تولد
فصل دوم بازی مرکب

فصل دوم بازی مرکب کی میاد؟ تاریخ پخش منتشر شد

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1401کد مطلب : 89885زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال کره ای بازی مرکب یا Squid Game یکی از جذاب ترین و پربیننده ترین سریال ها در سال 2021 بود که حالا اخباری درمورد تاریخ پخش فصل دوم این فیلم منتشر شده است.

فیلم بازی مرکب فصل 2 و تاریخ احتمالی انتشار سریال

فیلم بازی مرکب که در فصل ابتدایی خود، توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند؛ پس از قطعی شدن ساخت ادامه آن و آغاز فیلمبرداری این سریال کره‌ای، حالا اخباری در مورد تاریخ انتشار فصل دوم Squid Game یا همان بازی مرکب به گوش میرسد که در این بخش از نمناک، به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

ماه مارچ 2023، قطعی شدن آغاز فیلمبرداری این سریال به‌طور رسمی منتشر شد و طرفداران این سریال و علاقه مندان به بازیگران سریال اسکوئید گیم، منتظر اعلام تاریخ پخش فصل 2 فیلم بازی مرکب بودند.

فصل دوم بازی مرکب

تاریخ پخش فصل دوم فیلم بازی مرکب

بر اساس گزارشات منتشر شده، فیلمبرداری فصل دوم فیلم Squid Game، از ماه آینده آغاز خواهد شد و با توجه به این خبر و گمانه زنی های منابع نزدیک به سریال، پیش بینی میشود، بازی مرکب فصل 2 در تاریخ 31 دسامبر 2024 از سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد. این در حالی است که هنوز توسط عوامل این فیلم، درمورد تاریخ دقیق پخش سریال صحبتی نشده است.

با وجود اینکه، هوانگ، نویسنده بازی مرکب در مصاحبه ی قبلی خود گفته بود که هنوز فیلمنامه فصل دوم را ننوشته و احتمالا تا اواخر سال 2024 هم؛ آن را منتشر نخواهد کرد؛ مدتی بعد خبر آغاز فیلمبرداری این سریال منتشر شد و مدتی بعد زمان پخش فصل دوم اسکوئید گیم هم به جمع اخبار مرتبط به این سریال پیوست.

بازیگران سریال بازی مرکب در فصل اول

پارک هه سو (چو سانگوو)، جونگ هویون (کانگ سه بیوک)، لی جونگ جه (سونگ گی هون)، آنوپام تریپاتی (عبدل علی)، او سونگ سو (اوه ایل نام)، کیم جوریونگ (هان می نیو)، لی یومی (جی یونگ)، لی بیونگ هون (مرد جلویی "اینهو")، هو سونگ ته (جانگ دوک سو)، وی هاجون (هوانگ جونهو)، گونگ یو و... از بازیگران این سریال معروف کره ای بودند.

تاریخ پخش اسکویید گیم 2

داستان اصلی سریال بازی مرکب

سریال بازی مرکب (Squid Game) به نویسندگی و کارگردانی «هوانگ دونگ هیوک» محصول کشور کره جنوبی است که در ژانر هیجانی، اکشن و ترسناک تولید شد.

داستان سریال پربحث بازی ماهی مرکب در مورد 456 بازیکنی بود که بدهی های هنگفتی داشته و به یک بازی مرموز برای برنده شدن مبلغ 45.6 میلیارد وون دعوت می شدند. در این بازی که شامل 6 مرحله بود تعدادی از آنها حذف شده و به مرحله باختن مساوی با مرگ است، میرفتند تا در آخر یک نفر برنده جایزه باشد.

فصل دوم بازی مرکب کی میاد؟ تاریخ پخش منتشر شد

4.349
این مطلب مفید بود ؟427
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی