شومیز زنانه
شومیز ها یک آیتم پرکاربرد در استایل خانم ها است و ست کردن آن با لباس های دیگر ترکیب های خوبی را می سازد. به همین دلیل طراحان لباس، توجه زیادی به ایجاد تنوع در مدل های مختلف شومیز داشته اند.

 انواع شومیز مجلسی زنانه

شومیز مجلسی یک لباس زنانه جذاب است که در مهمانی های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. مدل شومیز مجلسی زنانه بسیار متنوع است که در این میان شومیز حریر، ساتن و گیپور طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله قصد داریم انواع شومیز مجلسی زنانه شیک را معرفی کنیم تا انتخاب راحت تری را تجربه کنید.

1.شومیز حریر مجلسی

شومیز مجلسی حریر یک لباس زیبای زنانه است که در طرح و رنگ های متنوع تولید می شود و بیشتر خانم های خوش سلیقه حداقل یک بار خرید شومیز مجلسی زنانه حریر را تجربه کرده اند. شومیز حریر انتخاب مناسبی برای استایل جذاب مهمانیها است.

اگر می خواهید استایل به روز و مدرنی را تجربه کنید، دامن بلند زنانه انتخاب جذابی خواهد بود. در یک یا دو سال گذشته دامن بلند، همچون دامن پلیسه زنانه مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفت که ظاهری جذاب دارد . 

مدل دامن بلند ظاهری منحصربه فرد دارد و با شومیز مجلسی حریر جذاب تر می شود. اگر می خواهید ظاهرتان چشمگیرتر شود، یک کیف زنانه دوشی مجلسی یا کوچک به همراه کفش مجلسی زنانه انتخاب مناسبی برای این استایل خواهد بود.

2.شومیز مجلسی گیپور

خانم ها دوست دارند در مهمانی های رسمی و نیمه رسمی در عین سادگی، خاص و شیک باشند. شومیز گیپور مجلسی یکی از زیباترین مدل لباس زنانه است که با انواع مدل دامن بلند یا کوتاه و شلوار پارچه ای زنانه سِت می شود.

این مدل شومیز گیپور زنانه به صورت دکمه دار و بدون دکمه در بازار موجود است و یقه گرد، هفت، کرواتی، پاپیونی یا یقه مردانه دارد. قد شومیز گیپور مجلسی تا کمر است، که با هر مدل لباس زنانه ای به سادگی ست می شود.

معمولاً شومیز گیپور مجلسی را با مروارید، پولک، نگین یا منجوق تزئین می کنند که این نوع سنگ دوزی ها نه تنها مانع ساده و یکنواخت شدن مدل لباس زنانه می شود، بلکه استایل شما را متمایز از دیگران می کند. 

معمولاً در مراسم های رسمی، این مدل لباس را با کفش پاشنه بلند مجلسی سِت می کنند، اما اگر شما از طرفداران کفش پاشنه بلند نیستید می توانید کفش تخت مجلسی زنانه را جایگزین کنید. توصیه می کنیم برای استایل مجلسی رنگ کفشتان را متناسب با لباستان انتخاب کنید. مرسوم ترین رنگ کفش مجلسی زنانه متناسب با شومیز حریر، مشکی، کِرِم، زرشکی و گلبهی است.

3.شومیز مجلسی بلند

بسیاری از خانم ها به لباس بلند یا تونیک زنانه علاقه دارند. اگر می خواهید یک تونیک مجلسی به تن کنید، شومیز بلند انتخاب مناسبی خواهد بود. طرح پارچه این مدل لباس زنانه را می توانید با توجه به سلیقه خودتان تهیه کنید. 

در صورتی که می خواهید شومیز مجلسی بلند را در یک مهمانی دوستانه یا غیررسمی به تن کنید، شلوار جین زنانه سفید یا شلوار کتان روشن انتخاب جذابی خواهد بود. درواقع بسیاری از خانم ها سراغ مدل شلوار زنانه با رنگ روشن نمی روند و همین مسئله باعث تفاوت استایل شما می شود.

همچنین کیف دستی زنانه و کفش تخت مجلسی زنانه انتخاب مناسبی برای این ست خواهد بود. البته شما می توانید از کفش پاشنه بلند نیز بهره مند شوید، اما توصیه می کنیم در مهمانی های دوستانه استایل کژوال یا غیررسمی داشته باشید تا جذاب تر شوید.

4.شومیز مجلسی زنانه مشکی

خانم های ایرانی به لباس های مشکی علاقه بسیاری دارند. لباس مشکی لکه و کثیفی را نمایش نمی دهد و معمولاً مناسب هر رنگ پوستی است. بیشتر خانم ها باور دارند که لباس های مشکی اندامشان را باریک تر نشان می دهد. معمولاً خانم های پلاس سایز رنگ مشکی یا تیره را به رنگ سفید یا رنگ های روشن ترجیح می دهند.

شومیز مجلسی مشکی یک مدل لباس زنانه کاملاً مجلسی و رسمی است. شما می توانید این مدل شومیز تیره رنگ را در مراسم های رسمی بپوشید و با یک کفش پاشنه بلند مشکی، کِرِم و قرمز و کیف مجلسی طلایی سِت کنید.

5.شومیز مجلسی طرح دار زنانه

شومیز مجلسی زنانه

زیبایی در سادگی است، اما گاهی سادگی یک استایل خسته کننده می شود. توصیه می کنیم گاهی برای تنوع از لباس های طرح دار استفاده کنید تا تفاوت را در استایل تان احساس کنید. خرید شومیز طرح دار استایل شما را متفاوت می کنند. 

شومیز طرح دار شامل شومیز گل دار، راه راه، خال خالی و رنگی است. در بعضی از شومیزها از مروارید، سنگ و پولک به عنوان تزئین استفاده می شود. همچنین بعضی از شومیزهای حریر آستین یا یقه چین دار دارند که به غیر از طرح پارچه، مدل شومیز حریر را از سادگی خارج می کند.

توصیه می کنیم شومیز مجلسی طرح دار زنانه را به همراه یک مدل شلوار کتان زنانه ساده ست کنید، چرا که سادگی شلوار، در زیبایی و چشمگیری استایلتان تأثیر می گذارد و باعث می شود شیک و جذاب شوید

انواع مدل شومیز مجلسی زنانه شیک

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی