رنگ سال 2020
رنگ سال 2020 مانند هر سال توسط کمپانی پنتون معرفی شد اما این رنگ انتخاب شده آبی کلاسیک است یا سفید مرجانی؟

رنگ سال 2020 مشخص شد

بسیاری از افراد با فرا رسیدن سال نو بیش از هر چیز به دنبال رنگ آن سال می گردند که خوشبختانه به جای خوبی مراجعه کرده اید. در این بین شبکه های اجتماعی توجه ما را به خود جلب کرده است و باعث شده که ما در مورد همه چیز از جمله روابطمان نگرانی پیدا کنیم . سیاست جهانی نیز جزء گرداننده های اصلی محسوب می شود و در این آشفتگی ها دخیل می باشد اما در این بین می توان با دنبال کردن مد و رنگ سال کمی به بهبود حال افراد کمک کرد .

امسال بیش از بیست سال است که به معرفی رنگ سال می پردازیم و بسیاری از افراد در این سال تمایل به استفاده از رنگ آبی دارند و علت آن هم احساس ارامشی است که از این رنگ منعکس می شود .

رنگ معرفی شده در سال 2019، رنگ نارنجی مرجانی زنده بود که یک رنگ با احساس آرامش و انرژی بخش بود که گاهی اوقات نامطمئن بودن را در مورد برخی از مسائل نشان می داد و رنگ سال 2020 هم آبی کلاسیک نیز در برخی از موارد محصولی از زغال می باشد.

رنگ سال 2020

آبی رنگ آسمان است و قدرت بالایی دارد و هرکس در هر کجای دنیا آن را می بیند اما رنگ معرفی شده در سال 2020، آبی کلاسیک است که در طراحی های مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

این آبی گاهی اوقات آبی تیره می باشد و در مد و فشن، این رنگ گاهی اوقات به مشکی نیز شبیه است. رنگ آبی کلاسیک گاهی اوقات تمایز خوبی را ایجاد می کند و می توان در لوازمی از آن استفاده کرد که می خواهیم بیش از بقیه به چشم بیاید . این رنگ در طراحی داخلی بسیار پر کاربرد است.

این رنگ به سادگی از مد و استایل رخت بر نمی بندد.

classic blue color

زمانی که پای طراحی داخلی فرا می رسد، می توانید ببینید که رنگ آبی کلاسیک تا چه میزان در آشپزخانه ها با بیس رنگ سفید طرفدار دارد و علت آن هم این است که هیچ کس از این رنگ بدش نمی آید.

رنگ آبی همچنین می تواند با رنگ های زیادی هماهنگ شود . یک نوع آبی به نام آبی کلین وجود دارد که بسیار محرک است و در سال 1960 کشف شد که این رنگ هم اکنون در بسیاری از کشورها دوباره جایگاه خود را پیدا کرده است . شروین ویلیام در نزدیکی سال 2020، آبی را رنگ سال معرفی می کند که رنگ آسمان است و آبی دریایی یا ابی کلاسیک نیز یکی دیگر از رنگ های مد می باشد.

هم اکنون انتخاب تناژ مناسب برای بسیاری از افراد به یک تجارت تبدیل شده است . بسیاری از کمپانی ها از جمله پانتون مواد شیمیایی مختلف را برای فرمولاسیون این رنگ با هزینه بالایی به فروش می رساند و همچنین مشاوره های زیادی برای استفاده از این رنگ برای کمپانی ها انجام می شود . اگر با روانشناسی پانتون آشنا باشید، قطعا می دانید که پیش بینی او از رنگ سال هرگز اشتباه نمی کند و می توانید با اطمینان خاطر برای رنگ سال 2020 برنامه ریزی کنید . این رنگ نیز بسیار در دسترس است و اغلب به مزاج همه خوش می آید.

رنگ آبی کلاسیک

احتمالاتی نیز وجود دارد که رنگ آبی نیلگون که در سال 1999 نیز رنگ سال بود ، برای 2020 نیز انتخاب شود که این رنگ نشان دهنده اعتماد بنفس، اطمینان و ارتباط بهتر بین افراد می باشد اما همچنین بیش از همه اوازه رنگ آبی کلاسیک در همه جا پیچیده است که می تواند برای مقوله ورزش، لباس های رسمی و حتی لوازم کوچک در خانه و محل کار نیز مناسب باشد .

این رنگ برای انواع مختلف لوازم مصرف غذا برای افرادی که رژیم دارند نیز مناسب است . این رنگ روی نوشیدنی ها و غذاهای سالم تاکید می کند و می تواند برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی نیز بسیار مناسب باشد .

گفتنی است برخی از سایتها علاوه بر رنگ آبی کلاسیک رنگ سفید مرجانی را نیز به عنوان رنگ سال 2020 معرفی کرده اند ، و دلیل انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال را اینگونه عنوان کرده اند که طی چند سال اخیر صخره های مرجانی زیادی از بین رفته اند و چنانچه در جریان هستید خطرهایی که مرجان های دریایی را تهدید میکند و انتخاب این رنگ توسط موسسه ی پنتون به عنوان رنگ سال جلب توجه همگان به سمت این موجودات و اهمیت آنها بوده است.

رنگ سفید مرجانی

رنگ سال 2020 - 1399 آبی کلاسیک یا سفید مرجانی ؟

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : رنگ سال
وبگردی