داستان کودکانه

قصه برای کودکان
اکثر کودکان دوست دارند هنگام خواب والدینشان برای آنها قصه بخواند، در این مطلب قصه زیبایی با عنوان سه ماهی را برای شما آورده ایم.
داستان کودکانه

داستان کودکانه جالب در مورد بهانه گیری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داستان های کودکانه تاثیر زیادی بر رفتار کودکان دارد پس اگر فرزند بهانه گیری دارید این قصه جالب عروسک بهانه گیر را برایش تعریف کنید.
داستان مبعث پیامبر

داستان کوتاه و زیبای مبعث پیامبر(ص) برای بچه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داستان های مذهبی بسیار برای کودکان آموزنده هستند. با تعریف کردن داستان زیبای مبعث پیامبر به زبان ساده برای کودکان دین اسلام را معرفی کنید.
داستان ملخ طلایی

ملخ طلایی، داستانی قدیمی برای بچه های امروز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عمو خیرخواه و ملخ طلایی یکی از داستان زیبای قدیمی برای بچه ها است، این قصه علاوه بر اینکه جذاب است بلکه جنبه آموزشی هم برای کودکان دارد.
وفات پیامبر کودکانه

داستان رحلت پیامبر(ص) به زبان کودکان

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز 28 ماه صفر، روز وفات آخرین پیامبر اسلام، حضرت محمد(ص) می باشد. برای آشنایی کودکان با زندگی و رحلت رسول اکرم این داستان را برایشان تعریف کنید.
شهادت امام حسن کودکانه

داستان شهادت امام حسن(ع) به زبان کودکانه

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
28 ماه صفر روز شهادت دومین امام شیعیان، امام حسن مجتبی(ع) می باشد. والدین می توانند برای آشنایی بیشتر کودکان، داستان این روز را برایشان تعریف کنند.
داستان کودکانه اربعین

داستان زیبای اربعین برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از تعریف داستان شهادت امام حسین(ع) و یارانش، با رسیدن روز اربعین، داستان این روز را برای کودکان خود تعریف کنید و به سوالاتی که در ذهنشان هست پاسخ دهید.
داستان کودکانه محرم

داستانی زیبا برای آشنایی کودک با محرم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با شروع ماه محرم و هیئت ها و پوشیدن لباس سیاه، برای کودکان سوالاتی پیش می آید. برای رفع سوالات آنها داستان محرم و عاشورا را به این صورت برایشان تعریف کنید.
عید قربان کودکانه

داستان زیبای عید قربان برای بچه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با نزدیک شدن به عید قربان شاید کودکان سوالاتی داشته باشند. برای رفع سوالات فرزندتان می توانید داستان کامل حضرت ابراهیم و فرزندش حضرت اسماعیل را تعریف کنید.
داستان حضرت نوح

داستان کودکانه و زیبای حضرت نوح

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در میان سرگذشت هایی که در قرآن کریم ذکر شده اند، داستان حضرت نوح و پسرش یکی از معروف ترین داستان ها و البته عبرت انگیزترین داستان ها می باشد.
داستان کودکانه امام رضا

داستان زیبای امام رضا برای کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امام رضا (ع) امام هشتم ما مسلمانان است که معروف به ضامن آهو می باشد. داستان ضمانت آهو و داستان های دیگر از امام رضا را می توانید برای کودکان تعریف کنید.
فتح خرمشهر کودکانه

داستان فتح خرمشهر به زبان کودکانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر است. والدین می توانند داستان جنگ ایران و عراق و آزادسازی خرمشهر را به زبان کودکان برای فرزندانشان تعریف کنند.
عید فطر کودکان

آموزش عید فطر به کودکان با قصه و خاطره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عید فطر عید بزرگ مسلمانان است که بعد از یک ماه روزه داری و بندگی جشن می گیرند. والدین این عید را با داستانی کودکانه می توانند برای فرزندان خود تعریف کنند.
شهادت امام علی کودکانه

داستان کودکانه شهادت امام علی (ع)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین در شب های قدر می توانند برای درک بهتر این شب ها برای فرزندانشان، داستان شهادت حضرت علی (ع) را به زبان کودکانه برایشات تعریف کنند.
داستان کودکانه صبر

داستان کودکانه کوتاه درباره ارزش صبر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از چیزها را در زندگی می توانید با تعریف داستان به کودکان آموزش دهید. با خواندن داستانی کوتاه، ارزش و اهمیت صبر در زندگی را به فرزندتان بیاموزید.
صفحه 1 از 2