زندگی اشتباه
اگر در زندگی احساس پوچی دارین یا احساس میکنید که هیچ چیز سر جای خودش نیست، به حس خودت اعتماد کنید و به دنبال نشانه ها بروید شاید واقعا مسیرتان اشتباه است.

وقتی نشانه ها به شما می گویند در مسیر غلطی قرار گرفته اید

اگر احساس می کنید که چیزی در زندگیتان سرجایش نیست، حتماً باید به صدای جهان گوش دهید. همه در زندگی هدف منحصر به فردی دارند. پیدا کردن هدف و دنبال کردن آن راه حل کلیدی برای ساختن یک زندگی شاد و معنادار است. گاهی اوقات ممکن است شما به طور ناخودآگاه از هدفتان دور شوید که علت های مختلفی دارد. ممکن است جهت مخالف را طی کنید و شاید تمایل به رفتن به مسیر دیگری را در خودتان احساس کنید.

خبر خوب این است که نشانه ها می خواهند همیشه شما طبق اهداف تان زندگی کنید و در نتیجه به بهترین ها برسید. هنگامی که به صدای آنها گوش دهید، متوجه می شوید که سیگنال های قوی به شما ارسال می کنند و اگر از مسیر خارج شده باشید، به شما اطلاع می دهند.

اگر هر کدام از سرنخ های عنوان شده در این بخش از نمناک را در زندگی تجربه کردید، علامت این است که جهان می خواهد به شما هشدار دهند که مسیر خود را اصلاح کنید.

علاقه خود نسبت به چیزی که قبلاً دوست داشتید از دست داده اید

رسیدن به هدف در زندگی باید یک علاقه عمیق را در شما به وجود بیاورد. اگر احساس کردید کاری که برای هدف تان انجام می دهید، دیگر معنا و مفهوم خودش را از دست داده است. بهتر است از خودتان این سوال را بپرسید که چگونه می توانم تغییر کنم یا چگونه باید کارم را به گونه ای متفاوت انجام دهم و دوباره انگیزه بگیرم؟

کلافگی

تشنه تغییر هستید

علامت بعدی که دنیا می خواهد به شما بگوید، این است که شما به طور مداوم برای تغییر کردن تشنه هستید. همه ما می خواهیم تجربیات جدیدی داشته باشیم و این بخش مهم و طبیعی از زندگی ما انسان هاست اما هنگامی که به طور کامل در جهت هدف زندگی کنید، معمولاً به دنبال چیز های متفاوت نمی روید زیرا چیزی را که انجام می دهید را دوست دارید و نمی خواهید آن را تغییر دهید.

بنابراین اگر متوجه شدید که فانتزی های شما کاملاً تغییر کرده، علامت این است که باید مسیر خود را عوض کنید.

استرس زیادی دارید

استرس یک روش ذهنی و جسمی است که می خواهد به شما بگوید چیزی در زندگی تان درست نیست و سر جایش قرار نگرفته است. گاهی اوقات منبع استرس کاملا مشهود است و می تواند به دلیل یک رابطه صمیمی، مشکل مالی یا دیگر عوامل باشد همچنین باید به دنبال پیدا کردن علت استرس باشید.

شاید همه چیز در ظاهر خوب به نظر برسد اما باز هم می توانید احساس آرامش و ریلکسی را داشته باشید و حس شادی را پیدا کنید. این سرنخ نشان دهنده این است که زندگی شما طراحی و چیدمان صحیح ندارد و باید به دنبال علت باشید.

کلافه و عصبی هستید

هنگامی که مدام احساس کلافگی و عصبانیت به شما دست می دهد؛ حتی بر سر چیزهای کوچیک، یعنی یک جای کار مشکل دارد. البته منظور ما صحبت کردن با بعضی از افراد منفی نگر یا گیر کردن در شرایط سختی مثل ترافیک نیست، بلکه منظور ما افرادی هستند که مدام سر هر چیز کوچکی عصبانی می شوند و غیر عادی رفتار می کنند. اگر چنین اتفاقی برایتان افتاد، احتمالاً کائنات قصد دارند به شما بگویند که در مسیر غلط قرار گرفته اید.

عصبانیت

به درد مزمن غیر قابل توضیح دچار شده اید

یکی دیگر از چیز هایی که باید مراقبش باشید، ابتلا به درد مزمن غیر قابل توضیح است. این درد علامت این است که چیزی در بدن شما درست و سر جایش نیست. همچنین می تواند علامت این باشد که چیزی در زندگیتان سرجایش قرار نگرفته است.

اگر با یک درد مداوم روبه رو هستید و پزشکان هم علت آن را نمی فهمند، یعنی در مسیر درست قرار نگرفته اید. به دلیل اینکه ذهن ناخودآگاه و عمق روح شما می داند که یک جای کار اشکال دارد و در نتیجه آن را در جسم تان نشان می دهد و می خواهد با درد جسمی پیامی به شما برساند.

از کاری که انجام می دهید لذت نمی برید

لذت؛ اولین بازخوردی است که باید از کارتان دریافت کنید تا بفهمید در مسیر درستی پا گذاشته اید. اگر از کارتان لذت ببرید، قطعا مسیر رویاهایتان را پیدا می کنید، زیرا هدف اصلی ما در زندگی پیدا کردن شادی و حس خوب است.

بنابراین اگر لذت را در زندگی روزانه خود تجربه نکنید، یعنی یک سیگنال قدرتمندی به شما ارسال شده که در مسیر درست قرار نگرفته اید. خبر خوب این است که هنگامی که به پیام جهان توجه کنید، می توانید مسیر را تغییر دهید و به دنبال کاری بروید که از آن لذت می برید.

این حالات یعنی راهی که تو زندگی داری میری اشتباهه

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ن.ح
برچسب : سبک زندگی
وبگردی