رسیدن به موفقیت

رسیدن به موفقیت
رسیدن به موفقیت فقط با انجام تلاش های متوالی صورت نمی گیرد، بلکه برخی از کارهای بسیار ساده ای هستند که شما را در رسیدن به موفقیت ناکام می گذارد.
آخر هفته افراد ناموفق

آخر هفته ی افراد ناموفق چطور سپری می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ناموفق در طول تعطیلات آخر هفته اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب داشتن روزهای کاری سخت و دوری از موفقیت ها می شوند.
تکنیک nlp

موفقیت با قوانین طلایی تکنیک NLP

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک nlp یا برنامه ریزی عصبی کلامی تکنیکی است که به شما کمک می کند در تصمیم گیری ها قدرتمند باشید و با به کارگیری آن می توانید به اهداف و موفقیت ها برسید.
مانع موفقیت

مانع جدی موفقیت از لحاظ روانشناختی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مشاور و راهنمای بنیان گزار شاهنشاهی مائوریا می گوید اگر در مورد برخی از مسائل صحبت کنید بزرگترین مانع موفقیت را در زندگی فردی و اجتماعی برای خود ساخته اید.
راه رسیدن به خواسته هایمان

رسیدن به خواسته ها از چند راه ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر فرد یک سری آرزو و خواسته دارد که دوست دارد به آنها برسد و آنها را تجربه کند، افراد موفق بدین منظور از موقعیت های گوناگون استفاده کرده و آن ها تبدیل به فرصت می کنند.
شروع کار جدید

شروع کار جدید با نکاتی که شما را به موفقیت میرسانند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شروع یک کسب و کار جدید خیلی مهم است و باید به نکات، راهنمایی ها بسیار توجه ویژه ای داشت تا اینکه بتوانید در کسب و کارتان موفق باشید.
کارهای وقت تلف کن

کارهای وقت تلف کن که برای موفقیت باید ترک شوند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انجام روزانه کارهای وقت تلف کن و بیهوده موجب هدر رفتن زمان و در نتیجه نرسیدن به موفقیت ها در زندگی می باشد، با شناخت این فعالیت ها از اتلاف وقت جلوگیری کنید.
جملات بروسلی

جملات انگیزشی و قصار بروسلی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی شک یکی از اسطوره ی هنرهای رزمی تمام تاریخ بروسلی است که تلاش های زیادی در زمینه تخصص خود انجام داده است و در این راه جملات طلایی و ماندگاری از خود به جا گذاشته است.
راز موفقیت گاندی

10 راز فوق العاده گاندی برای موفقیت در زندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ساخت یگ زندگی ایده آل و رسیدن به آرامش روحی روانی آرزوی هر انسانی است گاهی استفاده از پند و جملاتی سازنده برای این هدف فوق العاده اثرگذار است.
افزایش بهره وری کار

افزایش بهره وری با 10 اقدام هوشمندانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای افزایش بهره وری در کارهایتان خلاقیت داشته باشید و روی آن ها تمرکز کنید و کارهای مهم را زودتر انجام دهید و آن ها را به بعد موکول نکنید.
قانون جذب

4 درس برتر قانون جذب برای موفقیت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قانون جذب مسئله ای است که شاید تابه حال به گوش شما نیز خورده باشد و این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا واقعا قانون جذب واقعیت دارد؟
تکنیک وارونه سازی

حل مسئله با تکنیک وارونه سازی چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تکنیک وارونه سازی یکی از بهترین روش ها برای حل مشکلات زندگی است که در این روش می توان کاری کرد که به خوبی مهارت حل مسئله را یاد گرفت.
اینده نگری

به ساده ترین شکل ممکن آینده نگر باشید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اینده نگری یعنی داشتن برنامه ای خلاقانه و نو آورانه برای آینده همراه با نگاهی خوش بینانه است که این ها زمینه ایجاد یک موفقیت بزرگ در آینده است.
راه خودسازی

راه اینجاست ؛ اونی بشید که همیشه می خواستید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر اهدافی دارید و می خواهید در هر زمینه ای بهترین باشید با رعایت برخی نکات ساده در زندگی تان می توانید به راحتی تبدیل به فردی شوید که همیشه میخواستید.
بیدار شدن از خواب

اگر بیدار شدن از خواب برایتان سخت است بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما می دانیم یکی از عادت های افراد موفق صبح زود از خواب بیدار شدن است که می توان برای انجام این کار از راهکار های مختلفی استفاده کرد تا سحر خیز شویم.
صفحه 1 از 4