گریه کردن

گریه مرد
بسیاری از مردان گریه کردن را مختص زنان می دانند و هنگامی که بغض گلویشان را می گیرد با خود می گویند مرد که نباید گریه کند.
دلیل گریه بی دلیل

دلیل گریه های بی دلیلم چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر بدون هیچ دلیلی اشک می ریزید، نگران نباشید. علت گریه های بی دلیل فقط افسردگی نیست بلکه می تواند دلایل مختلفی که از نظر علمی ثابت شده اند، باشد.
آبریزش بینی هنگام گریه

آبریزش بینی هنگام گریه از چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمان گریه کردن یکی از مواردی که کلافه مان میکند آبریزش بینی است که حتی بعد از آن هم ادامه دارد اما هیچ وقت دلیل این مشکل را پیدا نکردیم.
اشک

فرق اشک با گریه و حقایق جذاب درباره آنها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اشک مایعی است که با فرایند ایجاد اشک در چشمها تولید می گرددووظایف اشک شامل تمیز کردن و شستشوی سطح چشم، ضد عفونی کردن چشمها، لغزنده کردن چشمها و ... .
گریه

به 6 دلیل افرادی که گریه می کنند قوی ترند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گریه کردن را از این به بعد نشانه ضعف ندانید چرا که متخصصان روانشناسی علاوه بر بیان فواید گریه کردن برای روح و روان از نشانه های قدرتمند بودن به این رفتار نگاه می کنند.
گریه هنگام عصبانیت

گریه هنگام دعوا؛ خانم ها بخوانند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از خانم ها در هنگام عصبانیت و دعوا گریه می کنند، دلیل اصلی گریه هنگام عصبانیت زنان چیست؟ آیا گریه هنگام دعوا نشانه ضعف آن ها می باشد؟
گرفتگی گلو

دلیل علمی گرفتگی گلو در زمان ناراحتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساس گرفتگی گلو در زمان ناراحتی در نتیجه برخی واکنش های فیزیکی بین سیستم عصبی ایمنی و سیستم عصبی سمپاتیک و با مشکلات گوارشی همراه می شود.
گریه نوزاد

میخوای دلیل و راه حل گریه نوزادت رو بدونی؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از دغدغه های مادران آرام کردن نوزادشان است و معمولا نمیدانند که چگونه اینکار را انجام دهند، برای آرام کردن نوزاد راههایی وجود دارد که مادران باید بدانند.
گریه

چرا گریه می کنیم و اشک می ریزیم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گریه یکی از علائم نشان دهنده احساسات درونیست ولی نکته جالبی که در این موضوع وجود دارد انواع گوناگون است که به احتمال زیاد در موردشان چیزی نمی دانید.
زود به گریه افتادن

شما هم اشکتون دم مشکتونه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زود به گریه افتادن در افراد مختلفی وجود دارد و بیانگر ابراز احساسات به مسائل پیرامون می باشد و اگر این عمل بیش از حد باشد باید درمان شود.
انواع اشک چشم

تفاوت جالب اشک چشم چپ و راست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر آدمها فکر میکنند که در تمام زمان هایی که اشک از چشم ما جاری می شود فقط یک دلیل دارد، اما اشتباه میکنند اشک چشم انواع مختلفی دارد.
سردرد بعد گریه

دلیل سردردی که بعد از گریه سراغمون میاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گریه کردن عوارضی دارد که حتما هر فردی بعد از گریه آن ها را تجربه کرده است. یکی از این عوارض رایج، سردرد می باشد که انواع مختلفی هم دارد.
گریه هنگام عصبانیت

دلیل گریه کردن هنگام عصبانیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدن هر فردی هنگام اضطراب و عصبانیت واکنش هایی از خود نشان می دهد. در برخی افراد این واکنش گریه می باشد اما آیا می دانید علت گریه هنگام عصبانیت چیست؟
گریه حیوانات

حیوانات هم مثل انسانها گریه می کنند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است که اشک را در چشم حیوانات مشاهده کنید، اما آیا حیوانات واقعا ناراحت می شوند و گریه می کنند؟
تاثیر گریه مادر بر جنین

تاثیر باورنکردنی گریه مادر بر جنین + عکس واکنش جنین

زمان مطالعه : 9 دقیقه
زنان و مادران باردار به علل گوناگونی ممکن است دچار غم شوند و به گریه بیفتند این گریه و افسردگی های مادر تاثیراتی بر رشد جنین می گذارد.
صفحه 1 از 3