پرستو صالحی

علت به هم خوردن عقد پرستو صالحی چه بود؟!

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1397کد مطلب : 73625زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر از منتفی شدن مراسم عقد و ازدواجش داد.

چرا عقد پرستو صالحی منتفی شد

پرستو صالحی بازیگری که با بازی در سریال زیر آسمان شهر در میان مردم به شهرت رسید یکی از بازیگران فعال در دنیای مجازی است که تقریبا هر روز با انتشار پست هایی به موضوعات مختلف واکنش نشان میدهد.

این بانوی هنرمند کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خبر از یک اتفاق مهم در زندگی داد.

علت به هم خوردن عقد پرستو صالحی از زبان خودش

پرستو صالحی در اولین شب سال نو (2019) خبر ازدواجش را با همراهانش به اشتراک گذاشت و این خبر به دلیل حواشی قبلی که برای ماجراهای خواستگاری خانم بازیگر شکل گرفته بود خیلی زود در همه جا منتشر شد و در روزهای بعد پرستو صالحی با انتشار ویدئوهایی پی در پی از تدارکات مراسم عقد و نامزدی و خرید همراهانش را در این اتفاق مهم در زندگی اش شریک میکرد.

پرستو صالحی شب گذشته در حالی که همه هوادارانش منتظر یک خبر خوش از او بودند با انتشار ویدئویی منتفی شدن مراسم عقدش را اعلام کرد.

پرستو صالحی

عقد پرستو صالحی منتفی شد

پرستو صالحی با انتشار این ویدئو گفت : امروز 4 بهمن ساعت 5 بعدازظهر قرار بود مراسم عقد من باشه اما به هم خورد، توافق نداشتیم به همین سادگی ، برای اینکه بعدا دچار حاشیه نشم گفتم خودم اینجا اعلام کنم و به شما هم بگم هرجای مسیر زندگی توی دوران عقد و نامزدی احساس کردید که به هم آرامش نمیدید و باعث آزار همدیگه اید برگردید و به حرف و حدیث مردم هم کاری نداشته باشید ، این آدما اگر با دوتا بچه برگردید بازم بهتون سرکوفت میزنن و کمکتون هم نمیکنن.

پ.ن :توجه توجه برای جلوگیری از حاشیه و شایعات احتمالی و اینکه ببخشید ویدئو دو روز قبل ضبط شده ، به حکمت خداوند شک نکنید ...

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

خبر ازدواج پرستو صالحی همزمان با آغاز سال نو میلادی در فضای مجازی منتشر شد . بعد از انتشار بدون توضیح این خبر کنجکاوی ها برای شناخت همسر پرستو صالحی آغاز شد و همه میخواستند که بدانند همسر خانم بازیگر از اهالی سینما است یا خیر . با شکل گیری شایعات زیادی که درباره همسر خانم بازیگر شکل گرفت پرستو صالحی با واکنشی تند اعلام کرد که هر وقت صلاح بداند آقای داماد را معرفی میکند اما این ازدواج با اعلام خود خانم بازیگر منتفی شد.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سریال زیر آسمان شهر

پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و دست های آلوده جدیدترین تجربه او در دنیای بازیگری است.

علت به هم خوردن عقد پرستو صالحی چه بود؟!

3.851
این مطلب مفید بود ؟3912
منبع : صفحه شخصی پرستو صالحی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : پرستو صالحی
وبگردی