اکران سریال یاغی

حواشی اکران یاغی؛ از اشک های طناز تا شوخی جاوید

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1401کد مطلب : 88287زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکران مردمی سریال یاغی در شیراز حواشی جذابی داشت که اشک های بازیگر نقش طلا مطلا و شوخی های خاص جاوید یاغی در صدر قرار داشت.

حواشی اکران مردمی سریال یاغی در شیراز

دیروز قسمت پانزدهم سریال «یاغی» با حضور محمدکارت، پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، امیر جعفری و علی شادمان در مجموعه فرهنگی سینمایی هنرشهرآفتاب شیراز یک روز قبل از انتشار سراسری سریال اکران شد. اکران مردمی سریال یاغی با حواشی مختلفی همراه بود که در ادامه این بخش از حواشی بازیگران در بخش چهره های نمناک به آن می پردازیم.

سریال یاغی یکی از پر بازدیدترین سریال های نمایش خانگی در چند سال اخیر است که 14 قسمت از آن پخش شده و قسمت 15 آن امروز منتشر خواهد شد. دیروز قسمت پانزدهم یاغی یک روز قبل از انتشار سراسری با حضور کارگردان و بازیگران محبوب در شیراز اکران شد. این اکران با استقبال پرشور شیرازی ها در شهر آفتاب همراه بود و جمعیت زیادی در سالن حضور یافته بودند.

بازیگران سریال یاغی

محمد مطهری پور، محمد کارت، پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی در اکران یاغی

در اکران مردمی سریال یاغی ابتدا بازیگران یاغی با مردم صحبت کردند و مورد تشویق توامان آنها قرار گرفتند. یکی از حواشی مورد توجه در این اکران به علی شادمان، جاوید سریال یاغی مربوط می شود که با لهجه خاص و تکه کلام هایی مانند کفته، خوشگله و... محبوبیت زیادی در بین مردم یافته است.

در این اکران علی شادمان شروع به گرفتن سلفی با مردم نمود که امیر جعفری اسی قلک سریال یاغی در حرکتی غیرمنتظره او را بلند کرد و روی صحنه آورد. جاوید سریال یاغی در این اکران بسیار مورد توجه قرار گرفت تا جایی که طرفدارانش او را با کلماتی مانند خوشگله و کفته مورد لطف قرار می دادند.

علی شادمان

علی شادمان در اکران مردمی یاغی

علی شادمان بازیگر فیلم میم مثل مادر که با استایل خاص در این اکران حضور یافته بود، در بین طرفدارانش گفت:

دمتون گرم بابا دمتون گرم واقعا

چقدر با صفایین شما خیلی خوشحالم

اولین بارمه که پامو میزارم تو خاک شیراز

اونم برای اکران یاغی...

کفتونه؟

اشک های طناز طباطبایی در اکران مردمی سریال یاغی

یکی از حواشی این اکران، اشکها و احساساتی شدن طناز طباطبایی بازیگر نقش طلا مطلا سریال یاغی بود که به دلیل استقبال و محبت بیش از حد مردم به آنها اتفاق افتاد. پس از اشک و گریه های شوق طلا مطلای سریال یاغی، جاوید هم تحت تاثیر قرار گرفته و اشک ریخت.

طلا و جاوید یاغی

علی شادمان و طناز طباطبایی در اکران یاغی

در نخستین اکران مردمی سریال یاغی همه بازیگران پرطرفدار این مجموعه مورد تشویق قرار گرفته و چند دقیقه ای با طرفدارانشان صحبت کردند، زمانی که نوبت به صحبت نمودن امیر جعفری بازیگر نقش اسی قلک رسید، مخاطبان شیرازی سریال یاغی او را با همین نام صدا می زدند که واکنش این بازیگر را در پی داشت و امیر جعفری بازیگر نقش میرزا آقاخان نوری در سریال جیران رو به محمد کارت گفت:

آخه این چه اسمیه انتخاب کردی؟

محمد کارت و امیر جعفری

محمد کارت و امیر جعفری در اکران یاغی در شیراز

یاغی سریالی به کارگردانی محمد کارت است که با نگاهی آزاد به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش، توسط محمد کارت، پدرام پورامیری و حسین دوماری به نگارش درآمده است. بازیگران اصلی این مجموعه پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، مهدی حسینی‌نیا، آبان عسکری، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی و الیکا ناصری هستند.

حواشی اکران یاغی؛ از اشک های طناز تا شوخی جاوید

4.7123
این مطلب مفید بود ؟1158
وبگردی