حامد همایون

حامد همایون رکورددار گینس میشود!

تاریخ انتشار : 1 آبان 1396کد مطلب : 58523زمان مطالعه : 4 دقیقه
مدیر برنامه های حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان از ارسال مدارک برای ثبت جهانی رکورد اجراهای حامد همایون در گینس خبر داد.

رکورد اجراهای حامد همایون جهانی میشود

حامد همایون خواننده پرطرفدار این روزهای نسل جوان از اولین باری که روی صحنه رفت تا به امروز توانست رکورد قابل ملاحظه ای را در تعداد اجرا در ایران و کشورهای دیگر کسب کند . مدیر برنامه های حامد همایون خبرهای جالبی از ثبت جهانی رکورد اجراهای این خواننده کشورمان داد.

متولد 19 بهمن 1361 و اهل شیراز است. سال گذشته و برای نخستین بار در ویژه برنامه شب یلدا به طور زنده از برج میلاد برای شبکه پنج برنامه اجرا کرد.
جشنواره موسیقی فجر چندین نوبت اجرا داشت و به یک باره تبدیل به چهره اصلی موسیقی پاپ شد. نخستین آلبومش با نام «دوباره عشق» 23 دی سال گذشته منتشر شد. آقای سید حامد محمودزاده یا «حامد همایون» خواننده ای است که سال 96 تا به حال به کامش بوده و حالا خبر ثبت رکوردش در گینس منتشر شده است. وی همچنین زمستان سال گذشته کلیه عواید نخستین کنسرتش را به کودکان مبتلا به سرطان محک اهدا کرد.

ثبت رکورد اجراهای حامد همایون در گینس

راز بودن
وی هنوز هم توانسته سادگی هایش را حفظ کند و در پشت یا روی صحنه همان پسر شیرازی است که می خندد و اهل میمیک های آنچنانی صورت نیست. این سادگی او در نوع صحبت کردنش در خاطره های کوتاهی که روی صحنه تعریف می کند و توضیحاتش می توان حس کرد.

حامد همایون

حامد همایون خواننده پرطرفدار نسل جوان

همچنین استایل او به گونه ای است که نوجوانان و جوانان و مسن ها هم می پذیرند. نه آنقدر کت و شلوار پوش رسمی و نه آنقدر مثلاً مدرن با طراحی های آنچنانی است و به همین دلیل پوشش او با اکت ها و شخصیتش همخوانی دارد.
قرار است شرکت «ترانه شرقی» به عنوان متولی اصلی برنامه ها و آثار حامد همایون در راستای استقبال مخاطبان از اجرای زنده این خواننده در تهران، شهرستان ها و کشورهای دیگر به ارسال پرونده و مدارک لازم به مجموعه «گینس» برای ثبت جهانی تعداد برگزاری کنسرت ها اقدام کند و قرار است پس از طی روند اداری که در این مجموعه بین المللی وجود دارد، نتایج مربوطه اعلام شود.

رکورد
آقای محسن رجب پور، مدیر برنامه های حامد همایون با بیان اینکه انگیزه اصلی من برای ثبت رکورد اجرای حامد همایون نگاهی است که به کشور ما می شود، افزود:در کشوری که دنیا فکر می کند در آن کنسرت برگزار نمی شود یا برگزاری کنسرت با محدودیت روبه روست، ما توانسته ایم در مدت زمان 5 ماهه در نیمه نخست سال 96، حدود 239 اجرا داشته باشیم.
این موضوع نه تنها می تواند برای شرکت ما افتخار بزرگی باشد، بلکه به لحاظ بین المللی نیز می تواند شاهد خوبی در جهت صحبت های ضد و نقیض بسیاری باشدکه می گویند در ایران کنسرت برگزار نمی شود.
به جز چهار یا پنج استان در تمام ایران کنسرت برگزار کرده ایم. این اتفاق در دنیا بی سابقه است. آنجا اگر کسی 100 هزار تماشاگر داشته باشد در یک سالن 10هزار نفری کنسرت برگزار می کند اما ما به واسطه محدودیت هایی که داریم باید اجراهای خودمان را در شهرهای مختلف پخش کنیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نزدیک به چنین عددی تا به حال خواننده ای اجرا داشته است یا خیر، گفت:عدد اجرایی یا کنسرتی با هم متفاوت است اما کسی که در سال هایی می توانسته به این عدد تا حدودی نزدیک شود آقای احسان خواجه امیری است و نکته حائز اهمیت دیگر این است که برای اولین بار کنسرت یک خواننده ایرانی در لندن تمدید شده است. کنسرت همایون در اردیبهشت ماه در انگلیس در 2 نوبت اجرا شد. در این تعداد اجرا، برخی کنسرت ها در کشورهای آلمان، انگلیس، هلند، سوئد، بلژیک و ارمنستان برگزار شد که مورد استقبال هم قرار گرفت.

برای آینده
مدیرعامل شرکت «ترانه شرقی» و مدیر برنامه های حامد همایون درباره برنامه های پیش روی این خواننده گفت:طبق برنامه ریزی های انجام گرفته بعد از پایان ماه صفر تور کنسرت های حامد همایون از جزیره کیش آغاز و بعد از آن در استرالیا ادامه پیدا می کند.وی درباره کنسرت استرالیا بیان کرد:آنچه درباره تور کنسرت های استرالیا به طور حتمی انجام خواهد شد، اجرای برنامه زنده در یکی از تالارهای بسیار مجهز و جهانی سیدنی، ملبورن و بریزبن است که امیدوارم با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته این کنسرت ها نیز بتواند با استقبال خوب مخاطبان مواجه شود.
رجب پور با اعلام اینکه در کنسرت اروپایی شاهد استقبال خوبی از سوی ایرانیان بوده اند، گفت:یکی از استقبال های خوب به کنسرت چند وقت اخیر شهر لندن بازمی گردد که برای نخستین بار ما به دلیل تمدید کنسرت، طی یک شب 2 کنسرت برگزار کردیم.

سفر به کیش
تهیه کننده و مدیربرنامه های حامد همایون درباره کنسرت های تهران و شهرستان ها بیان کرد:بعد از برگزاری کنسرت های استرالیا و کیش برنامه ریزی ها به گونه ای است که ما ضمن اجرای برنامه در تهران که به احتمال فراوان آذرماه امسال خواهد بود، تا دی ماه در شهرهای تربت جام، رامسر، خرم آباد، کرمانشاه، بوشهر، شیراز، لار و بندرعباس نیز کنسرت هایی را برگزار می کنیم.
دی ماه امسال نیز همزمان با سال نو میلادی ضمن اجرای برنامه در گرجستان، تور آمریکای شمالی نیز در شهرهای مونترال، تورنتو و ونکور کشور کانادا برگزار می شود.

حامد همایون رکورددار گینس میشود!

3.933
این مطلب مفید بود ؟267
برگرفته از صبح نو / م.ف
وبگردی