یحیی گل محمدی

آخرین خبر از لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1400کد مطلب : 82729زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حالی که شایعات زیادی در مورد فعالیت نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس وجود دارد و گفته می شود که سرمربی سرخ ها تا دوشنبه باید لیست بازیکنان مورد نظر خود را به مدیران باشگاه می داد، اما این اتفاق هنوز نیافتاده است.

پارس فوتبال : در حالی که قرار بود یحیی گل محمدی تا روز دوشنبه لیست نفرات مورد نیاز خود را به باشگاه ارائه دهد اما هنوز لیستی به دست سمیعی نرسیده است.

یحیی گل محمدی هیچ لیستی به باشگاه ارائه نکرده است.

در حالی که پیش از این قرار بود یحیی گل محمدی لیست نفرات مورد نیازش را برای فصل آینده تا روز دوشنبه در اختیار باشگاه قرار دهد اما هنوز هیچ لیستی به باشگاه ارائه نشده است. این درحالی است که یحیی هم مثل بسیاری از شاگردانش برای استراحت تهران را ترک کرده و راهی سفر شده است. از این رو طی روزهای آینده هم قرار نیست لیستی از سوی او در اختیار سمیعی قرار گیرد.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست سیاست گل محمدی مثل فصل قبل است. فصل قبل هم گل محمدی لیست کاملی در اختیار باشگاه قرار نداد و شخصا خودش یا از طریق ایجنت اش با بازیکنانی که مدنظر داشت مذاکره می کرد و بعد از توافق کامل، آن ها راهی باشگاه می کرد تا قرارداد امضا کنند. موضوعی که البته رسول پناه به آن معترض بود و مدعی بود باشگاه باید با بازیکن مذاکره کند نه سرمربی.

به هر روی به نظر می رسد این سیاست در این فصل هم همچنان ادامه دارد و یحیی قرار است پس از مذاکره و توافق کامل با نفراتی که مدنظر دارد، آن ها را برای ثبت قرارداد راهی ساختمان باشگاه کند.

احتمالا نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس از اواخر هفته آینده آغاز خواهد شد.

آخرین خبر از لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی