دانستنی های حیوانات

سنگ خوردن حیوانات

دلیل جالب سنگ خوردن حیوانات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانستید حیوانات سنگ می خورند؟ بعضی از حیوانات واقعاً این کار را انجام می دهند و این برای این است که گوارش غذایی آن ها بهتر انجام شود.
کوتاه ترین عمر حیوانات

کوتاه ترین عمر دنیا مال کدوم موجوده ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از موجودات روی کره زمین طول عمر بسیار کوتاهی دارند. این موجودات اغلب جزو حشرات هستند که یکی از آن ها فقط 24 ساعت عمر می کند.
زیباترین پرنده دنیا

زیباترین پرنده دنیا را تماشا کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اکثر پرندگان دنیا زیبا هستند ولی برخی از این پرنده ها خصوصیات ظاهری و ویژگی های چشمگیری دارند که به آن ها زیباترین پرندگان دنیا می گویند.
زیباترین حیوان ماده

خوشگل ترین حیوانات ماده در جهان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر یک از حیوانات زیبایی خاص خود را دارند اما در این میان حیوانات ماده ای هستند که به عنوان زیباترین حیوانات ماده در جهان شناخته شده اند و بسیار خیره کننده هستند.
حیوانات بدون مغز

حیوانی که مغز ندارد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانستید که همه حیوانات مغز ندارند ما در این مطلب حیوانات بدون مغز و نحوه عملکرد جالب این حیوانات را برای شما شرح می دهیم.
محل خواب حیوانات

پشه ها کجا میخوابن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محل خواب همه حیوانات با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن ها روی درختان می خوابند، برخی در فضاهای باز و برخی دیگر در زیر زمین یا در غارها.
مسواک حیوانات

چرا حیوانات نیاز به مسواک ندارند ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید این موضوع برای شما هم یک سوال باشد که حیوانات به چه علت نیاز به مسواک زدن ندارند؟ در ادامه از دلایل اصلی نیاز نداشتن حیوانات به مسواک مطلع خواهید شد.
تنفر گربه از آب

دلیل اصلی تنفر گربه از آب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه شما برای یک بار هم شده این جمله را شندیده اید که می گویند گربه ه از آب بدشون میاد آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا گربه ها از آب فراری هستند؟
حیوان بی صدا

موجودی که هیچ صدایی ندارد !

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاید باور این موضوع برای برخی افراد بسیار عجیب باشد، اما برخی موجودات و حیوانات هستند که هیچ صدایی از خود ندارند.
دلیل دم داشتن حیوانات

میدونید حیوانات چرا دم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حیوانات بسیار زیادی هستند که دم دارند، شاید برای شما هم این موضوع سوال باشد که چرا برخی حیوانات دارای دم هستند؟ دم داشتن حیوانات دلایل جالبی دارد.
پرنده های قطب شمال

پرنده های زیبا و شگفت انگیز قطب شمال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از پرندگان در مکان های سردسیر و قطب شمال زنده می مانند و در فصل زمستان به سردترین نقاط جهان مهاجرت می کنند. پارمیگن سنگی و غاز برفی از پرندگان زیبای این مناطق هستند.
کبوتر نامه رسان

کبوترهای قدیمی چطور نامه رسانی می کردند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه با وجود اینترنت انتقال و ارسال پیام ها به دیگران بسیار آسان شده است. در گذشته کبوترها را برای ارسال نامه و پیام به مسیرهای طولانی تربیت می کردند.