رابطه عاطفی

ساده لوح و زودباور
افراد ساده لوح و زودباور معمولا انسان هایی مهربان و خوش اخلاق هستند اما این خصلت مشکلاتی را در زندگی این افراد به وجود می آورد که باید با راهکارهای موثری از آن ها پیشگیری کرد.
حفظ رابطه از راه دور

توصیه به خانمهایی که شوهرشون سفر کاری زیاد میره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از نگرانی های افرادی که به دلایل مختلف از همسراشان دور هستند، حفظ کردن رابطه از راه دور است که لازمه ی آن آشنا بودن باچگونگی حفظ رابطه از راه دور است.
روابط خواهر برادری

روش های مدیریت و بهبود روابط خواهر برادری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت و روند بهبود روابط خواهر برادری از اهمیت بسیار بالایی برخودار است اما برخی از والدین نمی دانند برای بهبود روابطه خواهر و برادری باید چه کارهایی را انجام بدهند.
زندگی مشترک

بدترین اشتباه یک زن در زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دنبال پیدا کردن آرامش در زندگی مشترک هستید، قبل از انجام هر رفتار و حرکتی باید به خوبی فکر کنید تا برایتان مشکلی بوجود نیاید.
زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت واقعی اینجوری هستن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.
بهبود رابطه مادر و دختر

شیوه بهبود رابطه شکراب مادر دختری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر رابطه بین شما و مادرتان کمی سرد یا به اصطلاح شکراب شده است، اصلا نگران نباشید میتوانید با عمل کردن به چند توصیه رابطه را دوباره گرم و دوست داشتنی کنید.
اعتماد از دست رفته

دیگه به همسرت اعتماد نداری؟ پس کلیک کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی بر این باورند اعتماد از دست رفته مانند آب ریخته قابل بازگشت نیست اما راه حل هایی در این مورد وجود دارد که به بازگرداندن اعتماد در رابطه کمک میکنند.
شوهرم ازم فراریه

هیچ مردی این اخلاق زنشو دوست نداره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صحبت هایی از قبیل شوهرم ازم فراریه، شکوه جدیدی نیست که خانم ها بر زبان می آوردند اما باید دانست ریشه این مشکل کجاست که چنین می شود.
متنفر بودن

رفتار درست با فردی که از شما متنفره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی که شاید شما از آن مطلع نیستید، فرد یا افرادی از شما متنفر شوند . در این مواقع باید چگونه با آنها رفتار کنیم؟
همسر خوب

چجوری میتونم برای همسر و زندگیم بیشتر وقت بذارم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زندگی بعد از ازدواج با زندگی قبل از ازدواج تفاوت های زیادی دارد زیرا بعد از ازدواج شما باوجود داشتن مشغله های کاری طولانی باید برای همسرتان هم وقت بگذارید.
دلیل مهم دوست داشته نشدن

به 11 دلیل دیگران شما را دوست ندارند + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم دوست نداشته نشدن توسط همسر و یا دوستان ریشه در رفتار افراد دارد که با اصلاح آن میتوانند این مشکل را حل کنند.
نشانه رابطه سمی

نشانه هایی که هشدار یک رابطه سمی اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در روابط میان هر زوجی امکان وجود مشکلات و موانع مختلف وجود دارد اما اگر این نشانه های بارز در رابطه تان پررنگ شده و به چشم می آیند متاسفانه هشدارهای یک رابطه سمی است.
رابطه مادر دختر

راز داشتن رابطه دوستانه مادر دختری

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی رابطه مادر و دختر به قدری صمیمی می شود که مانند دو دوست صمیمی برای هم می شوند، برای داشتن چنین رابطه ای باید با فرزند دختر این رفتارها را داشته باشید.
زندگی زناشویی موفق

راز رسیدن به یک زندگی زناشویی موفق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر زوجی آرزو دارند بتوانند زندگی زناشویی مشترک خوبی در کنار همسرشان داشته باشند و در صورتی هم که اختلافی بینشان پیش آمد بتوانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند.
زندگی مشترک

میخوای حال زندگی مشترکت خوب شه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از ترفندهای بسیار ساده و در عین حال کاربردی میتواند زندگی مشترک را از یکنواختی و کسل بودن خارج کند و لحظاتی رمانتیک و لذت بخش را برای زن و شوهر رقم بزند.
صفحه 1 از 5