هدیه عروس و داماد
در روز عروسی میخواهید به عروس و داماد هدیه بدهید ولی نمیدانید چی باید بخرید؟ در ادامه به شما میگوییم بهترین هدیه برای آن ها چیست.

هدیه برای عروس و داماد چی بگیریم؟

نزدیک عید است و بازار جشن های عروسی داغ داغ است! شاید شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید این روزها یکی از عزیزانتان را راهی خانه ی بخت کنید و در حال تدارک بهترین هدیه برای عروس و داماد هستید. اگر هنوز در انتخاب کادوی عروسی مناسب مردد هستید و می خواهید کادویی متنوع و خاص تر از یک سکه ی ساده ی برای آن ها تدارک ببینید با این مطلب از نمناک همراه باشید تا با هم با بهترین هدیه ها برای عروس و داماد آشنا شویم.

روز عروسی معمولا روز بسیار ویژه ای است که در آن دو نفر پیوندی آسمانی برقرار می کنند . در طول برنامه ریزی برای روز عروسی ،قدردانی و تشکر از تمامی افرادی که در برپایی جشن کمک کرده اند بسیار مهم و ضروری است . معمولا دادن یک جواهر کوچک بهترین راه برای قدردانی از آنهاست . این جواهرات کوچک در قیمت ها و محدوده های وسیعی در بازار موجودند . در این مطلب قصد داریم چند پیشنهاد در این مورد ارائه دهیم .

هدیه به عروس

هدیه برای عروس خانم

 هدیه برای عروس :
در روز عروسی تمامی چشم ها به سمت عروس است . پس می توان کمی زرق و برق به چهره ی عروس اضافه کرد . اگر در روز عروسی فرزندان تان زیاد به فکر خرید جواهر نیستید می توانید از زیورآلات شیک و خاص تهیه کنید و خودتان را در گیر قیمت و پیدا کردن یک محصولی گران قیمت نکنید.
  
داشتن یک جفت گوشواره ی آویزان ایده ی خوبی است . در غیر این صورت شما می توانید از جواهراتی استفاده کنید که دارای سنگ های قیمتی آبی رنگ هستند .اگر به دنبال این هستید که عروس برای همیشه شما را به خاطر داشته باشد و با دیدن هدیه ی شما به یادتان بیفتد پس بهتر است یک آویز حکاکی شده به او هدیه بدهید .
 
هدیه برای داماد:
یک دکمه سر آستین کلاسیک می تواند گزینه ی خوبی برای داماد باشد . البته شما می توانید از ساعت و سایر موارد نیز استفاده کنید .
هدیه عروس و داماد

هدیه برای آقا داماد

 هدیه برای ساقدوش عروس:
برای این فرد بهتر است هدیه ای را در نظر بگیرید که برای همیشه به یاد شما بیفتد . هر دختری دوست دارد یک دستبند زیبا داشته باشد به خصوص اگر این دستبند از طرف یک دوست نزدیک به او داده شده باشد . گزینه ی دیگر انتخاب یک قطعه جواهری است که با لباس عروس ست باشد . مثلا می توانید از گردنبند و یا گوشواره برای اینکار استفاده کنید . این ست بودن در عکس های عروسی بسیار زیبا دیده می شود.
 
ساقدوش داماد:
برای این فرد هدیه ای مفید و کاربردی در نظر بگیرید . البته بهتر است هدیه ی شما نشانگر شخصیت او نیز باشد . شما می توانید از یک دکمه سر آستین زیبا ، حلقه و یا ساعت استفاده کنید .
 
مادر عروس و یا داماد:
مادرها در روز عروسی فرزندشان به اندازه ی خود آنها شوق و اشتیاق دارند . بنابراین بهتر است مطمئن شوید که به او هدیه ی فوق مخصوصی می دهید . شما می توانید از جواهرات قدیمی و یا جواهراتی که برای او مناسب است استفاده کنید .
 
پدر عروس و یا داماد :
پدران نیز در روز عروسی بسیار شگفت زده و خوشحال هستند . شما می توانید به آنها، ساعت، دستبند و دکمه سر آستین نقره ای و یا طلایی هدیه بدهید و احساسات خود را از این طریق به آنها نشان دهید.

بهترین هدیه برای عروس و داماد در روز عروسی + عکس

1.918
این مطلب مفید بود ؟711
برگرفته از چاره چی - /ح
وبگردی