افراد شاد

علت شاد نبودن
افرادی که شاد نیستند باید بدانند برخی عادات اشتباه و پنهان در زندگیشان وجود دارد که مانع خوش بودن و علت شاد نبودن آن ها در زندگیست.
تغییر حال بد

تغییر حال بد به خوب در عرض 15 دقیقه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها همه به دنبال یافتن راه حل های مختلف برای داشتن آرامش روان هستند درحالی که با انجام چند راهکار ساده میتوانند به داشتن حال خوب در زندگی برسند.
تقویت روحیه

تقویت روحیه با چند راه ساده ولی موثر

زمان مطالعه : 11 دقیقه
حس می کنید دیگر آن روحیه کاری سابق را ندارید و کارتان برایتان یکنواخت شده است در این مواقع باید روحیه خودتان را با راهکارهای عملی تقویت کنید.
دلیل شاد نبودن

همه چی داری ولی شاد نیستی، فقط به این دلیل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شادی درون حسی است که با موقعیت های خوب زندگی به وجود نمی آید اما با حذف کردن چیز های ساده که مانع خوشحالی میشوند میتوانید به شادی برسید.
انواع شادى

انواع شادی که یک انسان نرمال تجربه می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انواع شادی ! بله شادی هم انواع و اقسام دارد که 5 گونه ی آن در تعریف زندگی یک انسان سالم از لحاظ روحی و روانی گنجانده می شود.
افراد شاد

7 کاری که افراد شاد هرگز فراموش نمی کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر جزو افراد شاد نیستید و دوست دارید زندگی شادتری داشته باشید ، با عادت های روزانه افراد شاد آشنا شوید و در زندگی تان استفاده کنید.
راز افراد خوشحال

راز افرادی که در همه حال خوشحال و امیدوارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خوشحالی یک انتخاب است و دانستن راز هایی افرادی که در شرایط سخت , خوشحال و امیدوار هستند به شما برای داشتن زندگی شاد کمک بسیاری میکند.
تفاوت انسانهای شاد و غمگین

اینو بخون تا بدونی واقعا شادی یا غمگین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فکر میکنید که شادی و غم فقط از چهره یک انسان مشخص می شود اشتباه می کنید، زیرا احساسات نشانه های متفاوتی دارند که میتواند پنهان باشد.
شادترین کشور دنیا

شادترین کشور دنیا در سال 2022 معرفی شد

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شنیده اید که در بعضی کشور ها به دلیل بالا بودن کیفیت زندگی مردم شادتر هستند، این کشور ها از نظر رفاهی خدماتی میدهند که دانستنش متعجبتان خواهد کرد.
شادترین زندگی

متولدین کدوم ماه زندگی شادتری دارن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شادی در زندگی برخی افراد از اولویت و اهمیت بالایی برخوردار است و برای برخی دیگر هم اهمیتی ندارد. میزان شادی در زندگی ارتباط مستقیمی با ماه تولد افراد دارد.
هورمون شادی

10 راه جالب برای تحریک هورمون شادی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هورمون شادی همان عامل اصلی درونی بدن که با فعال شدنش حال ما را خوب می کند می تواند با روش هایی بسیار ساده و باورنکردنی تحریک شده و ایجاد خوشحالی کند.
شادی بدون پول

شادی هایی که نیاز به پول ندارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد بر این باورند شاد بودن تنها با خرچ کردن پول اتفاق می افتد، در حالی که راهکارهایی برای شادی بدون پول نیز وجود دارد.
روز جهانی شادی

یک روز مخصوص برای شادی کل جهان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شادی و خوشحالی می تواند در هر حالتی موجب بهبود اوضاع سلامت و زندگی افراد شود، البته که شادی و خوشحالی به دلایل دیگری نیز بسیار اهمیت دارد.
امروز بهتر از دیروز

بخوانید تا امروزتان بهتر از دیروز باشد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بتوانیم زندگی شاد و خوبی داشته باشیم باید سعی کنیم امروزمان از دیروزمان بهتر باشد و پیشرفت داشته باشیم و به اصطلاح امروز بهتر از دیروز باشیم.
رسیدن به شادی در زندگی

راه پیشنهادی علم برای رسیدن به شادی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رسیدن به شادی در زندگی فقط و فقط به خود افراد بر میگردد شما می توانید کاری کنید که از لحظه های زندگی خود لذت ببرید و یا بیزار باشید.
صفحه 1 از 2