افسردگی

رفتار با همسر افسرده
اطرافیان نقش بسیار مهمی در درمان فرد افسرده دارند و در این بین نقش همسر از همه پرنگ تراست ، همسر می تواند با رفتار صحیح خود از میزان درد و رنج بیمار بکاهد و فرآیند بهبود در او را تسریع بخشد .
افسردگی

علائم افسردگی زمستانی؛ شاید شما هم دارید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در این مقاله با تمام علائم افسردگی در زنان و مردان و راه های مناسب برای درمان افسردگی زمستانی آشنا خواهید شد.
تنهایی در بارداری

دلیل احساس تنهایی زنان در دوران بارداری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات رایج زنان در دوران بارداری، احساس تنهایی و ناراحتی است که می تواند به دلیل تغییرات هورمونی یا دلایل دیگری باشد.
بارداری همسر

نقش مهم مردان در دوران بارداری همسرشان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نقش مردان در دوران بارداری بسیار مهم است دوران بارداری، دورانی است که نه تنها برای زنان بلکه برای مردان نیز ویژگی های خاصی دارد که نیاز به آمادگی دارند.
علائم جسمی افسردگی

درد جسمی که علامت افسردگی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افسردگی با حالت اندوه داشتن متفاوت است و برای تشخیص این دو از یکدیگر می توان از طریق علائم جسمی افسردگی پی به تفاوت این دو و تشخیص افسردگی برد.
علل افسردگی زنان

علت اصلی افسردگی زنان در هر سنی چیست؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
زنان به علت تغییرات هورمونی فراوان قبل قاعدگی ، در بارداری و بعد از زایمان و یائسگی نسبت به مردان بیشتر دچار افسردگی میشوند.
اختلالات روانی

مهم ترین علامت اختلال روانی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اختلالات روانی بنابر علائمی که در طول زمان در فرد ظاهر می شوند، به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که از مهم ترین علائم اختلالات روانی می توان به...
افسردگی پاییزی

افسردگی پاییزی سراغ تان آمده اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افسردگی فصلی نوعی از اختلالات خلقی است که اغلب این اختلال افسردگی در ماه های پاییز و زمستان شروع می شوند و با تغییر فصل برطرف می شود.
احساس نا امیدی

با احساس نا امیدی اینگونه برخورد کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی مواقع از زندگی ممکن است هر فردی احساس ناامیدی کند، دلایل اصلی احساس نا امیدی چیست و چه راه حل هایی برای آن وجود دارد؟
علل افسردگی

علامتی که ثابت میکنه افسرده ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افسردگی از مشکلاتی است که شاید افراد زیادی دچار آن باشند اما هنوز نمی دانند. افسردگی علامت هایی دارد که می توانید سریع تر تشخیص دهید و آن را درمان کنید.
درمان افسردگی

42 درمان خانگی و گیاهی بدون دارو برای افسردگی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
افسردگی یک بیماری روانی است که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و از دست دادن علاقه می شود و برای “درمان افسردگی” میتوانید از روش های ساده خانگی و بدون دارو استفاده کنید.
افسردگی بعد از عروسی

دلیل اصلی افسردگی زوج های جوان بعد عروسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افسردگی بعد از عروسی مسئله‌ای است که برخی از زوج‌ها آن را تجربه کرده اند اما دلیلی برای آن پیدا نمیکنند درصورتی که با شناخت دلایل میتوان از افسردگی جلوگیر کرد.
افسردگی شغل

شغل هایی که آدمو افسرده میکنن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمال افسردگی در برخی مشاغل به دلیل شرایط سخت، وجود دارد پس بهتر است قبل از انتخاب شغل مناسب با شغل هایی که باعث افسردگی میشوند آشنا شوید.
داروی ضد افسردگی

داروهای ضد افسردگی و عوارض + تغذیه جایگزین

زمان مطالعه : 12 دقیقه
چندین داروی ضد افسردگی وجود دارد که هرکدام می توانند عوارض مخربی روی انسان بگذارند اما غذاهایی نیز وجود دارد که شادی آورند و می توانند به درمان کمک کنند.
افسردگی

درمان بی خوابی ناشی از افسردگی در زنان و مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان بی خوابی ناشی از افسردگی به دلیل رابطه علت و معلولی این دو عارضه بسیار اهمیت دارد.عوامل روحی و روانی مانند استرس نیز بر کیفیت خواب شبانه تاثیرگذارند. اگر فرد نتواند خوب بخوابد، علائم افسردگی او تشدید می‌شوند. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.
صفحه 1 از 12