زایمان 6 قلو
خانم تلما چیاکا، بعد از گذشت 9 ماه بارداری، در نهایت در بیمارستان هوستون 6 نوزاد خود را به دنیا آورد!

مادری که 6 نوزاد را در 9 دقیقه به دنیا آورد !

از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی ما بعد از ازدواج با شخص مورد علاقه مان رخ دهد، متلد شدن نوزادی است که با عطر و بویش می تواند منجر به ایجاد برخی تغییرات اصلی و اساسی در زندگی هر یک از زوجین شود و علت اصلی آن هم این می باشد که هر یک از والدین می بایست تمام عادات و رفتارهای نامناسب خود را به دست فراموشی بسپارند و در ساخت شخصیت نوزاد خود بتوانند بیشترین تاثیر ممکن را بگذارند.

از این رو اصلی ترین وظایف و مسئولیت های والدین متعلق به بعد از متولد شدن نوزاد آنها می باشد که یک وظیفه کاملا حیاتی و تاثیرگذار می باشد. به همین دلیل باید این وظیفه به میزان کافی انجام داد و اجازه آسیب دیدن نوزاد در طی برخی عوامل آسیب رسان را ندهیم.

اما گاها بنابر برخی اتفاقات ژنتیکی ممکن است نوزاد در رحم مادر با برخی ویژگی های مختلف به دنیا بیاید و یا حتی تعداد جنین در رحم مادر بیش از یک عدد باشد که حالت معمولی این فرآیند 2 قلو می باشد و تعداد جنین بالاتر اتفاقی نادر می باشد.

فرزندان 6قلو

به دنیا آوردن 6 نوزاد در طی 9 دقیقه

برای مثال روز گذشته خبرهایی حاکی از یک مادر جوان از بیمارستان هوستون واقع در تگزاس منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود. خانم تلما چیاکا جوان، روز گذشته در این بیمارستان بعد از گذشت 9 ماه در نهایت شانس به دنیا آوردن 6 جنین که باردار بود را پیدا کرد که بارداری 6 جنین بصورت همزمان اتفاقی نادر می باشد و تنها یک زوج در میان 4.7 میلیارد نفر رخ می دهد!!

جالب است بدانید که وی 6 نوزاد خود را تنها در طی 9 دقیقه به دنیا آورد که واقعا اتفاقی بسیار نادر و در عین حال بسیار جذاب و عجیب می باشد و می تواند منجر به شوکه شدن فرد شود. از قرار معلوم از نوزادهای متولد شده تنها دو نفر آنها پسر هستند و مابقی دختر هستند.

مادری که 6 نوزاد را در 9 دقیقه به دنیا آورد! + تصاویر

4.2282
این مطلب مفید بود ؟23943
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی