مرورگر کروم

تبلیغات گوگل کروم
با جستجو در مرورگر کروم، با تبلیغات متعددی روبرو خواهیم شد که می توانند ما را از هدف باز دارند. اما آیا روش هایی برای بستن تبلیغات گوگل کروم وجود دارد؟
افزونه یادداشت کروم

افزونه کاربردی یادداشت برای مرورگر گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از کاربران مرورگر گوگل کروم هستید و اکثر کارهای روزمره را فراموش می کنید، می توانید افزونه کاربردی یادداشت کروم را به‌صورت رایگان، دانلود و نصب کنید.
تغییر موتور جستجو

تغییر موتور جستجو در مرورگرهای کروم و موزیلا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر موتور جستجو مرورگر شما، به‌صورت پیش فرض بر روی موتور جستجویی تنظیم شده است که با آن کار نکرده اید، می توانید خیلی ساده اقدام به تغییر موتور جستجو کنید.
نصب دو کروم

آموزش نصب دو مرورگر گوگل کروم در ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا چند مرورگر کروم را بر روی ویندوز نصب کنید، در این گزارش از نمناک شما را با نحوه نصب دو کروم در ویندوز آشنا ساخته ایم.
دانلود افزونه idm

دانلود افزونه IDM برای مرورگر کروم و موزیلا فایرفاکس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از طرفداران نرم افزار idm هستید و می خواهید خیلی برنامه ریزی شده اقدام به استفاده از این ابزار کنید، می توانید از افزونه های آن نیز استفاده نمایید.
افزونه عکس از صفحه کروم

افزونه عکس گرفتن از صفحه کروم با خروجی دلخواه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر وب سایتی را مدنظر دارید تا بصورت کامل از آن در مرورگر کروم اسکرین شات بگیرید، در این گزارش با افزونه عکس گرفتن از صفحه کروم آشنا خواهید شد.
شخصی سازی کروم

ترفند شخصی سازی کروم ویندوز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از کاربران مرورگر کروم هستید و تصمیم دارید تا مرورگر ویندوز خود شخصی سازی کنید، در این گزارش شما را با شخصی سازی مرورگر کروم ویندوز آشنا خواهیم ساخت.
پروکسی کروم

غیر فعال کردن پروکسی گوگل کروم ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر سایت هایی که همیشه باز می کردید و اما چند وقتی است که باز نمی شوند، توصیه می شود سری به پروکسی مرورگر گوگل کروم خود بزنید و آنرا غیر فعال کنید.
آپدیت گوگل کروم ویندوز

چگونه آپدیت گوگل کروم ویندوز را ببندیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی آپدیت گوگل کروم برای شما احساس خوشایندی ندارد، می توانید خیلی ساده اقدام به بستن آپدیت خودکار گوگل کروم ویندوز کنید.
نوتیفیکیشن کروم

چگونه نوتیفیکیشن یا اعلان کروم را ببندیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دریافت پیاپی نوتیفیکیشن از برنامه کروم گاها می تواند بقدری زیاد شود که تمرکز شما را مختل کند. از این رو آیا روشی برای بستن “نوتیفیکیشن کروم” وجود دارد؟
دانلود کروم برای سیستم عامل های مختلف

“دانلود کروم” برای اندروید، آیفون، ویندوز و مک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کروم یکی از برنامه های مرورگر جهانی و با امنیت بالا می باشد که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید اقدام به “دانلود کروم” برای سیستم عامل های مختلف کنید.
پاک کردن کش مرورگر کروم

چگونه کش کروم را پاک کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن کش کروم ایده خوبی است تا هر چند وقت یکبار بصورت دستی انجام شود تا فضای پر شده آزاد شود. در این گزارش با آموزش پاک کردن کش کروم آشنا خواهید شد.
آموزش کار با گوگل کروم

آموزش کار با مرورگر گوگل کروم

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مرورگر گوگل کروم، از محبوب ترین و جهانی ترین مرورگرها است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش جامع این مرورگر و معرفی قابلیت های آن خواهیم پرداخت.
بهترین مرورگر ویندوز در سال 2020

معرفی “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مرورگرها یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارها در دنیای نوین امروزی هستند که در این گزارش از نمناک به بررسی و انتخاب “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020 خواهیم پرداخت.
آپدیت مرورگر کروم

چگونه مرورگر گوگل کروم را آپدیت کنیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به آپدیت مرورگر گوگل کروم دارید و اما هنوز موفق به انجام این فرآیند نشده اید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری آپدیت کروم آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 3