پوست و موی زیبا
نگهداری از پوست و زیبایی خود را باید به یکی از بهترین مرکز تخصصی ارایه دهید تا با بهترین کیفیت را دریافت نمایید.

آیا شما هم به دنبال یک مرکز تخصصی برای رسیدن به اهداف زیبایی خود هستید؟ آیا می دانید در بهترین کلینیک های زیبایی روز دنیا چه خدماتی ارائه می شود؟ کلینیک تخصصی ساعی از جمله بهترین و حرفه ای ترین مراکز در سطح تهران است که با ارائه خدماتی از جمله:کاشت مو، کاشت ابرو، لیزر موهای زائد، زاویه سازی صورت و... بهترین خدمات زیبایی پوست و مو را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی

امروزه ریزش مو در زنان و مردان از جمله بزرگترین عارضه هایی است که به علل گوناگون آن ها را تهدید می کند. راهکار های سنتی جلوگیری از ریزش مو تا حدی تاثیرگذار است اما متاسفانه به رویش کامل مو ها و پر شدن یکدست نواحی خالی منجر نمی شود. بدین ترتیب کلینیک های زیبایی با ارائه خدمات کاشت مو و پیوند موی طبیعی، سعی دارند تا بتوانند یکی از مهم ترین دغدغه های بیماران را برطرف نمایند.

مرکز زیبایی ساعی

کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی از جمله مراکزی است که با بکارگیری تازه ترین متد ها در زمینه کاشت مو آن ها را به بهترین و طبیعی ترین روش، برای بیماران اجرا کرده تا با کسب نتایجی مطلوب، زیبایی و جوانی چهره خود را مجددا بدست آورند. در کاشت موی طبیعی، مو هایی زیبا و کاملا طبیعی که از بانک موی خود فرد گرفته شده است و هماهنگ با مو های اولیه اوست در ناحیه مورد نظر کاشت می شود؛ بطوریکه پس از رشد، تشخیص اینکه فرد کاشت مو انجام داده برای دیگران بسیار دشوار است.

جدیدترین متد کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی

ابرو یکی از مهم ترین اعضای چهره است که موجب تقارن و زیبایی کلی آن می شود. به طور عادی مردان دارای ابرو هایی ضخیم و کلفت می باشند که اکثرا حالتی افقی دارد، اما زنان ابروهایی نازک تر و حالت دار دارند. کاشت ابرو به هر دلیلی می تواند به افراد کمک کند تا حالت نرمال و جذابیت اولیه آن ها دوباره به چهره بازگردد.

کلینیک زیبایی ساعی

متخصصان در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی، دقت زیادی به زاویه کاشت ابرو دارند تا بتوانند آن ها را در بهترین حالت طراحی کرده و بصورت طبیعی بکارند. از جمله برترین مزایای انجام کاشت ابرو در این مرکز بهره مندی از یک روش درمانی سریع و ایمن است. معمولا روش های غیر تهاجمی در کاشت ابرو مدت زمان زیادی طول نخواهند کشید. کاشت و پیوند ابرو در مقایسه با سایر انواع دیگر کاشت ها آسانتر است و طی یک جلسه انجام می شود.

تجربه لیزر موهای زائد به صورت کاملا تخصصی در کلینیک زیبایی ساعی

در کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی با بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و جدید لیزر موهای زائد (لیزر الکساندرایت کندلا) موجب شده است تا برترین تکنیک های روز دنیا برای درمان و اجرای اهداف زیبایی بیماران بکار گرفته شود و در نهایت نتایجی مطلوب را در اختیار داشته باشند. 
پوست و مو
کلینیک تخصصی پوست و مو ساعی دارای مجرب ترین کادر پزشکی و تکنسین هایی ماهر میباشد که فرآیند لیزر موهای زائد را انجام می دهند. قبل از هر اقدامی برای لیزر، ابتدا مراجعه کنندگان می توانند از خدمات مشاوره تخصصی در این مرکز بهره مند شوند و سپس با توجه به راهنمایی های پزشک و صلاحدیدی که در رابطه با شرایط آن ها دارد برای لیزر درمانی اقدام نمایند.

حرفه ای ترین زاویه سازی صورت در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی

زاویه سازی صورت (طراحی مادلینگ چهره) از جمله برترین و جدیدترین خدماتی است که در عصر حاضر در کلینیک های زیبایی در حال اجراست. زاویه سازی صورت غالبا با 3 هدف:لاغری صورت، کوچک کردن فک و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود که نقش مهمی در زیبایی چهره دارد.
 
زیبایی مو
افراد معمولا به علت حساسیت های خاصی که در زاویه سازی اعضای صورت خود به خرج می دهند این انتظار را دارند که مناسب ترین متد ها برایشان بکار برده شود. زاویه سازی صورت را می توان با شیوه هایی از جمله:پروتز گونه یا فک، تزریق ژل و چربی، فرآیند لیفت با نخ و ... انجام داد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی از حرفه ای ترین روش های زاویه سازی صورت برخوردار شوید. 

بهترین خدمات زیبایی پوست و مو در کلینیک تخصصی ساعی

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی