دختر خوشگل

خوشگلی زیاد برای دختر جوان دردسر آفرید + عکس

کد مطلب : 44841تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر جوانی به نام "اما هولس" که اهل کشور انگلیس است به دلیل ظاهر زیبایی که دارد مشکل عجیبی برایش رخ داده است.

خوشگلی برای یک دختر دردسر شد

داشتن زیبایی آرزو و خواسته ی همه انسان هاست چراکه انسان موجودی زیبایی طلب است. گاهی زیبایی معنای واقعی خود را از دست میدهد و افراد تنها جنبه ی اصلی آن را در ظاهر افراد می جویند و باور دارند که آنچه به چشم می بینند ملاک اصلیاست، در حالیکه اینگونه نیست و این درون هر فردی است که به این واژه معنای حقیقتی می بخشد.

آدم ها همیشه زیبایی را میطلبند و در وجود خود زیبایی ها را تحسین می کنند. اما گاهی داشتن ظاهر بیش از حد زیبا برای برخی افراد به خصوص بانوان درد سر ساز می شود. حتما جمله "خوشگلی دردسر داره " را شنیده اید، اما هولس دختر جوان انگلیسی مصداقی از این جمله است که ظاهر زیبای او برایش دردسر ساز شده و از کار اخراج شده است. در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک دردسر زیبایی برای این دختر جوان را بخوانید.

دختر زیبا

دردسر زیبایی چهره برای دختر جوان و اخراج از کارش

"اما هولس " 24 ساله به دلیل زیبایی زیاد چهره اش مدت کوتاهی بعد از آغاز به کار از سوی مدیرش اخراج شد. اما هولس کارمند جوان انگلیسی است که مدت کوتاهی برای یک کمپانی در خیابان مارلبرو کار می کرد، اما بعد از گذشتن مدت کوتاهی از استخدامش، مدیرش او را اخراج کرد و به او گفت که به درد کت واک می خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند.

دختر زیبا انگلیسی

او می گوید:مدیرم از من پرسید که آیا یک مدل هستم ؟ من یک تی شرت و شلوار ساده به تن داشتم و فکر نمی کنم این لباس نامناسبی بوده است. من فیلمبرداری هم می کنم و در کمپانی های دیگر هم کار می کردم اما تا به حال هیچ کس به خاطر ظاهرم من را اخراج نکرده است. شاید این کمپانی افرادی با چهره ی معمولی را استخدام می کرد و شاید من باعث می شدم حواس بقیه پرت شود.

اما هالس ادعا می کند که مدیرش از او شماره تلفن گرفته و او را به صرف نوشیدنی در خارج از محل کار دعوت کرده است.

دختر خوشگل

"ادم لوک ول " رئیس کمپانی در این باره می گوید:

کار در یک مرکز رسمی هر نوع ظاهری را نمی پذیرد و من بعد از مدت کوتاهی متوجه می شوم که کدام کارمند مناسب و کدام یک برای کار مناسب نیستند. این کارمند خانم بهتر بود به عنوان مدلینگ فعالیت کند زیرا او به آرایش زیاد و سبک لباس پوشیدن متفاوت علاقمند است و به درد کت واک می خورد و باید در مدلینگ فعالیت کند نه اینکه یک کارمند رسمی باشد چرا که شخصیت کارمند با این چنین چهره پردازی کاملا متضاد است. یکی از قوانین من برای همه اعضای کمپانی رعایت اصولی است که در ابتدای کار به انها گفته می شود و متاسفانه این خانم جوان اصول را رعایت نکرده است.

بعد از خواندن این صحبت ها در می یابیم علت اخراج دختر جوان زیبایی زیاد چهره اش نبوده بلکه آرایش زیاد او را از کار بیکار کرده است.

خوشگلی زیاد برای دختر جوان دردسر آفرید + عکس

2.8133
این مطلب مفید بود ؟7459
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی