پارسا پیروزفر و نیکی کریمی
فیلم های مشترک بهمن سریال یاغی و بازیگر زن معروف ایرانی که در این سریال ایفاگر نقش همسر پارسا پیروزفر بود قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر و نیکی کریمی

پارسا پیروزفر و نیکی کریمی هر دو جزو بازیگران پرسابقه سینما و تلویزیون کشورمان هستند که تا کنون در فیلم و سریال های زیادی درخشیده اند. این زوج موفق سینمایی به تازگی در سریال نمایش خانگی یاغی با یکدیگر همبازی بوده اند.

بهمن خان سریال یاغی نه تنها در نخستین سریال‌ محمد کارت با نیکی کریمی بازیگر نقش شیما همکاری کرده است، بلکه این زوج فیلم های مشترک دیگری نیز با یکدیگر داشته اند که در ادامه این بخش از نمناک به آنها اشاره خواهیم کرد.

فیلم های مشترک پارسا پیروزفر، بهمن یاغی و همسر اولش در این سریال

فیلم های مشترک نیکی کریمی و پارسا پیروزفر را در ادامه مشاهده می کنید.

سریال یاغی

یاغی عنوان سریالی به کارگردانی محمد کارت است که با نگاهی آزاد به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش، توسط محمد کارت، پدرام پورامیری و حسین دوماری به نگارش درآمده است. این سریال روایتگر داستان زندگی سخت و پرچالش پسر جوانی به نام «جاوید» است که به یک باره در اوج جوانی، شانس به او روی آورده و فردی به نام بهمن و همسرش طلا به او و خواهرش کمک می کنند تا زندگی خوب و پر رفاه تری را تجربه کنند اما این شانس بزرگ، خود مقدمه چالش‌های جدید است....

بهمن و شیوا در یاغی

در این فیلم پارسا پیروز فر نقش بهمن خان را بازی کرده است که فردی مرموز بوده که در گذشته خلاف انجام می داده اما به یکباره کارهای گذشته را ترک کرده و به جوانان پر استعداد جنوب شهری کمک می کند در کشتی موفق شوند اما شخصیتش در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نیکی کریمی نیز در سریال یاغی ایفاگر نقش شیما همسر اول بهمن خان می باشد که سال ها در خارج از کشور در زندان بوده و حالا بازگشته تا با سوزاندن صورت دوست قدیمیش طلا به دست جاوید، تاوان زندگی تباه شده اش را از بهمن خان پس بگیرد. سرانجام شیما در این سریال به مرگ توسط طلا مطلا با بازی طناز طباطبایی ختم می شود.

زندگی جای دیگریست

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان، پدرام کریمی و منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده است. داستان این فیلم در مورد فردی به نام داوود بهیار بی اعصاب، بی تفاوت و با تجربه بخش احیاء یک بیمارستان است که همسرش شهرزاد به دلیل همین بد اخلاقی و بی تفاوتی از وی جدا شده و با علی دوست دوران جوانی اش ازدواج کرده است.

در این فیلم نیکی کریمی نقش شهرزاد و پارسا پیروزفر نقش علی را ایفا کرده است که در یک سوءتفاهم به حمل مقدار زیادی مواد مخدر متهم و به اعدام محکوم می شود و....

فیلم زندگی جای دیگری است

دختران انتظار

دختران انتظار فیلمی به کارگردانی رحمان رضایی، نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان و رحمان رضایی است.

فیلم دختران انتظار

داستان این فیلم درباره دانشجوی رشته پزشکی به نام سعید مسرور است که برای پرداخت قرض خود و برای گرفتن وام ازدواج، با دختر دانشجویی به نام روشنک ازدواج صوری انجام دهد و.... پارسا پیروز فر در این فیلم نقش سعید مسرور و نیکی کریمی نقش روشنک را ایفا می کنند.

فیلم مشترک پارسا پیروزفر و همسر سابقش در سریال یاغی

4.330
این مطلب مفید بود ؟264
وبگردی