زیبایی جنجال برانگیز

زیبایی جنجال برانگیز خواننده زن در فرودگاه ترکیه!+عکس

کد مطلب : 57269تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبایی جنجال برانگیز و جوانی بودن غیرقابل باور یک زن مشهور ماموران فرودگاه را مجبور به اقدام کرد ، مسافر زن در نهایت توسط یکی از افرادی که او را می شناخت از مخمصه نجات پیدا کرد.

زیبایی جنجال برانگیز خواننده زن برایش دردسرساز شد

یکی از موارد جذاب برای مخاطبان فضای مجازی، دیدن تصویر و آشنایی با افرادی است به طرزی فوق العاده جوانتر از سن واقعی شان بنظر میرسند و گاهی این تناقض میان سن و چهره ی آنها علاوه بر جذابیت میتواند مشکل ساز شود، مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.
زیبایی و جوانی طبیعی چهره ی یکی از مسافران خانم هواپیما خبرساز شد و ماجرایی که به دلیل ظاهر جوان و عجیب بودن تاریخ تولد درج شده اش در گذرنامه وی او را دچار مشکل کرد. زنی که در میان مسافران هواپیما در قسمت کنترل ایستاده بود یکی از خواننده های شناخته شده اوکراینی بود ، خواننده ای که سن واقعی اش به هیچ وجه با چهره ی او تناسب نداشت.
بسیاری از حاضرین در فرودگاه و کاربران فضای مجازی که از این ماجرا مطلع شدند، زیبایی و جوانی این خانم را علاوه بر حس خوبی که در او ایجاد کرده، برایش نوعی مشکل خواندند چراکه از قرار معلوم این اولین باری نبوده که ایشان در چنین وضعیتی قرار گرفته و برای اثبات سن واقعی اش ساعتها درگیر بوده است.
Being beautiful and that too flawlessly is no less than a boon; however, this blessing may turn out to be a problem sometimes too, as in the case of this popular Ukrainian singer Natalie Dzenkiv.
زیبایی جنجال برانگیز

عکس خواننده زن اوکراینی که زیبایی جنجال برانگیزش برای او دردسر ساز شد

جوانی و زیبایی جنجال برانگیز خواننده زن در فرودگاه ترکیه

زیبایی و جوانی چهره این خواننده زن 41 ساله درحد یک دختر جوان 20 ساله بود و این مسئله را بارها و بارها به او در برنامه های تلویزیونی کشورش و مصاحبه ها گفته بودند و او نیز در پاسخ نکاتی را دال بر این ویژگی عنوان کرده بود.
حالا این جوانی و زیبایی در کشوری دیگر برای او دردسر ساز شد و ماموران فرودگاه اجازه عبور از بخش کنترل پاسپورت را به او ندادند.
Natalie Dzenkiv "ناتالی دزنکیو" در بخش کنترل گذرنامه فرودگاه ترکیه به دلیل ناهماهنگ بودن سن ثبت شده در پاسپورت و چهره ی جوان او دچار مشکل شد ، مامور کنترل او را به اتاق بخش ویژه برد تا واقعیت ماجرا روشن شود.
زیبایی جنجال برانگیز
زیبایی جنجال برانگیز

زیبایی جنجال برانگیز و جوان بودن باورنکردنی زن 41 ساله

این خواننده زن سعی کرد تا آنها را متوجه واقعیت کند و با دلیل و مدراک دیگر قصد داشت تا به آنها بفهماند که جوان تر از سن واقعی اش به نظر میرسد اما هیچ کدام از ماموران این را نمی پذیرفتند تا اینکه یکی از مسافران گره ی کار را باز کرد.
مسافری که تازه به بخش کنترل رسیده بود متوجه ماجرا شد و جلوتر رفت و با خواننده زن احوالپرسی کرد و در مورد علاقه به آثار او گفت ، در این شرایط ماموران متوجه اشتباه خود شدند و برای اطمینان از مسافر ناجی در مورد زن جوان سوال کردند و او هم واقعیت را گفت تا خواننده زن جوان بتواند اجازه پرواز داشته باشد.

زیبایی جنجال برانگیز خواننده زن در فرودگاه ترکیه!+عکس

2.4489
این مطلب مفید بود ؟236253
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
3 نظر به ثبت رسیده است
بهار1397-09-10
لطفأحسودی نکنیدخیلی هم خوشکل وزیباهستش هرکس زیبایی خودش روداره ولی نظرمن خیلی هم خوشکل هستش
340197
ناشناس1396-07-07
ای بابا زشت ترین ادم هم اگه جراحی کنه وبا این وسایل ارایشی خوشگل میشه .چه اعتماد ب نفسی هم دارن احساس خوشگلی میکنن
365144
Leika ghshanbani1400-08-24
چرا فکر میکنید ۴۰ ساله پیره بخدا که فرقی با ۲۰ ساله نداره.
42
وبگردی