ابتلا به سرطان
مدت زمان ابتلا به سرطان و همینطور نکات بسیار مهمی درباره سرطان را از زبان فوق تخصص جراحی غدد و سرطان بشنوید.

مدت زمان ابتلا به سرطان

سرطان به عنوان یکی از بیماری های مزمن و شایع در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است. محققان می گویند عوامل بسیاری در شیوع این بیماری نقش دارد که رژیم غذایی نامناسب، سبک زندگی نادرست، نداشتن تحرک و افزایش آلاینده ها بخشی از آن است.

فوق تخصص جراحی غدد و سرطان از دانشگاه جانز هاپکینز؛ مدت زمانی که باعث می شود یک فرد به سرطان مبتلا شود؛ را اعلام و توضیحاتی در این باره عنوان کرد.

کمبود هورمون

نکاتی درباره ابتلا به سرطان

مصرف هورمون برای زیبایی اصلا توصیه نمی شود ولی در کسانی که دچار کمبود هورمون هستند با مصرف هورمون مشکلی پیش نمی آید، در سرطان سینه بارداری یک فاکتور بهبود دهنده است.
این فوق تخصص جراحی غدد و سرطان از دانشگاه جانز هاپکینز ادامه داد:بارداری در سن زیر 20 سالگی یک فاکتور مهار کننده سرطان می باشد.
او گفت:قرص های جلوگیری از بارداری به دلیل دوز پایین در فواصل 6 تا یک سال مشکلی ایجاد نمی کند ولی توصیه به سال های طولانی نمی شود.
رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد:فرایند سرطان پروسه 15 تا 20 سال است و اشکالات تغذیه ای و رفتاری در ژن ها ثبت می شود.

مدت زمان ابتلا به سرطان چقدر است؟

3.435
این مطلب مفید بود ؟2411
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از تسنیم -/ح
وبگردی