تولد کیتی
تم کیتی یکی از بهترین تم ها برای جشن تولد دختربچه هاست که ایده های تزیین میز تولد، تزیین بادکنک، لباس تولد کیتی و کیک تولد کیتی را در این بخش مشاهده میکنید.

تولد دخترانه با تزیینات و تم هلو کیتی

کیتی همان گربه شگفت انگیز دختربچه ها است که همه بچه ها دوست اش دارند، اگر پرنسس کوچک شما هم کیتی را دوست دارد پس بهترین ایده برای شما این است که بهترین جشن تولد را با تم هلو کیتی برای او برگزار کنید تا حسابی خوشحال شود. رنگ تم تولد کیتی سفید و صورتی است یعنی همان ترکیبی که دختربچه ها عاشق اش هستند.

تم تولد هلو کیتی

تم تولد هلو کیتی دخترانه

اولین کاری که باید انجام دهید این است که کارت دعوت های شگفت انگیز برای دعوت مهمانان تدارک ببینید، خودتان هم میتوانید این کارت های دعوت را درست کنید حواستان باشد که همه چیز باید با طرح کیتی باشد.

کارت دعوت تولد

کارت دعوت تولد تم کیتی

کیک تولد دخترانه با تم کیتی مدل های فوق العاده زیبایی دارد که شما با توجه به تعداد مهمانان تان یکی از آن ها را سفارش میدهید، همه چیز در تم تولد کیتی به رنگ سفید و صورتی است حتی کیک تولد.

کیک تولد دخترانه

کیک تولد کیتی دخترانه

یک لباس زیبا مدل کیتی برای دخترتان تهیه کنید تا در جشن تولد اش بپوشد، تصویر زیر یکی از بهترین مدل لباس هایی است دختربچه ها در جشن تولد با تم کیتی میتوانند بپوشند و به یک پرنسس کوچک تبدیل شوند.

لباس تولد کیتی

لباس تولد کیتی دخترانه

تزیین میز تولد کیتی

مدل تزیین میز تولد کیتی

تزیین بادکنک تولد

تزیین بادکنک تولد مدل کیتی

تزیین میز تولد دخترانه

تزیین میز تولد دخترانه با تم کیتی

تزیینات تولد

تزیینات تولد با تم کیتی

کیک تولد کیتی

کیک تولد کیتی دخترانه

تزیین تولد دخترانه با تم کیتی سفید و صورتی + تصاویر

4.361
این مطلب مفید بود ؟538
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی