پاک کردن لکه

تميز كردن لكه فرش در خانه
تمیز کردن لکه فرش با مواد شیمیایی برای سلامتی شما و فرزندانتان مضرات زیادی دارد و بهتر است با استفاده از مواد طبیعی اقدام به تمیز کردن لکه فرش کنید.
از بین بردن لکه

لکه های سختی که با مایع ظرفشویی پاک میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با استفاده از مایع ظرفشویی می توان برخی لکه ها را برطرف کرد، البته که چگونگی استفاده از مایع ظرفشویی برای از بین بردن لکه ها بسیار حائز اهمیت است.
رفع لک لباس

چجوری با روغن اکالیپتوس، لکه لباس رو پاک میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد برای پاک کردن لکه لباس ها از مواد شیمیایی استفاده میکنند اما روغن های طبیعی علاوه بر رفع لک لباس باعث خوش بو و سالم ماندن آن ها نیز میشوند.
لکه آدامس

نحوه پاک کردن لکه آدامس بر روی سطوح مختلف

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روش های مختلفی برای خلاص شدن از شر لکه آدامس وجود دارد که در ادامه شما را با این راه ها آشنا خواهیم کرد.
لکه حنا

پاک کردن لکه حنا از روی فرش ، پوست و لباس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد از حنا به دلیل پاک شدن دشوارش از روی پوست و لباس استفاده نمی کنند، در حالی که میتوان با استفاده از روش های موثر لکه های حنا را رفع کرد.
لکه شلوار

روش پاک کردن لکه های قدیمی از لباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از برخی لباس ها به دلیل کثیف و لکه شدن دیگر نمبتوانید استفاده کنید، اما از بین بردن تمام لکه ها راه حل دارد که بااستفاده از آنها لباسهایتان مثل روز اول می شود.
پاک کردن لکه لوازم آرایش

پاک کردن لکه لوازم آرایش از دیوار ، فرش و موکت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از بین بردن لکه لوازم آرایش مخصوصا رژ لب از روی انواع دیوار و فرش کار سختی نیست فقط کافیست تکنیک های پاک کردن این مواد را بدانید.
روش پاک كردن لكه قهوه از کفش

روش پاک کردن لکه قهوه از روی هر جنس کفش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پاک کردن لکه قهوه از روی کفش از جمله سخت ترین کارهاست اما با موادی مثل سرکه و مایع ظرفشویی و مسواک می توانیم با تکنیک های خاصی این لکه ها را ازبین ببریم.
از بین بردن لکه

راه حل از بین بردن انواع لکه از روی پارچه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از بین بردن انواع لکه های ایجاد شده بر روی سطوح مختلف کار سختی نیست فقط کافیست نکات و روش های مربوط به پاک کردن هر لکه را یاد بگیرید و رعایت کنید.
تمیز کردن مبل مخمل

لوازم خانگی مخمل را اینطور تمیز کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مبلمان های جنس مخمل در بسیاری از خانه ها وجود دارند. برای مراقبت و جلوگیری از خراب شدن مبل مخمل باید روش های مناسب تمیزکردن آن را بدانید.
لکه جوهر خودکار روی لباس

پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی لباس با الکل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر روی لباس شما لکه جوهر خودکار ریخته شده اصلا نگران نباشید می توانید با روش های ساده و مواد خانگی این لکه را کاملا از بین ببرید.
پاک کردن لکه ریمل

روش پاک کردن لکه ریمل از لباس و اشیاء

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی ممکن است در حین آرایش مقداری از ریمل بر روی لباس هایتان بریزند و دردسر زیادی درست کند شما میتوانید با چند روش ساده این لکه ها را از بین ببرید.
شیر روی فرش

بهترین کار بعد از ریختن شیر روی فرش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شیر بنا به دلایل مختلفی بر روی فرش می ریزد حتما باید از روش های مناسب تمیز کردن آن استفاده کنید، چندین راه برای تمیز کردن شیر ریخته روی فرش وجود دارد.
تمیز کردن لکه سرکه

پاک کردن لکه سرکه از روی لباس و ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیز کردن لکه سرکه از روی سنگ، لباس و پارچه بسیار ساده می باشد، البته به شرطی که ترفندهای تمیزکردن لک سرکه را رعایت کنید.
پاک کردن لکه شکلات

روش پاک کردن لکه شکلات از لباس، فرش و موکت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن یک لکه شکلات از روی لباس کار سخت و دشواری است مخصوصا اگر لباس رنگ روشن داشته باشد، در ادامه به نکات مهم درباره پاک کردن لکه شکلات از روی لباس، موکت و فرش می پردازیم.
صفحه 1 از 5