شخصیت شناسی
جالب است بدانید که رابطه عجیبی بین شخصیت و انگشتان دست وجود دارد و با نگاه کردن به انگشتان همسرتان می توانید به شخصیت آنها پی ببرید.

انگشتان دست همسرتان، بخشی از شخصیت او را لو می دهد

شخصیت‌شناسی همسر با استفاده از انگشتان دست یکی از تکنیک‌هایی است که در روانشناسی مرتبط با خطوط دست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک بر اساس شکل و اندازه انگشتان دست افراد صورت می‌گیرد و معمولاً بر اساس اصول روانشناختی و تجربی برخی ویژگی‌ها و خصوصیات روانی فرد را توصیف می‌کند.

مهم است که توجه داشته باشید که این تکنیک تنها یکی از روش‌های مشخص‌کننده شخصیت نیست و نتایج آن ممکن است مورد اختلاف قرار گیرد. همچنین، از نگاه علمی، این تکنیک هنوز تأیید علمی کامل ندارد و ممکن است به‌عنوان یک متدلوژی علمی‌تر به‌نظر نیاید ولی به عنوان سرگرمی در این بخش از نمناک به آن اشاره خواهیم کرد.

انگشتان دست

یکسان بودن اندازه و بلندی انگشت حلقه و اشاره

ممکن است مردانی که اندازه انگشتان حلقه و اشاره‌ی آن‌ها به هم نزدیک‌تر است، در مقایسه با دیگران، بیشتر به افسردگی مبتلا شوند. به علاوه، این افراد ممکن است در میزان بروز خشم، عصبانیت و رفتارهای خشن بدتر از دیگران باشند.

انگشت اشاره بزرگ و بلندتر

ممکن است مردانی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها نسبت به انگشت حلقه بلندتر است، عموماً علاقه بیشتری به موسیقی و ورزش داشته باشند. از طرف دیگر، زنانی که انگشت اشاره‌ی بزرگ‌تر نسبت به انگشت حلقه دارند، ممکن است کمتر از دیگران به بیماری‌های قلبی مبتلا شوند و قدرت باروری بیشتری داشته باشند.

انگشتان دست

بلندتر بودن انگشت اشاره از انگشت حلقه

ممکن است مردانی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها در مقایسه با دیگر انگشتان، به‌ویژه انگشت حلقه، بلندتر است، با احتمال بیشتری به ثروت و موقعیت‌های شغلی خوب دست یابند. این افراد معمولاً شخصیت جنگنده‌ای دارند و تا رسیدن به هدف‌های خود، دست از تلاش برنمی‌دارند؛ چه این هدف رسیدن به یک موقعیت مالی خوب باشد و چه ازدواج با دختر مورد علاقه، آن‌ها تا آخرین مرحله برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

انگشت حلقه بلندتر

افرادی که انگشت حلقه‌ی آن‌ها بلندتر از انگشت اشاره است، معمولاً در مهارت‌های زبانی و گفتاری قدرت بیشتری دارند. از سوی دیگر، افرادی که انگشت اشاره‌ی آن‌ها بلندتر از انگشت حلقه است، بهتر از دیگران در حل و تحلیل مسائل ریاضی عمل می‌کنند. احتمالاً این تفاوت‌ها به علت ترشح هورمون‌های مرتبط است.

مثل همیشه باید بگوییم که مطالب شخصیت شناسی جنبه سرگرمی دارد و نمیتوان به آنها تکیه کرد.

شخصیت شناسی جالب همسر با انگشتان دستش

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن / م
وبگردی