سعید معروف

خواستگاری جالب؛ خانمی که عاشق سعید معروف شده کیه؟

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401کد مطلب : 87814زمان مطالعه : 3 دقیقه
سعید معروف، پاسور محبوب و دوست داشتنی تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگویی متفاوت به سوالات خصوصی طور درباره خواستگارش پاسخ داد.

جذاب ترین بخش گفتگوی عادل فردوسی پور با سعید معروف

برنامه 360 جدیدترین برنامه اینترنتی با اجرای عادل فردوسی پور است که هر هفته مهمان چهره های ورزشی و فوتبال ایران است. سعید معروف اسطوره والیبال ایران و جهان این هفته مهمان برنامه عادل فردوسی پور بود و با مجری برنامه 360 به گپ و گفت صمیمانه نشست و در مورد خواستگاری و ریش معروفش صحبت کرد که در ادامه این بخش از نمناک جزئیات آن را خواهید خواند.

سعید معروف

ریش جادویی سعید معروف

ریش سعید معروف که در ایران به یک استایل تبدیل شده است، در روسیه نیز طرفداران زیادی داشت و به ریش او لقب «ریش جادویی» داده بودند.

سعید معروف کاپیتان سابق تیم ملی والیبال در گفتگو با عادل فردوسی پور در مورد ظاهر جذاب و ریش معروفش صحبت کرد و گفت:

من 2014 بازی جهانی بود، ریش تراشم رو یادم رفته بود، نبرده بودم، 27 روز ما لهستان بودیم، بعد از لهستان هم بلافاصله بازی های آسیایی اینچئون شروع شد و ما وقت نکردیم برگردیم ایران و مستقیم رفتیم کره و یک ماهی هم اونجا بودیم و من دو ماه اینجوری مونده بودم، برگشتم تنبلی کردم و همینجوری موند دیگه.

در ادامه صحبت های سعید معروف، عادل فردوسی پور با شوخی و خنده در مورد استفاده از تیغ برای اصلاح ریش گفت که سعید معروف از پوست حساسش و اذیت شدنش صحبت کرد که تعجب و خنده عادل فردوسی پور را در پی داشت.

گفتگوی عادل با سعید معروف

عادل فردوسی پور و سعید معروف در برنامه 360/ عکس از محمد کرمعلی

ماجرای خواستگاری از معروف در اردوی تیم ملی

در اردوی تیم ملی صحبت های زیادی در مورد خواستگاری از کاپیتان سابق تیم ملی در زمان بازی هایش شنیده می شد، به همین خاطر عادل فردوسی پور در برنامه 360 در مورد خواستگاری از سعید معروف سوالاتی را از او کرد که بازیکن خوش استایل والیبال اینگونه پاسخ گفت.

عادل فردوسی پور:

در اردوها شنیده که نه دیده میشه که کلی خاطرخواهات میان صف می کشن، یکی از بازی ها یه بنر آورده بودن که سعید با من ازدواج می کنی؟

سعید معروف:

یه خانم 70 ساله است که ژاپنیه و بهش میگن مامان ژاپنی اون از سال 2006 دنبال بازی های تیم ایرانه و چون خودش پاسور بوده، بازی های من رو نگاه می کنه اما واقعا من کسی رو ندیدم، یه بار چرا دیدم که برای مهدی طارمی گفته بودند، نه من رو هر کی از 100 متری می بینه در می ره خدا رو شکر.

با این توضیحات سعید معروف مشخص شد که خواستگار کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان، پیرزنی 70 ساله بوده که مدتها فعالیت او را دنبال میکرده است.

جریان ریش سعید معروف

سعید معروف/ عکس از محمد کرمعلی

بیوگرافی مختصر سعید معروف

میرسعید معروف لَکرانی بازیکن والیبال متولد 28 مهر 1364 در ارومیه است، پدرش ارزیاب بازنشسته بانک مسکن و مادرش خانه است و تنها یک خواهر متاهل و یک خواهرزاده دارد. قبل از او دایی هایش جهانگیر، نوبخت، خوشبخت و وحید سید عباسی والیبالیست پست پاسور بودند و در این راه مشوق او بودند، به همین خاطر سعید معروف از 13 سالگی والیبال را آغاز و از سال 1384 یعنی 20 سالگی در تیم ملی والیبال بزرگسالان حضور دارد.

او با 189 سانتی‌متر قد و 81 کیلوگرم وزن بعنوان بهترین پاسور جهان 331 سانتی‌متر برای زدن اسپک می پرد و برای دفاع کردن هم 331 سانتی‌متر قدرت پرش دارد. پس از ناکام ماندن تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک توکیو سعید معروف در تاریخ 12 مرداد 1400 از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

خواستگاری جالب؛ خانمی که عاشق سعید معروف شده کیه؟

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی