شاهرخ فروتنیان و افسانه چهره آزاد
در جامعه ای که بسیاری از مردم، دوام زندگی مشترک بازیگران را کوتاه می دانند بسیاری از زوجهای بازیگر ایرانی به پای هم پیر شدند.

بازیگرانی که سالهای سال عاشقانه کنار هم زندگی کردند

یکی از مهترین اصول زندگی زناشویی، وفاداری و حفظ زندگی مشترک است که برای رسیدن به این اصل باید گذشت و تلاش بسیاری کرد. هنرمندان و بازیگران گروهی از مردم جامعه هستند که علاوه بر مشکلات زندگی مشترک، زندگی آنها زیر ذره بین علاقه مندان قرار دارد.

ازدواج و طلاق بازیگران همیشه یکی از مهمترین حواشی آنها در میان مردم است. در این میان برخی از زوج های هنرمندی وجود دارند که بدون حاشیه سالهای سال در کنار هم زندگی کرده و به قول معروف، به پای یکدیگر پیر شده اند.

در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک هنرمندانی را معرفی می کنیم که تا سالهای سال و گاه تا پایان عمر زندگی عاشقانه ای را تجربه کرده اند.

این هنرمندان به پای هم پیر شده اند

فاطمه معتمد آریا و احمد حامد

فاطمه معتمدآریا بازیگر سرشناس و مطرح کشورمان زندگی عاشقانه ای را در کنار همسرش احمد حامد که بازیگر و نویسنده است از سال 1360 آغاز نمود.ماحصل ازدواج این دو هنرمند یک پسر به نام نریمان است.

فاطمه معتمد آریا و همسرش

زنده یاد محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

زنده یاد محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری را می توان سمبل عشق و وفاداری در میان مردم جامعه و هنرمندان دانست. این زوج هنرمند سالیان سال در کنار یکدیگر زندگی کردند. خانم مهوش وقاری بیش از بیست سال پرستاری همسرش را که به بیماری پارکینسون مبتلا بود را بر عهده گرفت.

 محسن قاضی مرادی و همسرش

محمود پاک نیت و مهوش صبرکن

محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که سالهای سال در کنار همسرش، مهوش صبر کن زندگی عاشقانه ای را تجربه می کند. این زوج دارای دو فرزند پسر می باشند.

محمود پاک نیت و همسرش

زنده یاد هما روستا و حمید سمندریان

زنده یاد هما روستا و مرحوم حمید سمندریان یکی از چهره های مشهور عرصه کارگردانی و بازیگری بودند که تا پایان عمر خود زندگی مشترکشان را ادامه دادند. کاوه تنها پسر این زوج هنرمند است.

هما روستا و همسرش

مینا جعفرزاده و زنده یاد بهمن زرین پور

مینا جعفرزاده همسر بهمن زرین پور از بازیگران سینما و تلویزیون بود. این زوج هنرمند مانند بسیاری از مردم وفاداری و گذشت را در زندگی خود قرار داده و تا زندگی مشترک آنها بسیار باداوام بود. مینا جعفرزاده و بهمن زرین پور یک دختر به نام سولماز دارند.

مینا جعفرزاده و همسرش

بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا

بهزاد فراهانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون شورمان سالهای سال است که در کنار همسر خود فهیمه رحیم نیا از بازیگران کشورمان، زندگی می کند. این زوج هنرمند دارای دو دختر و یک پسر هستند.

بهزاد فراهانی و همسرش 

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان

افسانه چهره آزاد از سنین کم عاشق همسرش شاهرخ فروتنیان شده و با او ازدواج کرد. عشقی که تاکنون ادامه داشته و زندگی بادوامی را برای آنها به ارمغان آورده است.

افسانه چهره آزاد و همسرش 

سهیلا رضوی و فرخ نعمتی

سهیلا رضوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر فرخ نعمتی است که او نیز از بازیگران پیشکسوت عرصه هنر می باشد. این زوج هنرمند یکی از زوج هایی هستند که سالها از زندگی مشترک آنها می گذرد.

سهیلا رضوی و همسرش 

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی از بازیگران مطرح کشورمان هستند که زندگی مشترک بادوام و عاشقانه ای را تجربه می کنند. این زوج هنری بیش از سی سال قبل ازدواج کرده اند.

فرهاد آئیش و همسرش 

زنده یاد داوود رشیدی و احترام برومند

احترام برومند و زنده یاد داوود رشیدی یکی دیگر از زوج های هنرمندی هستند که در اصلاح با یکدیگر به سن سالمندی رسیدند. این زوج هنرمند دارای یک پسر و یک دختر هستند.

احترام برومند و همسرش

بهرام شاه محمدلو و راضیه برومند

بهرام شاه محمدلو بازیگر و کارگردان کشورمان سالها قبل با راضیه برومند ازدواج کرده است. راضیه برومند بازیگر و عروسک گردان مطرح و همسرش دارای دو فرزند پسر می باشند.

بهرام شاه محمدلو و همسرش

آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی

آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون سالها قبل با فاطمه نقوی یکی از بازیگران کشورمان ازدواج کرده است.این زوج دارای یک دختر و پسر هستند.

آتیلا پسیانی و همسرش

زوج های بازیگر ایرانی که به پای هم پیر شدند

4.4194
این مطلب مفید بود ؟17024
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی