اینستاگرام جومونگ
از قرار معلوم، کاربران ایرانی به واسطه علاقه بسیاری که به سریال افسانه جومونگ دارند، حضور پررنگی در اینستاگرام بازیگر نقش جومونگ از خود نشان داده اند.

اینستاگرام بازیگر جومونگ و علاقه کاربران ایرانی به این بازیگر

حضور قوی و جدی کاربران ایرانی در شبکه های مجازی به‌خصوص اینستاگرام ثابت شده است و این حضور در پیج های رسمی سلبریتی های خارجی به نوعی، بیشتر جلب توجه می کند. با یک فلش بک ساده به روزهای قبل از برگزاری مسابقات جام جهانی 2014، حضور پرشور و حماسی آنها را در صفحه رسمی لیونل مسی فوتبالیست به یاد خواهید آورد و این نشان میدهد که ما علاقه خاصی به دنبال کردن صفحات سلبریتی های خارجی داریم.

یکی از این خارجی های محبوب بین ایرانی ها، بازیگر نقش جومونگ است. بازیگری که سریال خاطره انگیز او را سالها پیش از تلویزیون ایران تماشا کردیم و حالا در تکرار چندین باره آن، بازهم شاهد پخشش هستیم. همین تکرار بهانه ای شد تا سری به اینستاگرام بازیگر نقش اصلی سریال جومونگ با نام اصلی "سونگ ایل گوک" بزنیم.

سونگ ایل گوک

تصاویر و پست های منتشر شده جذاب بودند اما آنچه برای ما جذاب تر بود، حضور پایدار و پرشور کاربران ایرانی در این پیج بود که اغلب اولین نفراتی بودند که به پست های این بازیگر واکنش نشان داده بودند.

برخی از کپشن های جالب را برایتان به شکل کات شده به نمایش گذاشته ایم تا خودتان بدون هیچ توضیحی متوجه این عشق و علاقه حاکم میان کاربران ایرانی برای حضور فعال در اینستاگرام جومونگ معروف را شاهد باشید.

اینستاگرام جومونگ

جومونگ در ایران

طرفداران جومونگ

اینستاگرام جومونگ

خودنمایی ایرانی ها در اینستاگرام جومونگ!

4.361
این مطلب مفید بود ؟529
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی