گران ترین شهرهای جهان

گرونترین شهر جهان واسه زندگی کجاست؟

کد مطلب : 87412تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
شهرهایی در سراسر دنیا وجود دارد که نسبت به شهرهای دیگر گران‌قیمت تر هستند و زندگی در آنجا هزینه های زیادی برای شما دربر خواهد داشت.

رتبه برترهای لیست گرانترین شهر های دنیا

در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما بگوییم که چه شهر هایی در دنیا؛ جزو گران‌ترین شهرها هستند؛ چرا که خیلی از شما شاید بخواهید به نقاط مختلف دنیا سفر کنید یا اینکه در آنجا زندگی کرده و بیزینس یا تجارتی را به راه بیندازید؛ پس بسیار مهم است که این شهر ها را بشناسید.

موناکو

در موناکو برای اینکه یک خانه خیلی کوچک داشته باشید که متراژ آن شاید کمتر از 20 متر باشد، باید یک میلیون دلار هزینه پرداخت کنید. این شهر خیلی کوچک است؛ تقریبا دو کیلومتر مربع کل مسافت آن می باشد و یک شهر کاملا لاکچری است و هیچ سادگی در آن نمی بینید و همه چیز در آنجا خیلی زیبا و گران است.

موناکو

هنگ کنگ

در هنگ کنگ هم برای خرید یک خانه 20 متری باید یک میلیون دلار پرداخت کنید. احتمالاً بسیاری از شما برای سفر این شهر را انتخاب کرده باشید؛ اما بهتر است بدانید این شهر جزو گران‌ترین هاست و گشت و گذار در آن هم هزینه زیادی به همراه خواهد داشت.

لندن

قیمت خرید یک خانه 20 متری در لندن هم حدودِ یک میلیون دلار است. شب های لندن یکی از استثنایی ترین هاست؛ اما به شرطی که به اندازه کافی پول داشته باشید و نگرانی بابت ماندن در این شهر نداشته باشید تا به شما خوش بگذرد.

لندن

نیویورک

هزینه خریدِ یک خانه 34 متری در نیویورک یک میلیون دلار است. خیلی از افراد به دنبال فرصتی هستند که به نیویورک بروند و آن جا را ببینند یا حتی زندگی کنند؛ اما باید بدانید زمانی که واردِ این شهر می شوید یا قصد می کنید که در آن زندگی کنید، باید مدام پول خرج کنید؛ حتی اجاره کردنِ آپارتمان در نیویورک هم کار راحتی نیست.

سنگاپور

برای خرید یک خانه 39 متری در سنگاپور باید یک میلیون دلار پول بدهید. زمانی که در این شهر زندگی کنید، متوجه می‌ شوید که چقدر هزینه ها بالاست و چقدر به سختی افتاده اید؛ حتی برای همان اجاره کردنِ خانه در این شهر هم ممکن است به سختی زیادی بیفتید.

سنگاپور

گنوا

هزینه خرید یک خانه 39 متری در گنوای هلند یک میلیون دلار است؛ البته این شهر جزء زیباترین شهر های هلند محسوب می‌ شود اما هزینه ها در آن بقدری بالاست که کمتر کسی جرئت می کند آنجا را برای ادامه زندگی یا حتی سفر انتخاب کند.

سیدنی

برای خرید یک خانه 41 متری در شهر سیدنی باید یک میلیون دلار پرداخت کنید. به خاطر همین این شهر هم جزء گرانترین شهرهای دنیاست؛ البته که جذابیت های بصری بسیار زیادی دارد اما هزینه زندگی در آن آنقدر بالاست که خیلی‌ ها آن جا را انتخاب نمی کنند.

سیدنی

شانگهای

برای خرید یک خانه 48 متری در شانگهای باید یک میلیون دلار پرداخت کنید. این شهر تاریخی سرشار از جذابیت ها و بناهای جذاب است و آسمان خراش های بسیار بزرگی دارد که ساخت شان هزینه‌ های سرسام‌آوری داشته است و بطبع؛ زندگی کردن در آن ها هم بسیار گران تمام خواهد شد.

پاریس

برای خرید یک خانه 50 متری در پاریس باید یک میلیون دلار هزینه پرداخت کنید. پاریس یکی از زیباترین و گران‌ترین شهر های دنیا است و خیلی از افراد آرزو دارند که در آن زندگی کنند؛ اما حتی برای استفاده از کافه و رستوران های پاریس هم باید هزینه زیادی بپردازید.

پاریس

لس آنجلس

در آخر باید گفت که لس انجلس هم جزء شهرهای گران دنیاست که برای خرید یک خانه 57 متری در آن باید یک میلیون دلار هزینه کنید؛ البته لس ‌آنجلس شهر زیبایی است اما به شرطی که در یک منطقه زیبا از آن قرار بگیرید، زیرا همه جای لس ‌آنجلس شبیه به هم نیست. اما به هر حال شروع یک بیزینس یا تجارت در این شهر باعث می شود تا هزینه زیادی برای تان ایجاد شود.

گرونترین شهر جهان واسه زندگی کجاست؟

3.629
این مطلب مفید بود ؟218
منبع : wealthygorilla / بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
لاکچری1401-03-18
ما تو همه این شهرها خونه داریم .????????????????????????
00
وبگردی