تولد
محسن تنابنده

فیلم مشترک مهدی حسینی نیا و محسن تنابنده

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1401کد مطلب : 88088زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال طوطیا به کارگردانی شهرام شاه حسینی جدیدترین مجموعه نمایش خانگی با حضور بازیگران مطرح سینما و تلویزیون در سال 1401 است.

سریال پرستاره «طوطیا» در مسیر نمایش خانگی

سریال طوطیا به کارگردانی شهرام شاه حسینی عنوان جدیدترین سریال در نمایش خانگی است که این روزها مراحل تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد.

شهرام شاه حسینی که تجربه ساخت سریال موفق «می خواهم زنده بمانم» را در نمایش خانگی دارد، در دومین سریال خود نیز با ستارگان سینما و تلویزیون همکاری می کند.

داستان سریال طوطیا

 سریال طوطیا در ژانر اجتماعی ساخته شده و داستان یک خانواده را روایت می‌کند که اتفاقی موجب دگرگونی روابطشان می‌شود و سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم میزند.

بازیگران سریال طوطیا

بازیگری که با نقش نقی معمولی در سریال پایتخت به شهرت بسیاری دست یافته و این روزها بیشتر شاهد حضور او در آثار سینمایی هستیم در سومین تجربه نمایش خانگی خود بعد از سریال شاهگوش و ابله، مقابل دوربین سریال طوطیا قرار گرفته است.

محسن تنابنده

محسن تنابنده/ عکس از نسترن عبدی

هوتن شکیبا یکی دیگری از بازیگران سریال طوطیا است. برنده سیمرغ بلورین و صداپیشه مشهور عروسک بچه در برنامه مهمونی، تجربه بازی در دو سریال دیگر نمایش خانگی به نام های ابله و سووشون را دارد که سریال سووشون هنوز پخش نشده است.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا/ عکس از سپیده عبدالحی

مهدی حسینی نیا که این روزها شاهد نقش آفرینی او در سریال پرمخاطب یاغی هستیم در دومین همکاری خود با شهرام شاه حسینی پس از سریال می خواهم زنده بمانم، به جمع بازیگران سریال طوطیا پیوسته است.

مهدی حسینی نیا

مهدی حسینی نیا/ عکس از مصطفی کاظمی مطلق

آزاده صمدی نیز همچون مهدی حسینی نیا، تجربه موفقی در سریال می خواهم زنده بمانم داشته و پس از سریال های نهنگ آبی و عالیجناب، در سریال طوطیا نقش آفرینی می کند.

آزاده صمدی

آزاده صمدی/ عکس از محبوبه حاتمی

یوسف تیموری در سومین قسمت از برنامه جوکر تایم در مورد حضور خود در یک نقش جدید در سریال جدید شهرام شاه حسینی صحبت کرده بود.

یوسف تیموری

یوسف تیموری/ عکس از نازی خوش اخلاق

هدی زین العابدین و المیرا دهقانی نیز از بازیگران دیگر سریال طوطیا هستند. هدی زین العابدین سریال مترجم را در نوبت پخش خانگی دارد همچنین در سریال های دیگر این شبکه همچون کرگدن، رقص روی شیشه، شوخی کردم و قلب یخی 3 نیز نقش افرینی کرده است.

المیرا دهقانی نیز سریال خسوف در نمایش خانگی را در کارنامه هنری خود دارد.

المیرا دهقانی و هدی زین العابدین

المیرا دهقانی (عکس از سینا فخاری) و هدی زین العابدین (عکس از سارا ایوانی)

فیلم مشترک مهدی حسینی نیا و محسن تنابنده

59
این مطلب مفید بود ؟90
وبگردی