روابط زن و شوهر

اشتباهات مردان در زندگی
اگر میخواهید زندگی مشترک خوب و شادی داشته باشید باید مراقب رفتارتان با همسرتان باشید. برخی از آقایان در زندگی اشتباهاتی دارند که باعث ناراحتی خانم ها می شود.
درباره شوهر

فقط یه زن باسیاست، این چیزها رو درباره شوهرش میدونه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پی بردن به افکار مردان کار بسیار سختی است زیرا مردان بعد های شخصیتی پنهان زیادی دارند برای پی بردن به آنها باید نکاتی را بدانید.
صحبت با همسر

رازهایی که هرگز نباید به شوهرتان بگویید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی رازهای پنهانی وجود دارند که از بیان کردن آن به شوهرتان تردید داشته و یا نمی دانید که کدامیک را باید گفت و کدامیک را باید برای همیشه کنار گذاشت.
ازدواج با مرد کوچکتر از خود

نکات مهم قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از خانم ها هستند که به ازدواج با مرد کوچکتر از خودشان اقدام می کنند اما زندگی این افراد مشکلاتی را دارد که هر فردی باید قبل از ازدواج راجع به آن ها اطلاعاتی داشته باشد.
دوست داشتن همسر

عشق بی قید و شرط به همسر؛ راهش چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مهم ترین عوامل پایداری زندگی مشترک دوست داشتن دو طرفه است. اگر میخواهید در ادامه زندگی مشترکتان شاد و خوشبخت باشید باید نکاتی را رعایت کنید.
وابستگی عاطفی

چیکار کنم دچار وابستگی عاطفی نشم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترس و ناامنی از نشانه های وابستگی عاطفی است در یک رابطه عاطفی حقیقی ترس وجود ندارد اما یک فرد وابسته همیشه در وحشت به سر می برد.
اشتباهات رابطه زناشویی

اشتباهی که زندگی مشترکتان را نابود می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
به همان اندازه که ساختن یک زندگی مشترک شاد و سالم، دشوار است؛ خراب کردن و از هم پاشیدن زندگی مشترک میتواند بسیار راحت وغیر قابل پیش بینی باشد.
عاشق کردن مردان

روش کنترل و عاشق کردن مرد زندگی تان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از جمله کارهایی که باید برای عاشق کردن مردان انجام داد رسیدگی به خود و بازیگوش بودن است یک دختر بازیگوش می تواند یک مرد را به هیجان بیاورد.
مردان بی تعهد

نشانه های بی چون و چرای مردان بی تعهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در رابطه ای هستید که قصد ازدواج دارید می توانید با دانستن ویژگی های یک مرد بی تعهد به زندگی، مرد مورد علاقه تان را بشناسید و از متعهد بودن او مطمئن شوید.
تغییر دادن همسر

تغییر دادن همسر اینجوری محاله!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که سعی در تغییر دادن همسرشان دارند از بدترین رفتارها و روش های نامناسبی استفاده می کنند که ممکن است نتیجه برعکس داشته باشد و به رابطه شان آسیب بزند.
مقایسه همسر با دیگران

اگر همسرتان را با دیگران مقایسه می کنید حتما بخوانید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مقایسه همسر با دیگران یک یاز بدترین عادات زناشویی است که منجر به طلاق عاطفی بین زوجین می شود و اعتماد بنفس طرفین را به شدت پایین می آورد.
کم شدن عشق

4 تغییر که می گوید عشق همسرتان به شما کم شده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییرات در رفتار و صحبت هایی که شما با همسرتان دارید اولین نشانه هایی است که کم شدن عشق را هشدار می دهند.
رفتار با همسر حساس

رفتار با همسر حساس چگونه باید باشد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسر حساسی دارید و مدام از شما می رنجد و قهر می کند با رفتار خود به او نشان دهید که حرف هایش را می شنوید و به او توجه می کنید.
سختی های زندگی مشترک

سختی های رایج زندگی مشترک امروزی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هیچ زندگی مشترکی بدون مشکل نیست و این مشکلات می تواند در هر زندگی متفاوت و منحصر به فرد باشد. همچنین شیوه بر خود افراد با این مشکلات نیز متفاوت است.
وابسته شدن شوهر

راز زنی که شوهرش وابسته و دیوانه اوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم ها اگر می خواهید شوهرتان وابسته و عاشق دیوانه وار شما باشد باید نکاتی را در رفتارهای خود رعایت کنید و گاهی برای ابراز علاقه شما پیش قدم شوید.
صفحه 1 از 19