آفرین عبیسی

مصاحبه ای که برای آفرین عبیسی حاشیه ساز شد!

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1396کد مطلب : 65388زمان مطالعه : 3 دقیقه
آفرین عبیسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک گفتگو از مصاحبه ای که باعث ایجاد حواشی فراوان برای او در فضای مجازی شد صحبت کرد.

حاشیه ای که برای آفرین عبیسی در فضای مجازی ایجاد شد

چهره مهربان آفرین عبیسی و بازی او در نقش مادر یمهران برای همه مخاطبان تلویزیون آشناست . بازیگر محبوب سریال تنهایی لیلا در یک گفتگو از اشتباهی که منجر به حاشیه سازی های فراوان برای او در فضای مجازی شد پرداه برداشت و درباره آن صحبت کرد.

آفرین عبیسی درخصوص درج مطالبی با نام وی در فضای مجازی گفت:متاسفانه چند وقت پیش دوستی با من تماس گرفت و به عنوان خبرنگار مصاحبه کرد. من هم به گفته های وی اعتماد کردم و به نوعی بیشتر درد دل انجام دادم اما بعداً متوجه شدم که اشتباه بزرگی انجام داده ام.

علت دوری آفرین عبیسی از فضای مجازی چیست

وی در همین راستا ادامه داد:این روزها فضای مجازی بلای جان ما انسان ها شده است. به عنوان مثال همین فردی که در اسم خبرنگار با من تماس گرفت تمام حرف هایم را آن طور که خودش می خواست منتشر کرد. اتفاق بد آنجا بود که این مطالب در هیچ مرجع معتبری منتشر نشد و صرفاً تبدیل به حاشیه ای در فضای مجازی شد.

بازیگر فیلم «بید مجنون» درباره رابطه خود با فضای مجازی تاکید کرد:من همواره ترجیح می دهم درگیر کتاب خواندن باشم و از فضای مجازی دوری می کنم. اصلاً کار با تلگرام و یا اینستاگرام را بلد نیستم و هیچ وقت هم تمایلی ندارم که آن را یاد بگیرم.

وی فضای مجازی را باعث دوری انسان ها از یکدیگر دانست و افزود:این روزها فضای مجازی نه تنها باعث نزدیکی آدم ها به هم نشده بلکه باعث شده تا بستر خانواده دچار مشکل شود. آدم ها از هم دور شده اند و همه چیز به اطلاعات کوتاه فضای مجازی خلاصه شده است. فضای مجازی باعث شده کسی کتاب نخواند و همه چیز را فقط در قالب حاشیه ها جستجو کند.

 آفرین عبیسی

آفرین عبیسی بازیگر سینما و تلویزیون

عبیسی با تاکید به مراجعه مردم به رسانه های معتبر خاطرنشان کرد:از نظر من مردم باید اطلاعات و اخبار را صرفاً از رسانه های معتبر دنبال کنند. فضای مجازی هیچ مرجع درستی نیست و اخبار موجود در آن فاقد اعتبار و تنها حاشیه ساز است. من در حال حاضر نمی دانم باید بابت آن مطلب منتشر شده به دنبال چه کسی بگردم. حداقل وقتی که با رسانه معتبری مصاحبه کنم می توانم شکایت خود را به آن ببرم اما حال کاری از دستم بر نمی آید.

آفرین عبیسی جزو بازیگرانی است که فقط کافیست جلوی دوربین قرار بگیرد و بدون این که کاری انجام دهد مخاطب او را دوست خواهد داشت. او متولد لاهیجان است و همسر مرحومش ایرج صادق پور فیلم بردار و تهیه کننده سینما بوده است آفرین عبیسی فعالیتش را از سال 1349با بازی در فیلم لیلی و مجنون آغاز کرد و با فیلم سینمایی «طوقی» علی حاتمی برای مردم چهره آشنایی شد که تا امروز توانسته در این حرفه ماندگار باشد.آفرین عبیسی بسیار کم کار است و قصه فیلم نامه برای او از هر چیز دیگری مهم تر است.در سینمای قبل از انقلاب تنها در چهار فیلم بازی کرد که بازی او در فیلم طوقی یکی از بازیهای ماندگار اوست.

آفرین عبیسی

آفرین عبیسی بازیگر سریال تنهایی لیلا

آفرین عبیسی در سال 1378 با بازی در فیلم شهرت به کارگردانی ایرج قادری پس از 28 سال دوری از دنیای بازیگری به سینما بازگشت. در همان سال نقش کوتاهی در فیلم کودک و سرباز ساخته رضا میرکریمی ایفا کرد. اما بازی بسیار زیبایش در فیلم نیمه پنهان بار دیگر توانایی های او را به اثبات رساند.

مصاحبه ای که برای آفرین عبیسی حاشیه ساز شد!

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
برچسب : آفرین عبیسی
وبگردی