جذاب و خواندنی

سنگهایی که راه میروند

دره ای که سنگهایش راه میروند !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جایی در گوشه ی جهان اتفاقی عجیب و شگفت انگیز مدام رخ می دهد و همین اتفاق ، دره مرگ را عجیب تر کرده ، دره ای که حرکات سنگهایش طبیعی نیست.
باز کردن در ماشین

مردی که با موز در ماشین باز می کنه !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابتدا با انتشار یک کلیپ از کار متفاوتش توجه همه را به خود جلب و سپس در میان جمع برای نمایش جذابش بدون هیچ ابزاری درب خودرویش را باز کرد.
آموزش کد مورس

کد مورس چیست و چگونه خوانده می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کد مورس در گذشته، یکی از راه های برقراری ارتباط بین عموم مردم بود که از آن برای ارسال نامه های مختلف به عنوان یک پیام رسان امروزی استفاده می شد.
کسر از حقوق کارمند

زیاد دستشویی رفتن کارمند، کار دستش داد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیدن جزئیات فیش حقوقی، مرد را شوکه کرد چرا که مبلغ درج شده در فیش دور از تصوراتش بود اما کارفرما دلیل خود را داشت و به هیچ وجه از تصمیمش منصرف نمیشد.
سازه های غول پیکر

چند سازه ی غول پیکر ساخت دست انسان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انسان ها با علم و هوش فوق العاده ای که دارند می توانند چیزهای غیرممکنی بسازند. اگر این سازه های غول پیکر را ببینید باورتان نمی شود که ساخت دست انسان باشد.
ساحل های دیدنی جهان

سواحل دیدنی و مرموز جهان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ساحل های دیدنی بسیاری در کشورهای مختلف جهان وجود دارد که احتمالا تا به حال آن ها را مشاهده نکرده اید، سواحلی که بسیار منحصربفرد و متفاوت هستند.
علت تعقیب ماه

چرا هرجا میرم ماه منو تعقیب می کنه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب، هنگام حرکت اگر به ماه نگاه کنید حس می کنید او در تعقیب شماست و هر جا که می روید همراه شما می آید. دانستن دلیل این اتفاق حتما برایتان جالب خواهد بود.
شوری اشک چشم

چرا اشک انسان شوره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم هنگام گریه کردن اشک چشم خود را خورده باشید، می دانید که شور است. این شوری چشم خاصیت عجیبی برای انسان دارد که هر کسی نمی داند.
11 بچه

زن 23 ساله ای که 11 بچه دارد !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویر منتشر شده از او به سرعت توجه همه را جلب کرد و کنجکاوی در مورد داستان این مادر جوان که در حال حاضر 11 فرزند دارد در نهایت ماجرا را روشن ساخت.
پشه ها در زمستان

پشه ها زمستون کجا میرن ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از موجودات عجیب خلقت بدون شک پشه است که حقایق جذابی در مورد زندگی پشه ها و اینکه پشه ها در زمستان کجا غیبشان میزند وجود دارد.
عوض کردن داماد

عروس وسط جشن داماد را عوض کرد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اتفاقات عجیب و غریب زیادی در مراسم های عروسی به وجود می آید ولی یکی از عجیب ترین اتفاقات عوض کردن داماد توسط عروس هست که در هند رخ داده است.
قورت دادن آهنربا

آزمایش عجیب پسر نوجوان با قورت دادن 54 آهنربا !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوجوان 12 ساله برای انجام آزمایشی غیرمنطقی چند آهنربا بلعید اما وقتی نتیجه ی مورد نظرش حاصل نشد این کار را ادامه داد تا جایی که گرفتار شرایطی سخت شد.
ساکت ترین جای دنیا

ساکت ترین نقطه روی کره زمین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگه شما هم از شلوغی و سر و صدای دنیای پیرامون خود خسته شده اید پس حتما ساکت ترین جاهای دنیا را بشناسید و به صورت مقطعی هم که شده به آنجا سفر کنید.
اخاذی پسر نوجوان

نقشه زشت پسر 11 ساله برای پولهای پدرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسر 11 ساله ای که پدری پولدار داشت با نقشه ای عجیب و باورنکردنی شروع به اخاذی و گرفتن پول های پدرش کرد.
سنگ مثانه بزرگ

سنگ مثانه ای بزرگتر از سیب زمینی !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان با درد شدید معده به بیمارستان مراجعه کرد و بعد از عکسبرداری ها فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت تا با سنگ مثانه ی درشتی که در بدن داشت خبر ساز شود.
صفحه 1 از 2