لاغر نشان دادن اندام
با وجود گرفتن رژیم های سخت اگر هنوز هم از اندام خود راضی نیستید می توانید با ترفندهای خاصی در نحوه پوشش و لاغرتر و یا چاق تر نشان دادن ،از استایل خود لذت ببرید.

ترفند هایی برای لاغر نشان دادن اندام

اگر می خواهید خوش اندام به نظر برسید و قرار ملاقات مهمی دارید و فرصت گرفتن رژیم هم ندارید به شما روش هایی ساده برای لاغر نشان دادنتان یاد می دهیم تا همه نگاه ها را میخکوب خود کنید.چاق یا لاغر بودن تان در گرو انتخاب هایی است که برای پوشش تان دارید. اگر لباس هایی که انتخاب می کنید فارغ از طرح و گاهی رنگ شان متناسب اندام تان باشند شما می توانید لاغر یا حتی چاق تر به نظر بیایید.

همیشه لازم نیست فقط و فقط با باشگاه رفتن و تبعیت از هزار و یک رژیم غذایی، ظاهری متناسب داشته باشید. لباس پوشیدن و نحوه ی خودآرایی نیز تأثیر قابل توجهی در چاق و لاغر جلوه دادن شما دارد. به این نکات توجه کنید تا بتوانید ظاهری مناسب برای خود دست و پا کنید.

 
کفش پاشنه بلند بپوشید
 
پوشیدن هرروزه ی کفش پاشنه بلند برای سلامتی شما مفید نیست. اما اگر یک شب به میهمانی دعوت شدید و قصد داشتید از هر طریقی که شده لاغرتر جلوه کنید، حتماً کفش پاشنه بلند به پا کنید. این کفش ها شما را قدبلندتر و پاهایتان را لاغرتر نشان خواهد داد، اما در مقابل از پوشیدن کفش هایی که بر روی قسمت قوزک پا بند دارد بپرهیزید، چون این کفش ها پا را چاق نشان می دهد.
 
لاغری ظاهری

انتخاب لباس مناسب با سایز 

 
لباس در سایز مناسب بدنتان  انتخاب کنید
 
این تصور اشتباه برای بسیاری از افراد جا افتاده که اگر لباس تنگ بپوشند، کوچک تر می شوند یا لباس گشاد باعث می شود چربی هایشان به چشم نیاید. این در حالی است که لباس بسیار تنگ به شکل بدی تجمع چربی را بیرون می اندازد و پیراهن بسیار گشاد هم سایز شما را به مراتب درشت تر از آن چه هستید، نمایان می سازد. لباستان را در مناسب ترین سایز برای بدنتان انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.
 
قسمت های بزرگ بدنتان را بپوشانید
 
دقت کنید و ببینید کدام قسمت های بدنتان چاق ترند. سعی کنید لباس های مناسب انتخاب کنید که این بخش ها را بهتر می پوشاند. مثلاً اگر شکم نسبتاً بزرگی دارید، پوشیدن یک تونیک که کمر و شکمتان را می پوشاند تا حد قابل توجهی شما را لاغرتر نشان خواهد داد. اگر ساق پاهایتان گوشتالو است، با پوشیدن بوت در همان اندازه، آن ها را بیرون نیندازید و در عوض شلوار دمپاگشاد به پا کنید که درشتی ساق پاهایتان را محو می کند. برای پوشاندن بازوهای بزرگ، لباس هایی با آستین گشاد به تن کنید. لباس های مختلف را پرو کنید تا متوجه شوید کدام یک برای خوش اندام نشان دادن شما مناسب است.
 
به سراغ رنگ های تیره بروید
 
دیگر کسی نیست که از قدرت لاغر کنندگی رنگ های تیره خبر نداشته باشد. اما این به آن معنا نیست که شما باید خود را محدود به رنگ مشکی کنید. رنگ های سرمه ای، قهوه ای، بنفش تیره، یا حتی زرشکی پررنگ هم تا حدی شما را لاغر نشان می دهد. سعی کنید متنوع بپوشید تا از یک رنگ یکسان خسته نشوید.
 

لاغری ظاهری

توصیه هایی برای لاغر نشان دادن بدن

 
گن بپوشید
 
مطمئناً زیاد راحت نیست، اما در لاغر نشان دادن شما تأثیر زیادی دارد. زیرپوش هایی که شما را جمع و جور می کند، نقش بسیار مهمی در کاهش سایزتان خواهد داشت. به خصوص در میهمانی ها که قصد دارید لباسی زیبا به تن کنید و خوش اندام تر به نظر برسید، پوشیدن گن را فراموش نکنید.
 
وسایل اضافه
 
استفاده از وسایل اضافه برای پوشاندن کپلی ها بی تأثیر نیست. اگر بازوهایتان چاق است و شما در میهمانی شب دکلته پوشیده اید، می توانید شالی بر دوشتان بیندازید تا بازوهایتان را از دیدرس خارج کند و در عوض با انداختن گردن بند و گوشواره یا مدل موی قشنگ و سنجاق های زیبا و چشمگیر، حواس بقیه را به نقاط دیگر معطوف کنید.
 
به طرح چاپ شده بر روی لباستان دقت کنید
 
تی شرتی را در نظر بگیرید که طرح یک گل بزرگ بر روی آن چاپ شده، شاید قشنگ و چشمگیر به نظر بیاید ولی شما را چاق تر نشان خواهد داد. طرح های بزرگ، بدن را بزرگ تر نشان خواهندداد و بهتر است سراغ آن ها نروید. طرح راه راه افقی شما را پهن تر و راه راه عمودی، بلند و باریک تر نشان خواهدداد.
 
لاغری ظاهری

مشکی رنگ لاغر کننده است

 
 لباس مشکی بپوشید
 
مشکی رنگ لاغری است ، پس اگر دوست دارید که لاغرتر به نظر برسید لباس مشکی یا حداقل لباس تیره بپوشید . اگر هم میخواهید قسمتی از بدن مثلا پایین تنه کوچک اما بالاتنه متوسط داشته باشید ، شلوار مشکی با تاپ سفید بپوشید تا جذابیت بیشتری داشته باشید .
 
گردن آویز از نوع بلندش!
 
وقتی قرار است با انتخاب سبک لباس پوشیدن تان وزن کم کنید باید حتی در انتخاب اکسسوری ها از زیورآلات گرفته تا شال و روسری هم برنامه ریزی شده عمل کنید. در انتخاب گردنبند باید سراغ مدل های بلند و البته بسیار ظریف بروید. این ترفند در مورد انتخاب گوشواره هم صدق می کند. بهتر است از دستمال گردن های بلند و ظریف استفاده کنید و آن را درست مثل یک شال گردن بدون اینکه (دور گردن بپیچانید) از 2 طرف رها کنید. در این شرایط پوشیدن شال به نفع شماست. دسته های بلند شال به دلیل خطای دیدی که ایجاد می کنند بالاتنه شما را بلندتر و در نتیجه ظریف تر به تصویر می کشند.

 

روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام

492
این مطلب مفید بود ؟7418
برگرفته از زیبایی سالم-/ف
برچسب : تناسب اندام
وبگردی