ویندوز 10

غیرفعال کردن کورتانا
کورتانا یکی از ابزارهایی است که از زمان رونمایی ویندوز 10 بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا شد که در این گزارش تصویری با نحوه غیرفعال کردن کورتانا آشنا خواهید شد.
اکتیو ویندوز

چرا باید ویندوز را اکتیو کنیم؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویندوز یکی از خارق العاده ترین و مهم ترین سیتم عامل ها در سرتاسر جهان می باشد که در این گزارش شما را با دلایلی که باید اقدام به اکتیو ویندوز کنید، معرفی خواهیم کرد.
باز کردن قفل ویندوز 10

باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوشی های سامسونگ از محبوب ترین گوشی های اندرویدی در جهان می باشند که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
سیف مود ویندوز 10

راه های وارد شدن به سیف مود ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا وارد محیط سیف مود ویندوز 10 شوید و اما با روش های آن اشنا نیستید، در این گزارش با روش های کاربردی در این زمینه آشنا خواهید شد.
برترین موزیک پلیر ویندوز

برترین موزیک پلیرهای ویندوز در سال 2020

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه انتخاب موزیک پلیر ویندوزی به دلیل تعداد بالای موزیک پلیرها کمی سخت شده است که در این گزارش با تعدادی از برترین موزیک پلیر ویندوز آشنا خواهید شد.
بالا نیامدن ویندوز

آموزش رفع مشکل “بالا نیامدن ویندوز” 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوت نشدن و بالا نیامدن ویندوز یکی از مشکلاتی است که گاها برای هر یک از ما رخ خواهد داد که در این گزارش با راه های رفع مشکل “بالا نیامدن ویندوز” آشنا خواهید شد.
اسکرین شات ویندوز 10

چگونه با ویندوز 10 اسکرین شات بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرفتن اسکرین شات در سیستم عامل ویندوز 10 بسیار ساده و آسان است که در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری اسکرین شات ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
باز نشدن استور ویندوز

رفع مشکل باز نشدن استور ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فروشگاه معروف ویندوز (windows store)، مرجعی معتبر برای دانلود و آپدیت برنامه های ویندوزی است که گاهی اوقات شاید این استور ویندوزی با برخی مشکلات روبرو شود.
آپدیت ویندوز 10

آموزش تصویری کامل و آسان “آپدیت ویندوز 10”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال ارتقاء و “آپدیت ویندوز 10” با روش سریع و آسان هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید بصورت مرحله به مرحله آشنا شوید.
رایت سی دی در ویندوز 10

آموزش تصویری رایت سی دی در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز است که تاکنون رونمایی شده است که در این گزارش از نمناک با آموزش مرحله به مرحله نحوه رایت سی دی در ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
افزودن زبان فارسی به ویندوز

آموزش اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای نوشتن به زبان فارسی در هر نسخه از ویندوز، باید ابتدا آنرا به ویندوز اضافه کنید که در این گزارش با آموزش تصویری افزودن زبان فارسی به ویندوز آشنا خواهید شد.
پاک نشدن فایل در ویندوز 10

رفع مشکل پاک نشدن فایل در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به فایل هایی برخورد کرده اید که به هیچ وجه ممکن پاک نمی شوند، در این گزارش با روش های ساده برای رفع مشکل پاک نشدن فایل در ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
رفع بوت نشدن ویندوز 10

چرا ویندوز 10 بوت نمی شود؟ + روش های ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در استفاده از ویندوز 10 روبرو شوید، بوت نشدن ویندوز می باشد که در این آموزش به شما نحوه بوت کردن ویندوز را آموش خواهیم داد.
بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

آموزش بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها به دلیل مشغله های مختلف ممکن است رمز وای فای را فراموش کنیم و به همین دلیل در این گزارش از نمناک به نحوه بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10 خواهیم پرداخت.
آموزش حذف برنامه در ویندوز

چگونه برنامه را در ویندوز حذف کنیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به حذف یک یا چند برنامه در سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “حذف برنامه در ویندوز” 7، 8، 8.1 و 10 آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 3