فیلم خط استوا
خط استوا به کارگردانی اصغر نعیمی جدیدترین فیلم سینمایی در سینماهای کشور است. در این فیلم کمدی بازیگرانی چون سیامک انصاری و فرهاد اصلانی نقش آفرینی کردند.

خط استوا اولین فیلم اکران نوروز 1402

کمدی خط استوا به کارگردانی اصغر نعیمی، که نمایش خود را از چهارشنبه سوم اسفندماه آغاز کرد، در روزهای نوروز 1402 تا عید فطر سال آینده در سراسر سینماهای کشور اکران خواهد شد. به بهانه اکران نوروزی فیلم کمدی خط استوا در این بخش از نمناک به معرفی بازیگران، داستان خط استوا و...می پردازیم.

آزاده صمدی در خط استوا

آزاده صمدی در فیلم سینمایی خط استوا

کمدی خط استوا که در حال اکران در سینماهای پایتخت و شهرستان هاست، با وجود 3 رقیب قدرتمند به نام‌های بخارست، ملاقات خصوصی و چپ، راست با استقبال روبرو شد، پیش بینی می شود این فیلم سینمایی در هفته‌های آتی و مخصوصا در اکران نوروزی، با استقبال بسیار بیشتری همراه خواهد بود.

فیلم خط استوا

داستان فیلم خط استوا

خط استوا فیلم سینمایی در ژانر اجتماعی کمدی خانوادگی، به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی احسان ظلی‌پور است که داستان رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال را روایت میکند که برای حضور در اجلاس سالانه AFC راهی کشور مالزی میشوند و در این راه برایشان ماجراهای بامزه ای رقم می خورد.

فرهاد اصلانی و سیامک انصاری

فرهاد اصلانی در نقش رئیس فدراسیون فوتبال و سیامک انصاری در نقش نایب‌رئیس فدراسیون در خط استوا

بازیگران فیلم خط استوا

در این فیلم کمدی به نویسندگی محمدرضا آریانی، بازیگرانی چون فرهاد اصلانی، آزاده صمدی، سیامک انصاری و... بازی کرده اند.

بازیگران فیلم خط استوا

سیامک انصاری و فرهاد اصلانی در فیلم سینمایی خط استوا

فرهاد اصلانی در خط استوا نقش رئیس فدراسیون فوتبال، سیامک انصاری در نقش نایب‌رئیس فدراسیون و آزاده صمدی نیز بازیگر نقش اصلی زن فیلم را ایفا نموده اند.

فیلم خط استوا ؛ لیست کامل بازیگران و موضوع فیلم

328
این مطلب مفید بود ؟1711
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی