تولد
زیباترین توالت و سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی که در ادامه مشاهده می کنید از زیباترین توالت ها در جهان است که در نروژ قرار دارد.

یکی از زیباترین توالت ها و سرویس بهداشتی های جهان در نروژ

نروژ بخاطر زیبایی منحصر به فرد طبیعت اش مشهور است و البته تکنیک های مدرن معماری و حفاظت، توریست های این کشور را افزایش می دهد، بنابراین تنها رانندگی در امتداد بزرگراه های نروژ تجربه ای دل انگیز است. علاوه بر زیبایی طبیعی، مسیر مناظر نروژ دارای زیباترین سرویس های بهداشتی در جهان است.

مسیر مناظر نروژ به این دلیل معروف است. مناطق دیگر آن منظره ای باور نکردنی از کوه های اطراف،آبدره و دریا ارائه می دهند. این مسیری محبوب برای توریست ها است، چرا که ممکن است منظره چراغ های شمال را نیز ببینند.

برخلاف زیبایی آن، این نقطه به تازگی تمام توجه هات را به طور شگفت انگیز جلب کرده است:توالت دولتی.

زیباترین سرویس بهداشتی

زیباترین توالت جهان در نروژ

نروژ تصمیم گرفته است که زیبایی طبیعی بزرگراه های خود را با ساختن سازه های منحصر به فرد و مدرن در امتداد جاده افزایش دهد. یکی از ایستگاه ها Helgelandskysten در منطقه ، نمایی عالی از دریا و کوه ها را ارائه می دهد.

همچنین نیمکت ها و پله های مرمری است که مستقیما به دریا منتهی می شود.

چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در کنار آن ها، ساختمانی به شکل موج وجود دارد. با وجود این که خیلی پیشرو به نظر می رسد، امکانات کاملا در صحنه قرار می گیرد.

همان طور که شب پیش می آید، دستشویی از داخل با نور گرم روشن می شود. به نظر می رسد که دیدگاه حاصل واقعا واقعی است و هر بازدیدکننده، که از کنار آن عبور می کند، مشتاق است که لحظه را ثبت کند.

زیباترین توالت جهان

توالت در نروژ که یکی از بهترین سرویس های بهداشتی در جهان است 

مناطق استراحت بسیار بیشتر از مناظر زیبا و معماری است:همچنین پس زمینه تاریخی شگفت انگیز نیز دارد.

درست کنار نقطه توقفUreddplassen ، بنای یادبود برای زیردریایی های نیروی دریایی سلطنتی نروژ وجود دارد. زیردریایی در طول جنگ جهانی دوم توسط ارتش نروژ مورد استفاده قرار گرفت. پس از آن، 42 سرباز شجاع جانشان را از دست دادند، زیرا زیردریایی در طول نبرد غرق شد. نام Ureddبه معنای "بی باک" در نروژ است که تنها بنای یادبود را به یاد ماندنی می کند.

زیباترین توالت

زیباترین توالت و سرویس بهداشتی در جهان 

به طور کلی، منطقه استراحتUredd ثابت می کند که وقتی درست انجام شود، معماری مدرن می تواند زیبایی و ارزش زیادی به زیبایی طبیعت بیفزاید. نروژ یکی از بهترین مناطق جهان برای لذت بردن از این ترکیب منحصر به فرد است.

 

زیباترین توالت و دستشویی جهان کجاست ؟!!

3.7219
این مطلب مفید بود ؟16158
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی