سارق لپ تاپ

دستگیری سارق لپ تاپ در محدوده خیابان ولیعصر

تاریخ انتشار : 18 دی 1397کد مطلب : 1460زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق سریالی لپ تاپ از پاساژ های محدوده خیابان ولیعصر خبر داد.

دستگیری سارق لپ تاپ در تهران

میزان: سرهنگ ظهیری در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:از مدتی پیش ماموران کلانتری 107 فلسطین در جریان سرقت های سریالی لپ تاپ از پاساژ های محدوده خیابان ولیعصر تهران قرار گرفتند. 

سرهنگ ظهیری در زمینه شیوه سرقت های ارتکابی توسط متهم عنوان داشت:متهم با ورود به مغازه ها با صاحبان آنجا صحبت و آن ها را سرگرم می کرد و با سو استفاده از غفلت آن ها یک عدد از لپ تاپ ها را به صورت ماهرانه در کیسه ای می گذاشت و سرقت می کرد.

سارق لپ تاپ

 

وی ادامه داد:تحقیقات در این زمینه کلید خورد تا اینکه با بدست آمدن تصاویر این سارق به وسیله دوربین های مداربسته یکی از مغازه های پاساژی در این محدوده، کسبه و نگهبانان آن محل نیز از وجود چنین فردی باخبر شدند. 

وی بیان داشت:در ادامه روز دوشنبه هفته جاری بود که ماموران کلانتری در جریان ورود این فرد به پاساژ رضا در خیابان ولیعصر قرار گرفتند که سریعا در محل حاضر شده و متهم را که توسط کسبه مورد شناسایی قرار گرفته بود دستگیر کردند و به کلانتری دلالت دادند. 

سرهنگ ظهیری گفت:متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا به سرقت ها اعتراف کرد و عنوان داشت اموال مسروقه را به مالخر خود که مغازه تعمیرات و فروش قطعات لپ تاپ دارد فروخته است. 

وی ادامه داد:در ادامه ماموران به محل اعلامی این فرد سارق مراجعه و 27 عدد لپ تاپ سرقتی را در واحد صنفی او کشف کردند.

 رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در انتها با توصیه به کسبه برای عضو شدن در سامانه مها عنوان داشت:کسبه با عضویت در این سامانه می توانند واحد صنفی خود را از گزند سارقان در امان دارند. چراکه این سامانه کلانتری ها را در جریان کوچکترین سرقت و حتی ورود سارقان به مغازه قرار می دهد. 

براساس این گزارش در انتها متهم به همراه مالخر خود به دستگاه قضائی دلالت داده شد.

انتهای پیام/م

دستگیری سارق لپ تاپ در محدوده خیابان ولیعصر

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : سرقت
وبگردی