رابطه عاطفی

زندگی زناشویی موفق
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
نشانه رابطه سمی

نشانه هایی که هشدار یک رابطه سمی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط میان هر زوجی امکان وجود مشکلات و موانع مختلف وجود دارد اما اگر این نشانه های بارز در رابطه تان پررنگ شده و به چشم می آیند متاسفانه هشدارهای یک رابطه سمی است.
بازگشت به رابطه قبلی

اگر در فکر بازگشت به رابطه قبلی تان هستید بخوانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افرادی که دچار شکست در رابطه عاطفی شده اند به فکر بازگشت به رابطه هستند اما باید قبل از بازگرداندن رابطه قبلی خوب فکر کنید و سوالاتی را از خود بپرسید تا به یک تصمیم درست برسید.
عواقب ازدواج اینترنتی

آنچه کسی در مورد ازدواج اینترنتی به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج اینترنتی با گسترش تکنولوژی به وجود آمد ولی این نوع ازدواج ها در بیشتر مواقع به دلیل عدم آگاهی کامل از یک دیگر منجر به طلاق می شوند.
دوست داشتن

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی را که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده است, به همین دلیل باور کردن عشق واقعی افراد سخت شده است.
فواید آغوش همسر

فواید شگفت انگیز در آغوش گرفتن همسر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در آغوش گرفتن همسر علاوه بر اینکه در تقویت روابط و صمیمیت زوجین موثر است، بر سلامت روح و جسم افراد نیز تاثیر فوق العاده ای دارد.
ساده لوح و زودباور

راه حلی برای آنکه دیگر ساده لوح و زودباور نباشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد ساده لوح و زودباور معمولا انسان هایی مهربان و خوش اخلاق هستند اما این خصلت مشکلاتی را در زندگی این افراد به وجود می آورد که باید با راهکارهای موثری از آن ها پیشگیری کرد.
زن و شوهر

خواسته ی تمام زنان جهان از همسرانشان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان خواسته هایی از همسرانشان دارند که اگر مردان به این خواسته ها و انتظارات توجه کنند می توانند مرد ایده آل همسرشان باشند.
زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت واقعی چه جوری اند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
زندگی مشترک

اشتباهات شایع زنان در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با همسرتان مانند شخصی لایق، دانا و قابل اعتماد در زندگی مشترک رفتار کنید. به جای او فکر نکنید و تقویمش نباشید. یک بار که وقت دکترش را فراموش کرد دفعه ی بعدی آن را به خاطر می سپارد.
روابط خواهر برادری

روش های مدیریت و بهبود روابط خواهر برادری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت و روند بهبود روابط خواهر برادری از اهمیت بسیار بالایی برخودار است اما برخی از والدین نمی دانند برای بهبود روابطه خواهر و برادری باید چه کارهایی را انجام بدهند.
دلایل جدایی زن از مرد

چرا با اینکه عاشق زنم بودم مرا ترک کرد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از دلایل مانند: دروغگویی، توجه نکردن، مقایسه کردن با دیگران و... موجب این می شود که زنان حتی مردانی را که دوستشان دارند را ترک کنند.
رابطه عاطفی

رفتار اشتباهی که رابطه عاطفی را نابود می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زمانی که وارد یک رابطه عاطفی می شوید باید برای بهبود و ارتقای روابط خود تلاش کنید و از رفتارهای اشتباهی که موجب تخریب روابط زناشویی می شوند دوری کنید.
دلیل مهم دوست داشته نشدن

به 11 دلیل دیگران شما را دوست ندارند + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم دوست نداشته نشدن توسط همسر و یا دوستان ریشه در رفتار افراد دارد که با اصلاح آن میتوانند این مشکل را حل کنند.
فواید همدلی

اثر همدلی با دیگران در زندگی ما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همدلی با دیگران و یاری رساندن به آنها در زمان هایی که به ما نیاز دارند یکی از راههایی است که کمک می کند احساس آرامش داشته باشیم و روحیه ما را جلا می دهد و در زندگیمان تاثیرات مثبتی دارد.
صفحه 1 از 5