نهنگ عنبر 2

رکورد شکنی و شروع طوفانی نهنگ عنبر 2+تصاویر

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49200زمان مطالعه : 2 دقیقه
نهنگ عنبر 2 با بازی رضا عطاران و مهناز افشار از روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت 96 اکران خود را آغاز کرده است و به رکورد فوق العاده ای در فروش دست پیدا کرده است.

نهنگ عنبر 2 رکورد شکنی کرد

نهنگ عنبر با بازی مهناز افشار و رضا عطاران ساخته سامان مقدم در سری اول با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان همراه شد و همین دلیلی برای ساخت سری دوم این فیلم زیبا شد. نهنگ عنبر 2 اکران خود را از دیروز در پردیس سینمایی کوروش آغاز کرده است و به رکورد بی نظیری در فروش دست پیدا کرده است.

شروع طوفانی نهنگ عنبر 2 در پردیس کوروش

نهنگ عنبر 2 با عبور از فروش 65 میلیون تومانی، رکورد بیشترین فروش روزانه یک فیلم در پردیس کوروش را شکست. البته این فیلم در حالی دیروز به چنین فروشی دست پیدا کرد که هنوز سانس های بسیاری تا پایان شب باقی مانده بود و قطعا فروش نهایی روز اول فیلم در پردیس کوروش بیش تر از این مبلغ است.

نهنگ عنبر 2

رضا عطاران و مهناز افشار در نهنگ عنبر 2

پیش از این فیلم گشت 2 با ثبت فروش 62 میلیون تومانی در ایام نوروز، رکورددار بیش ترین فروش روز اول یک فیلم در پردیس کوروش بود. فیلم نهنگ عنبر 22 به کارگردانی سامان مقدم ساخته شده است. قسمت اول این فیلم که در سال 93 اکران شد، استقبال خیلی خوب مخاطبین و منتقدین را در پی داشت و استقبال عالی از قسمت دوم فیلم هم پیش بینی می شد که با توجه به فروش عالی فیلم در روز اول در پردیس کوروش، به نظر می رسد این فیلم هم خواهد توانست به اثری موفق تبدیل شود.

نهنگ عنبر 2 با بازی رضا عطاران و مهناز افشار از روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت 96 اکران خود را آغاز کرده است.

نهنگ عنبر 2

تصاویری از بازیگران نهنگ عنبر 2

بازیگران فیلم نهنگ عنبر 2 :رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستان ی و علئ قربان زاده و شهلا ریاحی ،کتایون امیر ابراهیمی ،محسن قاضی مرادی ، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدی

نهنگ عنبر 2

رضا عطاران و مهناز افشار در نهنگ عنبر 2

داستان فیلم نهنگ عنبر 2 :ارژنگ صنوبر مردی 50 ساله، در زندگی خود دچار تجربه های متفاوت و سخت عاشقانه ای می شود. او که از کودکی رؤیا ( مهناز افشار ) را دوست داشته، به دلایلی نمی تواند با او ازدواج کند و رؤیا با توجه به محدودیت های اجتماعی دههٔ شصت، به همراه خانواده اش راهی آمریکا می شود.ارژنگ که هرگز رؤیا را فراموش نکرده، دست به کارهای عجیب و غریبی می زند و در مقاطع مختلفی باز با رؤیا روبه رو می شود اما هر بار ناکام می ماند او که حالا در دههٔ پنجم زندگیش ثروتمند شده، دردمندانه و مصرانه از رؤیا می خواهد که در ایران بماند و با او زندگی کند. سکانس پایانی فیلم به تصمیم رؤیا می پردازد.

نهنگ عنبر 2

گریم ویشکا آسایش در نهنگ عنبر 2

رکورد شکنی و شروع طوفانی نهنگ عنبر 2+تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی