نرم افزار

آموزش آپدیت آفلاین نود 32
ویروس کش نود 32 یکی از محبوب ترین ویروس کش ها می باشد که در این گزارش از نمناک با نحوه “آپدیت آفلاین نود 32” بصورت تصویری و قدم به قدم آشنا خواهید شد.
بورد

سیستم مورد نیاز برای نرم افزار پریمیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیستم مورد نیاز پریمیر ضروری ترین بخش تدوین به شمار میرود که اگر از سخت افزار مناسب نرم افزار پریمیر استفاده نشود تدوین نیز با مشکل مواجه می شود. برای اینکه بتوانید بهترین سخت افزار مناسب پریمیر را انتخاب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید
اپلیکیشن پستکس

معرفی اپلیکیشن کاربردی پستکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سایت پستکس، سایت جامع ارائه خدمات پستی می باشد. این سایت خدمات مختلفی را به شما ارائه می دهد و هم اکنون اقدام به ساخت اپلیکیشن پستکس کرده است.
کارلنسر

مزایای داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله، تیم "کارلنسر" شما را با فواید ساخت یک اپلیکیشن موبایل، به همراه هزینه و نحوه سفارش ساخت و طراحی اپلیکیشن، آشنا می کند.
اپلیکیشن بلد

رفت و آمد زیر سایه کرونا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیم بلد اطلاعات هشت ماه کرونا را با کمک پنج میلیون کاربرش استخراج کرده است. بعضی از جزئیات این گزارش را در ادامه می توانید بخوانید.
مسترتیستر

اپلیکیشن مسترتیستردرمسیر جهانی شدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما با مشکل یافتن بهترین رستوران ها با غذای قابل قبول مواجه بوده ایم. این قبیل مشکلات، ایده راه اندازی اپلیکیشن رستوران یاب را به ما داد.
دانلود برنامه adobe connect

برنامه “adobe connect” برای اندروید، آیفون و ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “adobe connect” یکی از برنامه های کاربردی جهت تماس تصویری و کنفرانس های گروهی می باشد که در این گزارش از نمناک با این برنامه بیشتر آشنا خواهید شد.
ادانلود برنامه anydesk

دانلود برنامه “anydesk” برای اتصال کامپیوتر به کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به اتصال دو کامیپوتر به یکدیگر دارید، در این گزارش از نمناک با برنامه کاربردی “anydesk” به همراه لینک های دانلود برای سیستم عامل های مختلف آشنا خواهید شد.
ربات ساز ایرانی

نرم افزار کاربر مجازی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نرم افزار های ربات ساز با کمک مجموعه ای از دستورات آماده میتوانند کار ربات سازی را بسیار راحت تر کرده و فرایندهای برنامه نویسی را از بین برده و با تخصص بسیار کمتر نتیجه نهایی را حاصل کنند.
اپلیکیشن سیگنال

احراز هویت غیرحضوری در اپلیکیشن سیگنال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیگنال، محبوب ترین و پراستفاده ترین اپلیکیشن بورسی در کشور است و تاکنون خدمات بسیاری را در قالب اپلیکیشن به کاربران خود ارائه داده است.
رونمایی از مای هلو

نوآوری درخشان در رونمایی رسمی از مای هلو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی نرم افزار هلو، سامانه تجاری هوشمند با نام مای هلو (MyHoloo) توسط مدیران ارشد گروه شرکت های طرفه نگار و همچنین مدیران عامل برخی از استارتاپ های حاضر در این سامانه رونمایی شد.
آموزش پایتون، جادی و فرصتی طلایی برای همه

آموزش پایتون، جادی و فرصتی طلایی برای همه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برنامه نویسی علم و دانشی است که می توان بر اساس آن هرچیزی را که الکتریکی باشد، برنامه ریزی و کنترل کرد. این اتفاق به قدری امروز پیشرفت کرده است که تقریبا تمام زندگی همه ما را در برگرفته است.
عکس کامل در اینستاگرام

نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از فعالان فضای مجازی همچون اینستاگرام باشید، حتما با مشکل جلوگیری از قرار دادن عکس کامل روبرو شده اید که در این آموزش دیگر این مشکل برای شما معنا نخواهد داشت.
نرم افزار آیفون

نکات مهم در نرم افزار Photos آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه photos یکی از نرم افزار آیفون می باشد که با استفاده از آن می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. در ادامه با برخی نکات مهم از این برنامه آشنا می شوید.
اپلیکیشن وام ایران

هشدار پلیس فتا درباره اپلیکیشن «وام ایران»

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
پلیس فتا با اعلام نا امن بودن اپلیکیشن موبایلی «وام ایران» نسبت به نصب این برنامه از سوی کاربران تلفن همراه هشدار داد.
صفحه 1 از 4