اشتباهات دکوراسیون

دکوراسیون راهرو ورودی
دکوراسیون راهرو ورودی تاثیر زیادی در استقبال از افرادی که وارد خانه می شوند دارد. اطلاع از اشتباهات رایج در چیدمان ورودی در زیباتر شدن آن به شما کمک میکند.
انرژی منفی خانه

وسایلی که به خونتون بدشانسی و انرژی منفی میارن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جذب چیزهای خوب و انرژی های مثبت در زندگی باید از حذف برخی از وسایل منزلتان شروع کنید. بعضی چیزا در خانه دارای انرژی های منفی هستند که نمیدانید.
دکوراسیون اسپانیایی

آشنایی با دکوراسیون اسپانیایی و ایده های جذابش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جذابیت و داشتن حس زندگی در دکوراسیون اسپانیایی همیشه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. با ایده های جالب از سبک اسپانیایی به خانه تان روح زندگی بدهید.
دکوراسیون از مد افتاده

جزئیاتی در دکوراسیون داخلی که از مد افتادن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از خانه ها با وجود تغییرات دکوراسیون باز هم زیبا به نظر نمی آیند چون بعضی جزئیات قدیمی در خانه تغییر نکرده اند و حذف آن ها جذابیت خانه را چند برابر میکند.
آشپرخانه عروس

بدترین اشتباه عروس های ایرانی تو چیدمان آشپزخونه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عروس ها دوست دارند زیباترین آشپزخانه را داشته باشند پس تزئینات زیادی را انجام میدهند اما این کار نتیجه ی معکوس داده و باعث اشتباهاتی در چیدمان آشپزخانه میشود.
رنگ آشپزخانه

رنگی که برای آشپزخونه اصلا پیشنهاد نمیشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ ها تاثیر زیادی بر ذهن شما می گذارند به همین دلیل روانشناسان رنگ هایی را مشخص کرده اند که استفاده از آن ها در دکوراسیون آشپزخانه اصلا توصیه نمیشود.
وسایل پذیرایی

این وسایلا جاشون تو پذیرایی نیست

تاریخ انتشار : 11 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیشترین اشتباهی که افراد در چیدمان پذیرایی دارند، قرار دادن وسایل نامناسب در آنجا است اما با جابجایی این لوازم، میتوان پذیرایی را به مکانی شیک تر تبدیل کرد.
دکور کنار تلویزیون

این دکوری ها رو هیچ وقت کنار تلویزیون خونت نچین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در هر خانه ای محلی که تلویزیون قرار میگیرد بیشتر از هر جای دیگری مورد توجه است بنابراین باید در چیدمان و دکوراسیون اطراف تلویزیون به نکات مهمی توجه کنید.
چیدمان پذیرایی

اشتباه رایج اکثرمون تو چیدمان پذیرایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اصلی ترین قسمت هر خانه ای پذیرایی است که باید در دکوراسیون و چیدمان آن به نکات مهمی توجه کنید تا پذیرایی شیک و آرامش بخشی داشته باشید.
دکوراسیون خانه

با دکوراسیون خونه ات هرگز این کارها رو نکن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دکوراسیون یک منزل زیبا دارای اصول خاصی است اما برخی افراد بدون آگاهی از این اصول اشتباهاتی در چیدمان منزل دارند که موجب زشت شدن دیزاین خانه می شوند.
آشپزخانه جزیره

اشتباه ایرانی ها در دکوراسیون آشپزخانه جزیره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جزیره جزء طراحی های پرطرفدار در دکوراسیون آشپرخانه است و آشنا شدن با اشتباهات رایج این مدل به شما برای طراحی بهتر و داشتن آشپزخانه زیباتر کمک میکند.
چیدمان مبل

11 اشتباه رایج در چیدمان مبل و لوازم منزل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اشتباه چیدن وسایل منزل کاملا طبیعی است زیرا شما ایده ای برای دکوراسیون خانه ندارید، اما اگر اشتباهات در دکور منزل را بدانید ذهنتان بیشتر آماده می شود.
خانه کوچک

واسه خونه کوچیک، هیچ وقت این وسایل رو نخر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دکوراسیون خانه کوچک دشوار تر و در عین حال نیازمند توجه به نکات بیشتری است که چه وسایلی باعث کوچک تر نشان دادن خانه می شوند.
دکوراسیون نشیمن

اشتباهات رایج در دکوراسیون نشیمن ایرانی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از آنجایی که اتاق نشیمن یکی از پرکاربردترین فضاهای خانه به شمار می آید، توجه به طراحی و دکوراسیون آن اهمیت فراوانی دارد.
دکوراسیون حمام

اشتباهات رایج ما در طراحی و چیدمان حمام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد اشتباهات زیادی در طراحی دکوراسیون حمام و دستشویی انجام می دهند با فهمیدن این اشتباهات حمام شیک و زیبایی داشته باشید.
صفحه 1 از 3