آب درمانی
فشار خون بالا یکی از مواردی است که اغلب افراد با آن مواجه می باشند ولی بهترین روش برای مهار کردن این عارضه آب درمانی می باشد.

کاهش فشار خون با استفاده از آب درمانی

 

توصیه پزشکان برای مبتلایان به فشار خون بالا انجام ورزش آب درمانی می باشد. انجام ورزش در آب گرم و یا آب درمانی در آب گرم می تواند یک درمان موثر برای افراد مبتلا به فشار خون بالا باشد.
 

آب درمانی

تاثیر مثبت آب درمانی روی کاهش فشار خون


بررسی ها نشان می دهند، پزشکان همچنین دریافته اند بهترین دمای آب برای ورزش و همینطور درمان فشار خون بالا، 32درجه سانتیگراد است.
پزشکان حتی اعتقاد دارند آب درمانی با آب گرم حتی در خصوص بیمارانی که به درمان های دارویی پاسخ نمی دهند می تواند موثر واقع شود.
پزشکان توصیه می کنند افراد در هر جلسه تمرینی آب درمانی 20دقیقه ورزش سبک شامل شنا و همینطور 30دقیقه راه رفتن در استخر را انجام دهند و همینطور حتماً 5دقیقه آخر را صرف سرد کردن بدن و انجام "حرکات کششی" نمایند.
پزشکان معتقد هستند که آب گرم و حرارت سبب باز شدن "عروق خونی" و بهبود "جریان خون" در بدن می شود و به این دلیل می تواند سبب کاهش فشار خون در افراد شود.
پزشکان در عین حال انجام متعادل آب درمانی در طول هفته را به افراد توصیه می کنند که در حدود 3جلسه یک ساعته در طول هفته است.
پزشکان موفقیت این روش را بر روی داوطلبان مشاهده نموده اند.

مهار فشار خون بالا با آب درمانی

4.3123
این مطلب مفید بود ؟10716
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
برچسب : فشار خون
وبگردی