ویندوز 10

آپدیت ویندوز 10
اگر به دنبال ارتقاء و “آپدیت ویندوز 10” با روش سریع و آسان هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید بصورت مرحله به مرحله آشنا شوید.
باز کردن قفل ویندوز 10

باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوشی های سامسونگ از محبوب ترین گوشی های اندرویدی در جهان می باشند که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
اکتیو ویندوز

چرا باید ویندوز را اکتیو کنیم؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویندوز یکی از خارق العاده ترین و مهم ترین سیتم عامل ها در سرتاسر جهان می باشد که در این گزارش شما را با دلایلی که باید اقدام به اکتیو ویندوز کنید، معرفی خواهیم کرد.
رایت سی دی در ویندوز 10

آموزش تصویری رایت سی دی در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویندوز 10 آخرین نسخه ویندوز است که تاکنون رونمایی شده است که در این گزارش از نمناک با آموزش مرحله به مرحله نحوه رایت سی دی در ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
رفع بوت نشدن ویندوز 10

چرا ویندوز 10 بوت نمی شود؟ + روش های ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در استفاده از ویندوز 10 روبرو شوید، بوت نشدن ویندوز می باشد که در این آموزش به شما نحوه بوت کردن ویندوز را آموش خواهیم داد.
بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

آموزش بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها به دلیل مشغله های مختلف ممکن است رمز وای فای را فراموش کنیم و به همین دلیل در این گزارش از نمناک به نحوه بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10 خواهیم پرداخت.
آموزش حذف برنامه در ویندوز

چگونه برنامه را در ویندوز حذف کنیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به حذف یک یا چند برنامه در سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “حذف برنامه در ویندوز” 7، 8، 8.1 و 10 آشنا خواهید شد.
آموزش نصب ویندوز 10

آموزش تصویری نصب ویندوز 10

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر نصب ویندوز برای شما هنوز هم یک سوال می باشد، در این گزارش از نمناک می توانید با 0 تا 100 نصب ویندوز 10 و شخصی سازی ویندوز پس از نصب آشنا شوید.
غیر فعال کردن windows defender

چگونه windows defender را خاموش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در ویندوز 10 آپشن هایی قرار گرفته اند که یکی از آنها windows defender می باشد که در ادامه این گزارش شما را با نحوه غیر فعال کردن آن آشنا خواهیم کرد.
دسکتاپ مجازی

چگونه از قابلیت دسکتاپ مجازی ویندوز 10 استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از ویژگی ها و تفاوت های ویندوز 10 با ویندوز های قبلی ، قابلیت دسکتاپ مجازی ویندوز 10 می باشد که میتوان این قابلیت را نشان دهنده شخصی سازی برنامه نام برد .
ویندوز 10

کاربرد کلیدهای میان بر منوی استارت در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویندوز 10 به طور کل دارای قابلیت های فراوانی است، در این مطلب قصد داریم شما را با کلیدهای میان بر منوی استارت ویندوز 10 آشنا کنیم.
ویندوز 10

راهی برای سریع تر لود شدن فایل ها در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویندوز 10 دارای قابلیت جدیدی است که موجب کند شدن File Explorer می گردد و با کند شدن File Explorer لود شدن فایل ها بیشتر طول می کشد.
غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

روش های غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با ویندوز با آن روبرو شوید، آپدیت ویندوز است که در این گزارش از نمناک با روش های غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10 آشنا خواهید شد.
کاهش مصرف CPU

ترفند کاهش مصرف CPU در ویندوز 10

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید و احساس می کنید میزان مصرف CPU بیش از حد معمول است، این موضوع ممکن است به علت پروسه ای باشد که وظیفه ی فشرده سازی حافظه ی مجازی را بر عهده دارد.در ادامه آموزش کاهش مصرف CPU در ویندوز را مشاهده خواهید کرد.
قفل صفحه ویندوز

قفل صفحه ویندوز 8 و 10 را چگونه شخص سازی کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مجموعه از اطلاعات قفل صفحه ویندوز از پس زمینه سفارشی تا غیر فعال کردن آن را در نمناک ببینید.
صفحه 1 از 2