خلاقیت

افزایش خلاقیت کارکنان
داشتن کارکنان خلاق و با استعداد از مهم ترین اصول موفقیت در کسب و کار می باشد. مدیران موفق با انجام برخی کارها خلاقیت را در کارکنان افزایش می دهند.
خلاق شدن

چگونه به یک انسان خلاق تبدیل شویم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن خلاقیت در انجام کارها باعث می شود کارها را به خوبی انجام دهید و دانستن راه های علمی خلاق شدن و اینکه چگونه خلاقیت خود را افزایش دهید می تواند در این زمینه کمک کند.
افزایش خلاقیت

اگه نیاز به افزایش خلاقیتت داری، بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خلاقیت یکی از راه های رسیدن به موفقیت است همچنین راه هایی وجود دارد که به شما برای افزایش خلاقیت کمک میکند تا کارهایتان را به بهترین نحو انجام دهید .
ویژگی افراد خلاق

عادت روزانه ی افرادی که به طرز عجیبی خلاق هستند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد خلاق نیازمند ذهن خیلی هوشمندی نیستند آن ها تازگی و ابداع را دوست دارند همچنین بسیار کنجکاو هستند و به دنبال مسائل پیچیده می باشند.
تکنیک اسکمپر

با تکنیک اسکمپر به تفکر خلاق تبدیل شوید + راهنما

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تفکر خلاق همیشه باعث رشد و پیشرفت یه فرد یا یک جامعه می شود. یکی از بهترین و جواب ده ترین روش ها برای رسیدن به تفکر خلاق تکنیک اسکمپر است.
خلق ایده

بهترین ایده ها را شما خلق کنید + تکنیک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ایده پردازی و خلاقیت شما می تواند در حل مشکلات مختلف در زندگی کمک کند بنابراین با انجام راهکارهای ساده روزانه ایده های جدید و خلاقانه خلق کنید.
راه افزایش خلاقیت

راهکار ساده علم برای افزایش خلاقیت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای افزایش خلاقیت و نوآوری باید چه کارهایی انجام داد؟ روش های بسیار مناسبی برای افزایش خلاقیت در افراد وجود دارد که از نظر علمی هم به اثبات رسیده است.
راه های خلاق شدن

چطور خلاق ترین خود باشیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بعضی از افراد به شکل ذاتی خلاق هستند ولی همه این استعداد ذاتی را ندارند که باید از روش اکتسابی به آن برسندحتما می پرسید افزایش خلاقیت چگونه به وجود می آید؟
تقویت حس کنجکاوی

توصیه ما برای تقویت حس کنجکاوی شما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حس کنجکاوی می تواند به شما در داشتن یک زندگی موفقیت آمیز کمک بسیاری کند، راه و روش های تاییده شده علمی برای تقویت حس کنجکاوی در افراد مختلف وجود دارد.
گشاد كردن لباس

ترفند جالب گشاد کردن لباس تنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با ترفندی ساده می توانید در چند مرحله لباس های تنگی که دیگر اندازه تان نیستند را گشاد کنید و دوباره از آن ها استفاده کنید.
موسیقی برای افزایش خلاقیت

موسیقی پیشنهادی برای افزایش خلاقیت در کار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گوش دادن به موسیقی در محل کار به افزایش تمرکز و خلاقیت شما کمک می کند. اما باید بدانید چه نوع موسیقی برای کار و خلاقیت شما مناسب است.
روز خلاقیت و نوآوری

روزی برای خلاقیت تمام مردم جهان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خلاقیت و نوآوری در هر اقدامی در زندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین می تواند موجب حل بهتر مسائل و چالش های مختلف شود.
طراحی لوگو

آموزش طراحی یک لوگوی جذاب و حرفه ای

زمان مطالعه : 7 دقیقه
طراحی لوگو مناسب و حرفه ای همواره یکی از مهم ترین اصول برای برندهای معتبر است، بنابراین باید از روش های طراحی لوگو زیبا و حرفه ای اطلاع داشته باشید.
خلاقیت های جالب

خلاقیت های جالب به ظاهر ساده ولی به درد بخور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در برخی مواقع ضروری برای حل مشکلات می توانید از خلاقیت های جالب و کابردی استفاده کنید که به انجام سریع و ساده کارهایتان کمک می کنند.
ایده های خلاقانه

راز ایده های خلاقانه ای که در حمام ظهور می کنند چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شما زیر دوش حمام و مشغول شست و شوی بدنتات هستید ذهنتان باز بوده و کلی ایده های ناب و خلاقانه در ذهن شما ظهور می کند که دلایل خاصی دارد.
صفحه 1 از 3