علی ضیا

پرداخت مبالغ کلان به مهمانان برنامه تحویل سال فرمول یک ؟!

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1398کد مطلب : 74106زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی ضیا مجری برنامه فرمول یک با انتشار پستی به حواشی ایجاد شده برای برنامه تحویل سال فرمول یک واکنش نشان داد.

حواشی برنامه فرمول یک در شب نوروز 98

یکی از برنامه های پربیننده در تلویزیون برنامه تحویل سال است که به دلیل حضور سلبریتی ها و چهره های سرشناس همواره مورد توجه مخاطبان تلویزیون بوده است. برنامه فرمول یک یکی از ویژه برنامه های نوروزی تلویزیون بود که در شبهای پایانی سال و شب عید نوروز از شبکه یک سیما پخش شد.

حضور پررنگ سلبریتی ها در برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا باعث ایجاد حواشی برای این برنامه شد و با واکنش مجری این برنامه مواجه شد.

ماجرای حواشی برنامه تحویل سال فرمول یک چه بود

روز گذشته خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد و حکایت از اختصاص مبالغ هنگفت به سلبریتی ها برای حضور در برنامه تحویل سال فرمول یک داشت.

ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک

پاسخ علی ضیا به حواشی ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک با انتشار پستی به این حواشی پاسخ داد و نوشت :‎سلام؛ به خاطر سیل و اتفاقات تلخ این روزها، وقت نشد که از زحمات دوستانم برای برنامه ی تحویل سال تشکر کنم برای ساخت ویژه برنامه ی نوروز امسال، آدم های زیادی کنار ما بودند؛ ‎از همراهی همه ی ورزشکارها و هنرمندها کهبدون هیچ چشم داشتی، از طرح چهره ی مردمی حمایت کردند ممنونم. ‎بعضی از رفقای هنرمند و ورزشکار من(که مهمون برنامه ی ما بودن)نه تنها پولی از ما نگرفتن بلکه پول از جیبشون هم دادند تا توی مناطق محروم برای مردم مدرسه بسازند ‎از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ازسازمان زیباسازی شهر تهران، از همه ی رفقای خودم در فرهنگسراها و همه و همه که بدون هیچ منفعت مالی، حمایتمون کردند نهایت تشکر رو دارم ‎و البته از تیم خوبم؛ به خاطری همراهی و هم دلی شون.

‎امروز خبری رو شنیدم که ویژه برنامه ی عید ما پرهزینه ترین برنامه ی دهه ی گذشته بوده! برام خنده دار بود، چون پرهزینه ترین برنامه، اون برنامه ایه که برآوردش «سی میلیارد» بوده اما هیچ کس وقتی این رقم رو شنیده صداش درنیومده. البته برنامه ای که طرح جدید داره، کپی نیست و دیده شده طبیعیه که از این حاشیه ها داشته باشه و امیدوارم اونایی که این حواشی رو درست میکنن تا اخرش پای حرفشون واستن . ما توی برنامه ی عیدمون خواستیم خوبی رو گسترش بدیم و از آدم هایی گفتیم که خیلی هاشون رو کسی نمی شناخت. آدم های بزرگواری که حتی حاضر نبودند برای خودشون تبلیغ کنند. آدم هایی که شبیه به ما هستند و برای ما می جنگند. خوشحالم که ما رو دیدید و از طرح و نگاه ما حمایت کردید.

علی ضیا

علی ضیا مجری ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک

فرمول یک برنامه عصرگاهی شبکه یک سیما است که هر روز ساعت 17:40 با اجرای علی ضیا و با حضور مهمانانی از اقشار مختلف جامعه روی آنتن میرود.

علی ضیا

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک

ویژه برنامه تحویل سال فرمول یک با دکوری متفاوت در چند شب پایانی سال روی آنتن رفت و یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون در شب سال نو بود.

پرداخت مبالغ کلان به مهمانان برنامه تحویل سال فرمول یک ؟!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : صفحه علی ضیا / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی