سریال لژیونر
تصویربرداری سریال لژیونر به کارگردانی مسعود آب پرور با بازی حسن پورشیرازی و محمدرضا شریفی نیا به فرحزاد رسید.

سریال لژیونر مسعود آب پرور به فرحزاد رسید

سریال لژیونر عنوان جدیدترین ساخته مسعود آب پرور کارگردان سریال هوش سیاه و زخم است . مسعود آب پرور در این سریال به حواشی ورزش پرداخته است و در این مجموعه اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس هم حضور دارد. سریال 15 قسمتی لژیونر با محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.

فیلمبرداری سریال لژیونر به تازگی به فرحزاد رسیده است و عوامل در این منطقه جلوی دوربین می روند. تصویربرداری سریال لژیونر از هفته اول اسفند سال 95 شروع شد و این روند بجز در تعطیلات پانزده روزه عید، به طور مداوم ادامه داشت.

داستان و بازیگران سریال لژیونر

سریال لژیونر کاری جوانانه و با رویکرد طنز است که در آن به حواشی ورزش پرداخته شده است . متن این سریال را پیمان عباسی نوشته و برای پخش از شبکه پنج سیما آماده می شود.

سریال لژیونر

حسن پورشیرازی در سریال لژیونر

بازیگران سریال لژیونر : محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و... بازیگران اصلی این سریال هستند.

سریال لژیونر

حسن پورشیرازی و محدرضا شریفی نیا در سریال لژیونر

سریال لژیونر به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی مهدی فرجی در یک استادیوم ورزشی در یافت آباد تصویربرداری شده و اکنون مراحل تصویربرداری آن در فرحزاد ادامه دارد. بازیگرانی چون هلیا امامی، سپهر گودرزی و اشپتیم آرفی امروز در رستورانی در فرحزاد جلوی دوربین می روند. همچنین بعد از این رستوران کار در چند لوکیشن خیابانی ضبط و پیگیری می شود. از دیگر لوکیشن هایی که ضبط آنها باقی مانده است جنگل، باشگاه ورزشی و... است که در این یک ماه به آنها نیز سر زده می شود.

سریال لژیونر

تصاویری از بازیگران سریال لژیونر

عوامل دیگر سریال لژیونر عبارتند از :مجری طرح:عزیز علیزاده، مدیر تصویربرداری:ناصر کاووسی، مدیر صدابرداری:اصغر آبگون، تدوین:بهرام آب پرور، طراح صحنه:امیر زاغری، طراح چهره پردازی:نوید فرح مرزی، طراح لباس:پگاه ترکی، برنامه ریز:هوشنگ قنواتی زاده، دستیار اول کارگردان:خسرو نصیری خواه، مدیر تولید:ناصر هادیانفر، مدیر تدارکات: سعید جعفری، آهنگساز:آرمان موسی پور، مشاور امور رسانه ای:مجتبی احمدی.

سریال لژیونر

حسن پورشیرازی در سریال لژیونر

شهرک راه آهن همچنان لوکیشن اصلی این سریال است و عوامل بعد از تصویربرداری بخش های خیابانی و ورزشگاه مجدد به همین لوکیشن بازمی گردند. متن سریال لژیونر را پیمان عباسی نوشته است.

ادامه تصویربرداری سریال لژیونر در فرحزاد + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی