رسیدن به موفقیت

راز موفقیت گاندی
ساخت یگ زندگی ایده آل و رسیدن به آرامش روحی روانی آرزوی هر انسانی است گاهی استفاده از پند و جملاتی سازنده برای این هدف فوق العاده اثرگذار است.
فرزند موفق

فرزند دارای این 3 مهارت ، آینده ای موفق دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمام والدین دوست دارند که کودکشان در آینده یه موفقیت برسد اما برای رسیدن به این مهم، فرزند شما باید مهارت ها و ویژگی هایی که برای موفقیت لازم است را داشته باشد.
استراحت بین کار

چرا آدم های موفق بین کار استراحت میکنن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از راز های افراد موفق استراحت در بین کار است بنابراین همه ی افراد در طول روز بین انبوه کارها و وظایفی که بر عهده دارند باید کمی استراحت کنند.
بیدار شدن از خواب

اگر بیدار شدن از خواب برایتان سخت است بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همه ما می دانیم یکی از عادت های افراد موفق صبح زود از خواب بیدار شدن است که می توان برای انجام این کار از راهکار های مختلفی استفاده کرد تا سحر خیز شویم.
خسته از زندگی

اگر از زندگی خسته اید این روشها را بکار بگیرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ما خودمان باعث می شویم که زندگی مان خسته کننده شود و با عقاید اشتباه و سرزنش خود زندگی را سخت تر می کنیم و برای آینده برنامه ریزی نمی کنیم.
ثابت قدم بودن

راز ثابت قدم بودن در مسیر کار و زندگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد خواهان ایجاد ثبات و پایداری در زندگی خود هستند اما از روش های رسیدن به این مهم بی اطلاع هستند، راهکارهای ساده موثر برای ثابت قدم بودن در هر مسیری وجود دارد.
موانع پیشرفت در زندگی

باورهایی که نمیذاره تو زندگی پیشرفت کنی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا در زندگی مدام احساس نارضایتی میکنید و پیشرفت ندارید، اگر میخواهید زندگی موفقی داشته باشید باید موانع پیشرفتتان را کنار بزنید و به کارتان ادامه دهید.
راز موفقیت در زندگی

31 راز ساده برای موفقیت در زندگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تلاش لازمه ی رسیدن به موفقیت در زندگی است و البته فرد موفق کسی است که از رمز و راز موفقیت در زندگی آگاه و از آن ها پیروی می کند.
موضوعات بی اهمیت

آنچه که برای افراد موفق هیچ اهمیتی ندارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اهمیت دادن به موضوعات بی اهمیت، قطعا ما را از مسیر موفقیت باز میدارند. اما از نظر افراد موفق، چه موضوعاتی هیچ اهمیتی ندارند و به آنها فکر نمی کنند؟
فواید شکست خوردن

برای موفق شدن حتما باید شکست بخوریم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان های موفق بدون شک شکست هایی در زندگی تجربه کرده اند و از آنها درس گرفته و به موفقیت رسیده اند پس اگر از فواید شکست خوردن آگاه باشیم می توانیم آن را مدیریت کرده و از شکست پل پیروزی بسازیم.
پیشرفت شغلی

تغییری ساده برای اینکه تو شغلت پیشرفت کنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نکات مهم برای افراد شاغل، پیشرفت شغلی است که لازمه ی پیشرفت شغلی داشتن برنامه ای کامل و آشنا بودن با چگونگی انجام وظایف است.
موفقیت بدون تحصیل

افراد موفق و معروفی که هیچ وقت دانشگاه نرفتن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد در جهان بدون تحصیلات دانشگاهی هم به موفقیت رسیده اند و این موضوع را کاملا اثبات کرده اند که بدون تحصیلات دانشگاهی هم می توان مشهور و موفق بود.
تسلیم نشدن

قانون انسان های قوی برای تسلیم نشدن در مشکلات

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر در کار و زندگی خود شکست خوردید هرگز تسلیم نشوید و با انگیره بیشتر و قانون محکم تسلیم نشدن در برابر مشکلات رو به جلو حرکت کنید.
موفقیت

کلید موفقیت؛ رازی که فقط موفق ها ازش خبر دارن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم افراد قهرمان زیادی را در زندگی خود دیده اید جالب است بدانید تمامی این قهرمانان ویژگی های مشترکی دارند که دانستنش شگفت زده تان خواهد کرد.
قدم موفقیت

قدم هایی که ما را به موفقیت میرسانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رسیدن قدم موفقیت باید تلاش کرد و به برخی نکات به ظاهر ساده باید توجه ویژه ای داشت، قدم هایی هستند که ما را به موفقیت بسیار نزدیک می کنند.
صفحه 1 از 7