رابطه عاطفی

دلایل جدایی زن از مرد
برخی از دلایل مانند: دروغگویی، توجه نکردن، مقایسه کردن با دیگران و... موجب این می شود که زنان حتی مردانی را که دوستشان دارند را ترک کنند.
رابطه عاطفی

رفتار اشتباهی که رابطه عاطفی را نابود می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زمانی که وارد یک رابطه عاطفی می شوید باید برای بهبود و ارتقای روابط خود تلاش کنید و از رفتارهای اشتباهی که موجب تخریب روابط زناشویی می شوند دوری کنید.
دلیل مهم دوست داشته نشدن

به 11 دلیل دیگران شما را دوست ندارند + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم دوست نداشته نشدن توسط همسر و یا دوستان ریشه در رفتار افراد دارد که با اصلاح آن میتوانند این مشکل را حل کنند.
فواید همدلی

اثر همدلی با دیگران در زندگی ما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همدلی با دیگران و یاری رساندن به آنها در زمان هایی که به ما نیاز دارند یکی از راههایی است که کمک می کند احساس آرامش داشته باشیم و روحیه ما را جلا می دهد و در زندگیمان تاثیرات مثبتی دارد.
نشانه رابطه سمی

نشانه هایی که هشدار یک رابطه سمی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط میان هر زوج و زن و شوهری امکان وجود مشکلات و موانع مختلف وجود دارد اما اگر این نشانه های بارز در مشکلات رابطه تان پررنگ شده و به چشم می آیند متاسفانه هشدارهای رابطه سمی است.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
راه های گسترش مهربانی

چگونه مهربانی را در خودمان گسترش دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهربان بودن با خود سبب می شود تا با دیگران نیز رفتار مهربانانه ای داشته باشیم و اینطور این رفتار به دیگران هم سرایت کند و اینگونه است که باعث گسترش مهربانی می شویم.
زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت واقعی چه جوری اند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
روشهای عذرخواهی از همسر

چطور از همسرم عذرخواهی کنم بهتره ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چطور می توانید در صورت بروز دعوا یا قهر از همسر خود عذر خواهی کنید و با چه روشهایی می توانید دل همسرتان که از دست شما رنجیده خاطر شده را بدست بیاورید؟
دوست داشتن

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی را که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده است, به همین دلیل باور کردن عشق واقعی افراد سخت شده است.
پایان رابطه عاطفی

با نگفتن این جملات رابطه عاطفی را درست پایان دهید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که می خواهید به رابطه عاطفی تان پایان دهید باید از طریق راه های درست و مناسب این کار را انجام دهید و از زدن بعضی حرف های اشتباه جلوگیری کنید.
زن و شوهر

خواسته ی تمام زنان جهان از همسرانشان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان خواسته هایی از همسرانشان دارند که اگر مردان به این خواسته ها و انتظارات توجه کنند می توانند مرد ایده آل همسرشان باشند.
خواسته زنان

زنان چگونه مردی می خواهند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی زناشویی موفق زمانی شکل می گیرد که زن و مرد خواسته های یکدیگر را به خوبی بشناسند. آقایان نیز باید آنچه زنان از آن ها می خواهند را بدانند و به آن ها عمل کنند.
ترمیم رابطه شکست خورده

راهی برای ترمیم یک رابطه شکست خورده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در روابط عاطفی و عاشقانه مشکلاتی ایجاد می شود که با شکست روبه رو می شویم اما راهکارهایی وجود دارد که می توانیم رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم.
زندگی مشترک

اشتباهات شایع زنان در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با همسرتان مانند شخصی لایق، دانا و قابل اعتماد در زندگی مشترک رفتار کنید. به جای او فکر نکنید و تقویمش نباشید. یک بار که وقت دکترش را فراموش کرد دفعه ی بعدی آن را به خاطر می سپارد.
صفحه 1 از 5