طرز تفکر

ذهن آگاهی
ذهن آگاهی به معنای آگاهی از زمان حال که این روز ها نقش مهمی در زندگی افراد ایفا میکند؛ فکت های مهمی دارد که آشنایی با آنها برای شما جالب خواهد بود.
طرز فکر دیگران

میخوای فکر دیگران برات مهم نباشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر مدام درگیر این عذاب هستید که دیگران در مورد شما چه فکری میکنند یا چه خواهند گفت سخت در اشتباهید و در حال از دست دادن لحظه لحظه ی زندگی خوب خود هستید.
تفکر چابک

مفهوم تفکر چابک در کار و راه رسیدن به آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همیشه تمام کمپانی ها سعی دارند بهترین باشند و بهترین کار را ارائه دهند، اگر شماهم جز مدیران مسئولیت پذیر و باهوش هستید میتوانید از تفکر چابک استفاده کنید.
فکر کردن به مرگ

چرا فکر کردن به مرگ، اینقدر توصیه شده؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به یاد داشتن مرگ طرز فکر مارا در مورد زندگی به سمت و سوی دیگری میبرد؛ و به ما یاد آوری میکند که هیچ چیز و هیچکس در زندگی ما آنقدر باارزش و ماندگار نیست.
بهتر فکر کردن

27 راه برای اینکه فکرت بهتر کارکنه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شیوه تفکر شما نقش مهمی در موفقیت های زندگیتان دارد. بنابراین باید برای رسیدن به موفقیت با روش مناسب ذهن خود را تقویت کنید تا فکر و اندیشه بهتری داشته باشید.
عامل خوشبختی

طرز فکری که خوشبختی رو نابود میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی بعضی اوقات افکارمان باعث بهم خوردن نظم زندگی و از بین رفتن آرامش و خوشبختی می شود، پس ما باید سعی کنیم به افکارمان نظم بدهیم.
تفکر استراتژیک

درباره تفکر استراتژیک ؛ آنچه این روزها مهم تر شده

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تفکر استراتژیک یک تفکر عقلانی است که با تجزیه و تحلیل متغیر های گوناگون بر روی موفقیت های بلند مدت یک تجارت متمرکز می باشد.
پرورش تفکر انتقادی

دلیل اهمیت تفکر انتقادی و راه پیشرفت آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ذهن ما هر لحظه در حال تفکر است اما با ایجاد و پرورش تفکر انتقادی می توانید عقلانی برای هر چیزی تصمیم بگیرید و نتیجه مثبت و بهتری دریافت کنید.
تکنیک اسکمپر

با تکنیک اسکمپر به تفکر خلاق تبدیل شوید + راهنما

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تفکر خلاق همیشه باعث رشد و پیشرفت یه فرد یا یک جامعه می شود. یکی از بهترین و جواب ده ترین روش ها برای رسیدن به تفکر خلاق تکنیک اسکمپر است.
زشت بودن

برای همیشه از احساس زشت بودن خلاص شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زشت بودن تلقینی است که خود ما عامل ایجاد آن هستیم و در واقعیت شاید هرگز صحت نداشته باشد و این تنها تصور ماست که خود را زشت میبینیم.
تفکر انتقادی

افرادی که تفکر انتقادی دارند چه شکلی اند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تفکر انتقادی توانایی اندیشیدن به صورت روشن و منطقی است و داشتن این مهارت ضامن موفقیت ها و پیشرفت های زندگی فردی و اجتماعی هر انسانی است.
تفکر استعاره ای

روش حل خلاقانه مشکلات با تفکر استعاره ای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تفکر استعارهای که در آن ذهن بر اثر خلاقیت، می تواند مسئله ها را با ارتباط دادن دو جهان متفاوت معنا و مفهوم راحت تری به مسئله بدهد و آن را بسیار ساده حل کند.
تفکر سیاه و سفید

تفکر همه یا هیچ دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از انواع تفکراتی که اغلب به آن فکر میکنیم، تفکرات سیاه و سفید می باشد که یکی از شایع ترین تفکرات با علائم و راه حل های کشف شده ای می باشد.
تغییر ذهنیت

زمان تغییر ذهنیت شما فرا رسیده اگر ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رضایت نداشتن از دارایی های خود و خودداری از روبرو شدن با واقعیت تنها چند مورد از نشانه هایی است که به افراد می گوید باید ذهنیت خود را تغییر دهید.
تفکر خلاقانه

10 ترفند طلایی به دست آوردن تفکر خلاقانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تفکر خلاقانه به ما می آموزد وقتی با حادثه ای برخورد کردیم چگونه احساس منفی خود را به احساس مثبت تبدیل نمائیم.
صفحه 1 از 2