پژمان جمشیدی
ژاله صامتی و پژمان جمشیدی با سریال زیرخاکی روی آنتن شبکه یک سیما میروند و بازپخش این سریال از امروز در تلویزیون آغاز میشود.

آغاز پخش مجدد سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا ماه رمضان امسال از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت و بازپخش این سریال از امروز 1 آذرماه 99 ساعت 18 در شبکه یک سیما آغاز میشود.

این سریال در ژانر کمدی و تاریخی ساخته شد و خبرهایی از ساخت فصل دوم این سریال هم به گوش میرسد که با فراهم شدن شرایط مقابل دوربین خواهد رفت.

داستان و بازیگران سریال زیرخاکی

این سریال که دومین تجربه همکاری جلیل سامان با رضا نصیری نیا بعد از نفس گرم است در شب های ماه رمضان روی آنتن شبکه یک سیما رفت و در صورت بهبود شرایط جامعه از نظر شیوع ویروس کرونا ساخت فصل دوم این سریال آغاز میشود.

پژمان جمشیدی

داستان سریال زیرخاکی درباره مردی است که به دنبال زیرخاکی است اما در این مسیر به صورت اتفاقی در جریان کارهایی مانند پخش اعلامیه ضدشاه و تعمیر موشک ارتش قرار میگیرد و بدون اینکه از اصل ماجرا اطلاعی داشته باشد گرفتار میشود.

پژمان جمشیدی و ژاله صامتی

نقش اصلی قصه سریال زیرخاکی را پژمان جمشیدی بازی میکند و ژاله صامتی بانوی هنرمند کشورمان هم نقش مقابل او را در این سریال ایفا میکند.

بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از:

سریال زیرخاکی

بازپخش سریال زیرخاکی هر روز ساعت 18 در شبکه یک سیما خواهد بود و تکرار این سریال در ساعت های 30 دقیقه بامداد و 9:30 روز بعد خواهد بود.

پژمان جمشیدی

بازگشت پژمان جمشیدی با سریال زیرخاکی به تلویزیون

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی